Pár dotazů k M65

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Siemens(smazano) 21. 5. 2005 18:53

Dobrý den,

Před pár dny jsem si koupil M65 a mám několik dotazů:

Moje M65 je od T-Mobile a měla původně firmware 25, který jsem sice updatoval (oficiální Siemens) na 43 ovšem pořád je tam sw od T-Mobile - zatím to není problém, ale chci se zeptat jak přehraji i toto T-Mobile nastavení na tzv. "neutrální sw" Na "skvělé" Siemens infolince mi bylo sděleno že oni mi to sice po předložení ZL přehrají ovšem za 300 kč!

Do budoucna totiž plánuji změnu operátora... Je nějaká možnost přehrát to T-Mobile nastavení - kde je uloženo když pŕehrání FW nepomůže? Mužu to sám nějak přehrát aniž by mi padla záruka na nový telefon?

Proč když provedu tovární nastavení píše telefon jen "Prosím" a ne celé "Prosím čekejte" - je to bug ve fw? Vím je to kravina, ale zarazilo mě to :-)

Dále mám problém s komunikačním SW od Siemense:

(Používám XP Home)

Pokud provedu zálohu tak se sice zdá vše ok, ale na konci to hlásí, že je nedostatek místa ovšem nechal jsem tam původní cestu C:Dokumenty....a tam je na disku přece místa hodně...

Děkuji předem za odpovědi.
Siemens(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rimesev (novy) 21. 5. 2005 19:45

:pozor2 Hele laskavě si prolistuj forum nez zalozis dalsi. Okolo m 65 jich tu je řada.!!!!!!!!! :twisted: :pozor2 :pozor2 :pozor2 :pozor2 :pozor2
Rimesev (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Hondaq 21. 5. 2005 19:50

Je fakt že stačí trochu hledat ale abys neřekl návod na odstranění reklam máš tady
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Siemens(smazano) 21. 5. 2005 20:49

Sorry jsem tu nový tak se omlouvám. Díky za link.
Siemens(smazano)
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků