Benq-Siemens S68

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Martas06 1. 5. 2006 14:05

Rozhodni se sam...ja ME75-ku mam a nemuzu si ji vynachvalit!
Jinak recenze jak na MM tak iDNES jiz davno vysly....cca.mesic ci dva zpet.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tchave 1. 5. 2006 21:53

Ahoj, můžete vlastníci napsat jaké máte zkušenosti s výdrží baterie? Ta kapacita mě odrazuje...přeci jen 660mAh se mi nezdá moc naději vzbuzující... jinak bych asi neváhal...kdo stojí o nějaký trapný foťáky...spíš bych ocenil, aby telefon vydržel na příjmu...Jaké s ním máte zkušenosti? Díky.
Tchave
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalreklama 2. 5. 2006 10:33

tak jak sem se na S68 těšil tak sem rozladěn - i když mám vypnuty animace, zvuk tlačítek ... osvětlení mám na 40% tak prostě víc než dva dny nevydrží což je dle mě docela dost škoda. Uvítal bych výdrž cca 5 dní ale to asi opravdu neklapne, ledaže bych do něj přibastlil na paralelku ještě jednu stejnou baterii - to bych ale asi přišel o záruku :?
Když má telefon funkci aktualizace přez GPRS tak zcela nechápu proč se nedá nový FW stáhnout z netu - poslat BT do telefonu a aktualizovat achjo.
michalreklama
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalreklama 2. 5. 2006 10:38

jakmile spářím S68 s mým palmem nebo jiným zařízením přez BT a přijmu nebo odešlu data telefon se mi sám vypne - a to tak že skoro pokaždé - mám takový silný tušení že jsem koupil zrovna rozbitej kus, bo co sem četl přízpěvky ve foru tak tohle nikomu nedělá. To se špatným časem u sms mi dělá taky a ještě ke fšemu mi to dělá u zmeškaných hovorů - mrknu v jednu hodinu na zmeškaný hovory protože sem telefon zapomněl na stole a čučím jako blázen dva zmeškané ale s časem 14.50 a 14.55 to je čudné když je 13.05 :?
Mám takové silné tušení že se budu muset přinutit a napsat dopis anglicky přímo do BenqSiemens - vím sice že jde vcelku o Lowend telefon ale když je brán jako manažerský tak by tak měl taky fungovat.
michalreklama
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan (novy) 2. 5. 2006 10:58

chalmi> Ty mas porad problemy s casem SMS s fw 30? Me uz sms z Vodafonu chodi se spravnym casem.
zivan (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Tchave 2. 5. 2006 11:36

toho jsem se bál, že ta výdrž bude tragická...tím pro mě ten telefon asi padá... :cry: Holt se poohlédnu jinde...ale stejně se výrobcům divím...jsou opravdu tak bez mozku nebo je to záměr?...vždy udělat telefon na kterém je prostě nějaká pořádná masařka... Tenhle telefon, je opravdu moc pěkný a kdyby ho trošku zesílili o nic ošklivější by nebyl...baterka by byla větší...kapacita taky...a mohli mít nejprodávanější mobil roku...škoda. Myslím, že je spousta lidí, kteří chtějí pěkný mobil na kterém se dobře píše, protože nemá klávesnici jak pro batolata...aby chvíli vydržel...a foťák? kdopak o něj stojí... ach jo...zas jdu hledat dál...
Tchave
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M&K 2. 5. 2006 12:41

Martas06 píše:Rozhodni se sam...ja ME75-ku mam a nemuzu si ji vynachvalit!
Jinak recenze jak na MM tak iDNES jiz davno vysly....cca.mesic ci dva zpet.

Jenze ja cekam na recenzi S68ky a ta se jeste nikde neobjevila :? .
M&K
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tchave 2. 5. 2006 14:21

máš pravdu recenze konečné verze telefonu nebyla... Na idnesu byl nefinální vzorek a na mobilmanii bylo jen někdy v lednu jakési první seznámení bez hlubšího "bádání". Ale obávám se, že se zde nedočkáš...patrně radši recenzují ty nadupaný šunky se spoustou magapixelů... :wink:
Tchave
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Liskni_si 2. 5. 2006 16:36

Ja z toho sveho dostanu klidne 3 dny, staci nehrat hodinu java hry. BT mam vetsinu casu vyple, podsviceni na 50, ale moc s tim nesvitim. Treba s tim v dalsich FW neco udelaj, ale spis budem radi za 3 dny.
Liskni_si
Junior

Odeslat příspěvekod Martas06 2. 5. 2006 16:57

Je fakt ze ta 660mAh baterie je krok zpet...meli radsi pouzit 900mAh Li-Pol...ktera by pri zachovani rozmeru,byla vykonejsi,jenze to by zas nebyli na ty cene.
Jak nekdo psal ze by to mel bejt "manazerskej foun",me to tak neprijde... :hm
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tchave 2. 5. 2006 16:58

předpokládám, že na noc ho nevypínáš... Co je tak tvoje denní používání...? kolik zpráv? nějakej hovor? Jsem ho měl v ruce v datartu...a fakt klávesnice je vynikající...když vezmu co teď dělaj za paskvily...opravdu jeden z mála telefonů, co se mi vyloženě líbí...
Tchave
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chalmi 2. 5. 2006 17:15

SMS mi chodí se správným časem ale doručenky mají pořád o hodinu méně.
Neberu to tragicky,ale štve mě,když nechodí věci jak by měly.
Jinak jsu hodně dost spokojený.Akorát ukáže čas,jak bude náchylný na zaprášení.Zdá se mi,že je kolem kláves dost"díravý"-ale může to být optický klam
chalmi
Junior

Odeslat příspěvekod Tchave 2. 5. 2006 17:31

nu jak to tak vidím...počkám až vychytají chyby...pokud se jim to tedy podaří.. :| a třeba se časem objeví nějaká baterie co ho udží při životě o nějakej ten den dýl...
Tchave
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Liskni_si 2. 5. 2006 17:36

Moje denni vyuzivani je ze asi stokrat kouknu na hodiny, prijde mi rekneme 5 zprav a mozna jeden dva hovory a na noc to nevypinam.
Liskni_si
Junior

Odeslat příspěvekod chalmi 3. 5. 2006 04:38

Denně napíši tak 10-15 delších cms a provolám průměrně 10 minut a asi takový čas jsu na příjnu.Podsvícení 30% (docela stačí) a výdrž baterky je min 2dny.Možná by zvládla i více.Ale protože není k sehnání nabíječka,kterou bych mohl mít i ve firmě a tahat ji pořád s sebou nedává smysl-tak v noci nabíjím
Je pravrou,že pár milimetrů na sílu kvůli lepší baterce by jen prospělo.
chalmi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků