Prosim, jake mate zkusenosti s mt Siemens C65 (CT65) ?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod up_er 19. 5. 2005 05:22

Jde mi hlavne o rychlost reakci mobilu a o psani sms a taky o tu pamet a vydrz baterky. Uvazuju jeste o N3120..
up_er
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MK 19. 5. 2005 12:26

Mobil je podle mě rychlej dost, SMS se píšou dobře (chvíli asi budeš mít problémy s tlačítkem nad dvojkou). Pamět 10,32MB. Ale s výdrží je to už o něco horší... Mobil mi, když ho používam hodně, vydrží asi 2 dny (Když málo tak 4-5). Ale můžu ti říct, že C65 je celkově o HODNĚ lepší než 3120 (Doufam, že si to s něčim nepletu. Je to 3100 s jinym krytem, nebo ne?)
MK
Junior

Odeslat příspěvekod up_er 19. 5. 2005 15:47

Jo je to odost hezci 3100 :_)
Jo a dik za tip, kdyby tu jeste nekdo nechal svy zkusenosti, by bych rad..
up_er
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 19. 5. 2005 18:29

No, na klávesnici se píše relativně pohodlně, problém s tlačítkem nad dvojkou jsem neměl, avšak místo funkčních tlačítek jsem zezačátku mačkal tlačítka s telefonky, na to jsem si ale ani na za minutu zvykl. Rychlost reakcí je poměrně okamžitá, někdy ale trochu déle trvá, než telefon najede do nové úrovně menu (to je ale jen zlomek vteřiny). Paměť je 10,32 MB, k tomu netřeba co dodávat. Navíc C65 má skvělého správce souborů, takže si můžeš vytvořit složek, jak se Ti zlíbí, různě kopírovat a přesunovat soubory nebo je označit a hromadně smazat nebo přesunout atd. Možností je prostě hodně. A výdrž sice tak slavná není, nicméně IMHO není problém dát mobil přes noc do nabíječky, když se zdá, že to telefon další den nevydrží a vybije se ve škole nebo práci (sám to tak běžně dělám)...
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod armin 23. 6. 2005 21:51

mam CT65 a sem s nim spokojenej. Jedinej zadrhel je s SMS. Kdyz chci poslat nekam soutezni nebo dobijeci SMS, tak dojde dorucenka, ale nic se nestane. Je mozny ze zpravu nejak premeni. Da se toho nesvaru zbavit v nastaveni nebo novej firmware? (fw16).
armin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jaromir.malich 24. 6. 2005 05:54

Mobil je podstatně rychlejší , když do něj nahraješ fw 43 , včera jsem kamarádům přehrával starší fw 12 a 25 , mobil se hlavně nezasekává a slušně rychle reaguje.
jaromir.malich
Junior

Odeslat příspěvekod Eraser 22. 7. 2005 13:44

Tak Nokii 3120 jsem si v úterý koupil v akci Twist Mobil Extra a dneska jsem ho vrátil. Příšernej šmejd. Vždycky jsem měl Nokii a bez problémů, ale tohle... Další kandidát byl Siemens CT65, tak do něj půjdu.
Eraser
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků