HTC Sensation XL

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod melo15 3. 11. 2011 14:51

Tak kdo je jeho vlastníkem?

Obrázek
>>> Vzali podprůměrný komunikátor,
>> vše užitečné vykuchali a ostatní funkce zmršili,
> udělali monstrózní kampaň a výsledkem je ..... Apple iPhone. :tleskani
melo15
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axeDawe 3. 11. 2011 16:24

Jáááá a musím říct,že jsem měl s ním jiné plány a to prodej jelikož mám XE ale po používání XL a to jak jsem ohromen krásou a velikostí displaye,tak mi jsou všechny telefony malé a nepůjde ode mne!!! 8-D
Každý kdo na něj koukne jen žasne..
Jako majitel XE a XL musím říct že telefony jsou naprosto stejně rychlé,možná XL o setinku rychlejší,ale pánové ten display je lahůdečka...
axeDawe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melo15 3. 11. 2011 16:38

Displej je sice větší, ale má horší rozlišení. :D Nechápu tento krok.
>>> Vzali podprůměrný komunikátor,
>> vše užitečné vykuchali a ostatní funkce zmršili,
> udělali monstrózní kampaň a výsledkem je ..... Apple iPhone. :tleskani
melo15
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axeDawe 3. 11. 2011 20:42

Ty nechápeš sice tento krok,ale vidím co mám před očima,at dělám co dělám tak rozlišení vidím jen papírově a v prodejně to porovnávalo dost lidí se svými HTC a nikdo neviděl nic,co by nasvědčovalo nějakýmu rastru.Tohle asi čekalo na mně a jsem rád že jej mám...a navíc neber to za 6999,- 8-)
axeDawe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 4. 11. 2011 14:24

mi jej sežeň taky...
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulis2 5. 11. 2011 14:27

Rozlišení bohužel vidět je. Vše je zbytečně velké. Stačí už i vzádlené srovnání - rozlišení na Galaxy S II a Sensation. Jemnost je k nezaplacení na velké ploše. Tady holt Android našroubovali na model Titan a displej neměnili.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 11. 2011 07:49

U Titanu zadny rastr videt neni,jeste si nikdo nestezoval, ze by videt byl,takze u tototo Androidího to musi byt podobne..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axeDawe 6. 11. 2011 09:57

Není to podobné ale stejné,koukal jsem na Titan a jako dvojčata,ktomu rastru,žadný tam není ale to asi nikomu nevysvětlíš.Radši vyskoušejte a pak změníte názor.Já jsem max spokojenej,pořád čučím na klipy atd,displej parádní...
axeDawe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anonym_654165 6. 11. 2011 13:53

Rastr tam není.Prohlížeč je naprosto super.Lepší jsem
neviděl.Mohu srovnat s SGS2,tam nebyl špatný,ale zde je lepší.Telefon funguje perfektně.Do galerie obrázků jsem dal jeden je pod HTC Sensation,protože model XL nebyl v nabídce modelů.Vypíchnul bych ještě velmi kvalitní příjem WiFi signálu a mnoho dalšího.Prostě super mašina. :-)
Anonym_654165

Odeslat příspěvekod paulis2 6. 11. 2011 20:48

Viděl jsem displej jak Titanu, tak Sensationu XL. Na Titanu se ratsr maskuje díky prostředí, které je prostě hranaté. Ale jakmile se namsláte qHD displejem u Sensationu (XE), je displej Sensation XL horší a to viditelně. A to je si myslím škoda.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 7. 11. 2011 09:44

Viděl jsem tuhle mašinku taky, rastr žádný.

Moc pěkné pádlo. Ale asi nic pro mě, díky Androidu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axeDawe 7. 11. 2011 16:46

Zdravím Vás,mám takovej problém,udělal jsem na svém zařízení hard reset a omylem jsem dal i vymazat úložiště.
Nenašel by se někdo kdo by na nějaký server nahrál tyto složky?(Velikost asi 100mb) a jsou to tyto .data stačí podsložka HtcWatch a složka dcim celá.Byl bych vám vděčný...
axeDawe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod flshman 26. 11. 2011 21:03

No,taky do něj asi půjdu,taky mě prvně zarazilo,že použily jen WVGA,nicméně měl by to prý být S-LCD 2 displej.Známej se sensation XE říkal,že se mu nějaké aps na qHD prostě nepřispůsobý,tak je toto možná výhoda.Každopádně,rád bych ho i viděl.
Jinak jak to nosíte?Zatím svuj Desire S nosíme v kapse od kalhot,půjde to i s telefonem o palec větším nebo už rupne ? :-))
Cowon J3 + BRAINWAVZ Alpha Pro
Fiio E17 Alpen + Shure SRH440
Apple iPad Air + Cowon SP2
flshman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulis2 27. 11. 2011 18:08

Při testování jsem ho nosil v kapse :) Pokud v té kapse už není nic jiného, jde to :) Pocitově jsem nepoznal moc rozdíl mezi Sensation XL a třeba Galaxy S II.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod freddy158158 27. 11. 2011 19:04

jestli máš,nebo ti připadne normání mít v kapse Desire S,tak 4,3" je to stejné...a hlavně.4,3" je nádherně velky :-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků