HTC Sensation

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod DavidBarborka 18. 4. 2012 08:58

Vypnutí aplilací se dělá v nastavení - aplikace - všechny app. a vedle volby odinstalovat je nově vypnout.
Mobil: Samsung Note 2
PC: notebook Acer Aspire 4830TG
DavidBarborka
Junior

Odeslat příspěvekod O4444 18. 4. 2012 17:05

Díky, už jsem to našel :)
Takž moje poznatky z ICS:
telefon se zdá být rychlejší, mám skoro o 100 MB víc RAM, prohlížeč mi zatim naopak příde lepší a ryhlejší, jistý změny k lepšímu doznala i hudební knihovna.
Baterku a teplotu zatim moc hodnotit nemůžu.
Jinak se mi nepodařilo najít, kde se vypínaj animace(trochu mě štvou) a taky prostředí Sense mi přijde zcela totožný...
O4444
Junior

Odeslat příspěvekod DavidBarborka 18. 4. 2012 18:47

Nějaké animace se nastavují v nastavení, možnosti pro vývojáře
DavidBarborka
Junior

Odeslat příspěvekod jansams 18. 4. 2012 19:12

Tak já mám brand. od T-mob. a dnes jsem zkusil ruční aktualizaci .... :!: a voaláááá JE TO TAM. od dopoledne mé HTC užívá zmrzlinu.
Zatím vše v pohodě, ani jsem nemusel provést hard. reset. Aplikace jedou všechny, co jsem mohl vyzkoušet. Pro mě potěšující ... přibyly poznámky a úkoly ... to mě scházelo. Další zatím zkoumám. U mě spokojenost. Jen to otravné logo T-mob. tam při startu zůstalo :/
jansams
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod randomofamber 19. 4. 2012 08:30

Nechápu. Udělal jsem i Hardreset a je to čím dál tím víc horší. Dnes mě už podruhé zklamal obyčejný budík. Prostě nezazvonil. Mám nastaveno buzení na prášek půl hodiny před druhým zvoněním na vstávání a ani jedno nezazvonilo. Navíc se budík "zasekl" na informaci kdy má zvonit. Pořád tam mám, že další zvonění "bude" 19.4. v 7:30... Nechápu... Do aktualizace na ICS vše fungovalo OK. Po ICS bych ten přístroj nejraději rozdupal a zahodil do kanálu. A to jsem z něj byl před rokem tak nadšený...
randomofamber
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod O4444 19. 4. 2012 08:54

Tyjo, tak to nevim..mně šlape o dost líp než předtim. Jenom by mě zajímalo, jestli je možný nějak přehodit ten lockscreen na nějakej, kde by byly velký digit.hodiny?
A za animace díky, už jsou zase fuč :)
O4444
Junior

Odeslat příspěvekod DavidBarborka 19. 4. 2012 12:31

Někdy to potřebuje udělat i 2 HR než to začne fachat. Udělej znovu reset a pro jistotu i formát karty, aby si každá aplikace natáhla data znovu a pak uvidíš.
Mobil: Samsung Note 2
PC: notebook Acer Aspire 4830TG
DavidBarborka
Junior

Odeslat příspěvekod C3luar 19. 4. 2012 21:34

S tým čo povedal kolega súhlasím ... ja som síce si to ani neuvedomil ale hned po aktualizácií na ICS 4.0 som najprv telefón resetoval potom aktualizoval a potom dal HR komplet aj s formátom pamäťovej karty a až potom telefón začal používať ;-] ale teda u mňa skutočne oproti 2.3-ke len zlepšenie aj keď je pravda že 4.0.3 určite ešte bude mať čo vychytať do budúcna (2x mi už sa mobil aktualizoval, žiadny popis len systémová aktualizácia) takže si myslím že HTC to postupne asi bude ešte vychytávať :oops: 8-)
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamesiq 23. 4. 2012 20:09

Kolko volnej ram mate teraz? Premyslam nad sensation a co som cital tak +- 120 MB ram ostava volnej pre nesystemove aplikacie. Je to pouzitelne ? Ako je to pri ics ?
jamesiq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod C3luar 24. 4. 2012 08:02

je to použiteľné s prehľadom !!!

A teraz bližšie k tej RAM u 2.3 Android sa mi často stalo že mi ostalo necelých 90 MB voľné čo bolo už tak na hranici ale stále sa dalo ukončiť nejaké aplikácie a dostať na tých 130-140 ...

Od aktualizácie ICS mám pri zapnutí množstva aplikácií na pozadí okolo 140 voľné stále, prípadne ak ukončím či reštartujem telefón často mi tam svieti hodnota cez 200 MB voľných.
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janosik.kopac 24. 4. 2012 12:35

Ahojte,

Osobne mam ICS uz od tretej beta verzie z XDA.

Par tipov:
- nemoznost nastavenia hlasitosti zvonenia aj mna neskutocne iritovalo. Doporucujem aplikaciu z Marketu ICS Ringer Control, kde si vsetko nastavite tak, ako treba
- Pre rearanzovanie pulldown quick menu si nainstalujte Leedroid Tweaks, vid http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1586037 - je ale mozne, ze treba root, kazdopadne potom si mozete nastavit quick menu uplne presne podla vlastnych predstav
- mne osobne vydrzi baterka vyrazne dlhsie ako s gingerbreadom, takisto telefon je omnoho sviznejsi, bez restartov a problemov, volna pamat standardne 120MB: menej RAM znamena zaprasenie aplikaciami, doporucujem nieco ako Advanced Task Killer alebo nejaky manazer pre editovanie startovania aplikacii
- zohrievanie by som taktiez pripisal aplikacii, ktora bezi na pozadi a vytazuje procesor: mozno ide o aplikaciu, ktora nie je kompatibilna s ICS (ja som zatial ale narazil na jedinu)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky Wagen + japonska polo-elektricka (E53AMG + RX450hL)
janosik.kopac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod the vaca 24. 4. 2012 13:08

Hrál sem the sims free play byl sem v ňákým 15tým levelu, nainstaloval sem ICS, zapnul simíky a začínal od znova
:(
the vaca
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod O4444 25. 4. 2012 15:26

Chudinko, kvůli Sims bych asi žaloval HTC..
Jinak nevíte, jestli neexistuje nějaká aplikace, která by při příchozí sms rozsvítila display/tlačítka?
O4444
Junior

Odeslat příspěvekod Lukke 26. 4. 2012 09:17

Používám ICS asi 2 týdny, mé poznatky jsou jen kladné. Telefon je o poznání svižnější, žádné zasekávání či lagování a hlavně - vydrží o dost déle na baterku! S 2.3.4 mi už první den večer hlásil vybití baterky, po aktualizaci na ICS je při stejném používání baterky ještě 60%! Čili nyní nabíjím každý druhý den, zřejmě jsou aktivní nějaké další spořící funkce, případně mi předtím telefon nějaká aplikace vybíjela. Design a nastavení také prošlo k lepšímu, já osobně nemám nic na co bych si stěžoval.

Jen jsem zatím nepřišel na to, kde vypnout nahrazování slov při psaní? Předtím jsem to měl vyplé (stále mi to opravovalo nesmysly), ale nyní nemůžu zaboha na to přijít. Díky.
autorevue.cz: BMW 330i E90, 190 kW + BMW 525d F11, 150 kW
zive.cz: Intel Core i9-7980XE, 2x Radeon RX 480, 64 GB RAM, SSD Intel 720, Samsung MD230X6
mobilmania: Galaxy S9+
Lukke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janosik.kopac 26. 4. 2012 10:07

Skus Settings / Language and Keyboard / Touch Input / Text Input a vypni Prediction, Spell correction a Word completion
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky Wagen + japonska polo-elektricka (E53AMG + RX450hL)
janosik.kopac
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků