Retenční nabídky: Zkušenosti

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zqwaxx 7. 12. 2007 20:38

Zajímalo by mě co vám opouštěný operátor nabídl aby jste stáhli svou výpověd a neodešli... Já osobně sem byl docela překvapen....
zqwaxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod andre (novy) 7. 12. 2007 20:49

tak typicke je napr.: 1000-5000 volnych minut kamkoliv, nebo MAX tarif a k tomu telefon za dotovanou cenu. Nebo napriklad MAX tarif, ale bez zavazku, apod. Nekdy to zalezi na tom, kolik clovek provola a jak je u firmy dlouho.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiG34 8. 12. 2007 08:34

5000 volných minut kamko-li měsíčně na 1 rok, při tarifu O2 Bronz.
MiG34
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goob 8. 12. 2007 12:39

MiG34: Ale to je za úpis na dva roky, ne?
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod le_fox 8. 12. 2007 12:50

goob/ nikoliv, pokud to za měsíc zrušíš, tak klidně, nárok samozřejmě zaniká, všechny tyto nabídky jsou bez úpisu, nejčastěji se setkávám v práci s:
1) max tarif bez závazku
2) dvojnásobek kreditu bez závazku
3) 5000 minut s prioritou 2 do všech sítí bez závazku

(priorita 2 znamená, že nejdříve čerpáš své minuty, což je lepší, protože těch 5t se převádí lépe - samozřejmě pak finančně lépe vychází změnit tarif na SMS, protože už těch 5000 je těžko čerpatelných, tak alespoň 150sms člověk má)
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 8. 12. 2007 13:45

le_fox: To se ale O2 přece nemůže vyplatit, ne? Když to někdo provolá do cizí sítě, tak je to naprosto ztrátový zákazník...
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod le_fox 8. 12. 2007 14:46

goob/ věř, že vyplatí, většina lidí vznese dobré jméno ve stylu "jsem u nich déle a tohle mi nabídli", lidi si řeknou, taky nám to nabídnou, budu s nima, navíc z těch 5000 minut 99% lidí provolá maximálně 10% :)
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 8. 12. 2007 17:09

Jasně, to chápu... Nemyslel jsem, že by to dotyčný provolal všechno, ale i kdyby volal hodně a to do cizích sítí, tak u takto nízkého tarifu se to přestává rentovat při propojovacím poplatku nad tři koruny už při 60 provolaných minutách měsíčně (pokud se nezapočítají příchozí hovory, kterých může při větším objemu odchozích volání být časem také více..)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andre (novy) 8. 12. 2007 20:56

neboj, maji to spocitane, jelikoz clovek, pak dela dobre jmeno firme a dalsi zakazniky tim nalaka k O2 a samozrejme, si pak treba poridi dalsi sluzby, nebo si u nich koupi telefon atd...
kdyby se na tom prodelavalo, tak to delat nikdo nebude. Je jen par zakazniku, na kterych se prodelava. Napriklad jedna ceska modelka, nebudu jmenovat, ale to co tam ona ma za nabidku, no nevim jestli s nikym neco mela.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiG34 8. 12. 2007 21:58

Bez úvazku!, kdo by odolal ?
MiG34
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod manas 9. 12. 2007 10:47

Ahoj,

kdyz uz jste u toho tak ja sice nechci odejit, ale chtel bych z tarifu HappyPartner prejit na nejaky tarif minutovy a upsat se na 2 roky. Soucasne s tim mam u nich i cislo manzelky, nedavno prodluzovane na dalsi dva roky s telefonem, vse na jednu smlouvu a fakturu.
Ted moje otazka: Jak to delate? Resp. napiste jim ci polozite dotaz rovnou? Neco jako vy smyslu: chci jit jinam, nabidnete mne neco vic? Nebo, chci se upsat na dva roky, date mne neco vic??

Docela by mne to zajimalo, nevim porad jak na to ;)
Nikon D300s,
Sigma 17-70, Nikkor 50mm f/1,8, Sigma 28-70 f/2,8,Tamron 70-210 f2,8, Blesk Sigma EF DG 500 Super.....
manas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 9. 12. 2007 12:10

Já do T-Mobilu napsal solidní e-mail, ve kterém jsem řekl, že jsme u T-M dlouho (10 let) a že jsem se díval, zda by nám někde jinde nenabídli víc, což se stalo u O2 (což jsem ani nelhal...). A zda by oni neměli podobnou, lepší nabídku. Brzy se ozval pán a otci, u kterého jsem to řešil, nabídli 100 volných minut měsíčně na celé dva roky s tím, že k partnerské kartě dali 20 SMS měsíčně.

Mně pak nabídli též 100 volných minut s tím, že jsem se jim upsal na další dva roky, i když do konce smlouvy chybělo snad více, než 6 měsíců. Ale i to se určitě vyplatilo. mít teď za 190 Kč 130 volných minut, to docela jde :-)

Nicméně se jim to vyplácí, protože smlouvy máme na IČO a já od té doby více volám, nemusím nějak výrazně šetřit a T-Mobilu se to vrací na více příchozích hovorech.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod manas 9. 12. 2007 12:23

goob: super, diky za info.
Najdu si jestli nekde neni neco lepsiho, zkusim to porovnat a uvidime....pisnu jim take solidni e-mail, treba z toho nakonec neco taky bude.
Nikon D300s,
Sigma 17-70, Nikkor 50mm f/1,8, Sigma 28-70 f/2,8,Tamron 70-210 f2,8, Blesk Sigma EF DG 500 Super.....
manas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 9. 12. 2007 12:28

Myslím, že když napíšeš, že končí smlouva nebo že bys chtěl smlouvu prodloužit a že hledáš, kde by Ti nabídli více a zda jsou schopni Ti nabídnout více.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neller 25. 3. 2008 08:36

Zdravim.
Nedávno jsem zde četl zajímavý článek od uživatelů, kteří chtěli přejít od T-mobile (na konci 2-leté smlouvy) k jinému operátorovi. T-mobile však těmto lidem nabídl např. k jejich tarifu další volné minuty+SMS nebo telefony za ještě lepší ceny. Chci se zeptat jak to vypadá v tuto chvíli a jak postupovat.

Smlouvu na 2 roky jsem podepsal cca 10/2006. Takže již nyní tuším mohu požádat o prodloužení smlouvy (kdyžtak mě prosím opravte).

Na T-mobile.cz mám uvedeno u zákazníka poznámku-zlatá péče. Nevím jestli to má na něco vliv... (je to asi díky mým útratám za volání a taky za dobu, kterou jsem u T-mobile).

Poradíte prosím jak postupovat, abych si taky vydupal u T-mobile lepší podmínky do další smlouvy nebo odnesl domů nový MT za velica zajímavou cenu. Díky za rady.
neller
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků