Funguje vám Vodafone?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 25. 12. 2006 08:49

Hangars píše:vodafone-maniak: Neblbni vždid Vodafon je dokonalej to neni možný aby mu něco nefungovalo :) /quote]


hahaha ... :D :D :D stát se to může, už je to ale v pořádku, ty rýpale! :mrgreen: :mrgreen: :shock:
vodafone-maniak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 25. 12. 2006 09:20

goob: Včera mi šly SMSky i hovory u VF naprosto bez problémů. :wink:
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan trojtý X 25. 12. 2006 09:46

T-Mobile byl včera celý den v pohodě!!!
Používám SE K750i, T-Mobile
pan trojtý X
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 25. 12. 2006 10:58

Ja jsem se nedovolal na Sumavu na T-Mobile, pak mi psali z O2 :-(
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Snekac 25. 12. 2006 12:10

Zdeněk L.";[quote="Snekac píše:Spíš než signál mě trápí samoobsluha,ta už druhý den nejede!n/quote]
Která konkrétně?
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kvetak 25. 12. 2006 13:59

Me VF na Klatovsku fcera fungoval taky v poho.
N 5110=N 3310=Al 501=N 3510i=Al 735=SE K700i=SE W800i=SE J220i=Moto F3=Si A50=N 1600=Si AX75=N N73=N 2600c=Vf 533=LG KC550=LG KM900=N C3-00=HTC WS=SGS3
Kvetak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 25. 12. 2006 17:58

VF LAC 6020 (40000 město), naprosto bez problémů: hovory, SMS, GPRS + SMSbrána v Sámošce - doručování SMS ihned, přihlášení pokaždé (asi patnáctkrát) napoprvé. Problémy: spoždění SMSek z free brány (kdo by to byl čekal, když se nám tam nasáčkují tuny twistařů a goučkařů bez kreditu :lol:), nefunkční zjišťování prodatovaných kB. Takže pohoda :wink:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod standys 25. 12. 2006 18:14

sedlčansko bez problémů. Jen sms z www stránek přicházeli cca s hodinovým zpožděním
standys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 30. 12. 2006 04:02

Me dneska (vlastne uz vcera 29.12) vypadl roaming vodafonu. Nevim od kdy (nekdy behem noci) ale do cca 10. hod dopoledne se telefon odmital pripojit na kteroukoliv sit prestoze jiz asi tyden v roamingu normalne fungoval. Pak se to umoudrilo a zase bez problemu.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iceace 30. 12. 2006 23:18

vodafone-maniak píše:Já jsem z Opavy, ani karta ani paušál > Jen tísňová volání < je už to tak dva dny, nevíte, čím to je > teda kromě vánočních SMSek?n/quote]


Já jsem taky z Opavy a na Vánoce (a taky dny před) šlo všechno v pohodě hovory a taky blahopřejné SMS (jen z internetu to trochu trvalo než se to odeslalo, ale to bylo asi všude)
iceace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tommy:-) 18. 1. 2007 10:59

No samoobsluha nefunguje od včera. Chytrý přehled už ale jakžtakž se začal po dvou dnech oživovat. A hlasovou samoobsluhu zprovoznili dopoledne. Jiná stále nejde.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod qmira 18. 1. 2007 11:23

Nejde vam obcas taky gprs?
Samsung s7
qmira
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 18. 1. 2007 12:34

tommy:-) píše:No samoobsluha nefunguje od včera. Chytrý přehled už ale jakžtakž se začal po dvou dnech oživovat. A hlasovou samoobsluhu zprovoznili dopoledne. Jiná stále nejde.
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zajDee 18. 1. 2007 12:42

Já Osobně"t[quote="tommy:-) píše:No samoobsluha nefunguje od včera. Chytrý přehled už ale jakžtakž se začal po dvou dnech oživovat. A hlasovou samoobsluhu zprovoznili dopoledne. Jiná stále nejde.
-= Nic není tím, čím se zdá být =-

Jsem mobilní maniak :-)
zajDee
Junior

Odeslat příspěvekod just.in® 18. 1. 2007 12:55

Já Osobně: to sice ano, ale v chytrého přehledu se chytře šoupal jen čas, ale hodnoty v něm se neměnily. A to dělá často. A se stejným časem se mění později třeba několikrát. Ale to není poprvé.
Zajdee: protože SSL ;-)
just.in®
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků