Vodafone a jejich nedostatky

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kefak 2. 11. 2006 16:48

co by jste si prali aby vam vas "milovany" operator mohl nabidnou aby byl dokonaly.Co by jste od neho cekali vice.

a co naoopak mu pochvalujete

ja osobne mu musim vytknou to ze ma v nabidce malo telefonu a ze je ma customizovane ( k tomu strasne)

--------------------------------------

Obecná diskuze o negativních zkušenostech s Vodafonem, o tom, co vám vadí a změnili byste
Naposledy upravil Snekac dne 25. 3. 2010 22:56, celkově upraveno 1
Důvod: Doplněn obsah tématu
kefak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 2. 11. 2006 16:56

Zadnej operator neni dokonalej. Customizace ti vadit nemusi, pokud pouzivas jeho mobil i jeho simku, tak ti to naopak usnadni praci :)
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AgentSvr 2. 11. 2006 19:53

Málo telefonů ?
O2 má ještě méně.

Každý operátor má výhody/nevýhody...

Tohle je diskuze i ničem typu jaký operátor je nejlepší...
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartBOY 2. 11. 2006 20:45

Driver: No ja na customizaci nevidim nic pozitivniho. Leda maximalne u zakazniku, kteri nicemu moc nerozumeji, tak macknou a jsou v live! nebo t-zones a vesele si pak s tim hrajou a ejhle, "ono to zere penizeee"....

Ale drtiva vetsina z nas tady na forech mobilum rozumi, takze se na live nebo kamkoli jinam v telefonu doklikaj i bez customizace a radsi si daji pod hot tlacitko jinou funkci. Navic co je jako vyhoda customizace, ve vsech pripadech byva "hot zrout" penez.
SmartBOY (KIN.G) // Take it easy. :o)
SmartBOY
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 2. 11. 2006 21:46

Jo jo, takových diskusí je tu spousta, takže bych tu nezakládal další.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 2. 11. 2006 22:53

no nechapu, proc si clovek zaplati u opa mobil a jeste takhle zku.....

fila: u se vf se mi libi jedina vec, cervene kosticky hlasitosti, jak v nich jsou pak male jeste
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fido+ 2. 11. 2006 23:19

kefak píše:co by jste si prali aby vam vas "milovany" operator mohl nabidnou aby byl dokonaly.Co by jste od neho cekali vice.

a co naoopak mu pochvalujete


Vadi mi naprosta nepodpora dat a sluzeb zalozenych na datech celkove.
Co se tyce cen volani, je to v prumeru ale uz by neco konecne mohli udelat s roamingem. T-m ma cestovatele, i drahy O2 uz ma prijem hovoru v nekterych zemich zdarma (za relativne maly pausal) jen VF nic. Trochu lepsi pece o stare stale zakazniky by taky neuskodila ale v tomhle si muzou podat ruce vsichni tri.
Nelze mit legalne dve cisla na jedne sim nebo jedno cislo na dvou sim. Toto je pouze pro firemni zakazniky. Proc?
Z dob oskarovy posedlosti pokrytim pozoruju na mnoha mistech zhorseni signalu. Predtim byl skvely ted obcas az nepouzitelny.
Chvalim naopak samoobsluhu. Jen by to chtelo tam doplnit par dalsich veci, ktere zatim jdou delat vyhradne pres operatora. Dale chvalim moznost prijmu mailu jako sms v pouzitelne forme jakozto jediny operator u nas.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 2. 11. 2006 23:22

Driver píše:Zadnej operator neni dokonalej. Customizace ti vadit nemusi, pokud pouzivas jeho mobil i jeho simku, tak ti to naopak usnadni praci :)

Omyl. Vadi to i tak. Napr. nezmenitelne spousteni prohlizece hned nekolika klavesami, nemoznost zmenit funkce u programovatelnych klaves (v porovnani s necustomizovanymi telefony stejne znacky a typu), osekani mnoha funkci atd. je toho cela rada co naopak praci znacne zneprijemnuje.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 2. 11. 2006 23:42

Fido+: To je taky pravda...

Jinak je fakt, ze treba takovej Samsung X680 od Vodafonu je znacne customizovanej. Original menu je v modry barve, ale tady se mi cervena od VF opravdu libila. Horsi uz ale je, ze tlacitko live z pravy fční klávesy nejde odstranit...
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinz01 (novy) 2. 11. 2006 23:47

No jasně, customizace nemusí vadit, ale nic se nemá přehánět. To co předvádí Vodafone je moc. Kromě customizace softwarove dělá i hardvare (K800 a zelene/červené tlačítko). A další.
Např. T-mobile upraví pár ikonek pro přístup na t-zones, což chápu, schvaluji a vůbec mi to nevadí. Naopak bych si i takový mobil koupil, když umí vše, jak má a má v menu má přístup na t-zones. Ale mobil od Vodafonu je nepoužitelný. Tam je všechno jinak. To je vlastně krabička, která vypadá jako původní mobil, nese správnou značku, ale software je cizí. Ten s mobilem už nemá nic společného, je to takový virus. Možná by tam mělo být upozornění, že výrobce mobilu neodpovída za sofware, který byl vytvořen třetí stranou. Ta customizace ničí to co se snaží výrobce mobilu zlepšovat a zkrášlovat. Prostě vir.
martinz01 (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tschuba 2. 11. 2006 23:48

Fido+ píše:
Driver píše:Zadnej operator neni dokonalej. Customizace ti vadit nemusi, pokud pouzivas jeho mobil i jeho simku, tak ti to naopak usnadni praci :)

Omyl. Vadi to i tak. Napr. nezmenitelne spousteni prohlizece hned nekolika klavesami, nemoznost zmenit funkce u programovatelnych klaves (v porovnani s necustomizovanymi telefony stejne znacky a typu), osekani mnoha funkci atd. je toho cela rada co naopak praci znacne zneprijemnuje.


a co kdyz ten prohlizes vyuzivas?nad tim si nepremejslel?
Splnil se mi sen...

Bosh - Alcatel - N6610 - SE T630 - SE W800i - NE61 - SAM U600 - HTC S710 - MOT V8 - HTC TYTNII - SE V640 - NE51 - NE61i - LG KU990 - NN95 8GB - SAM U900 - NE90
tschuba
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod borsuk 3. 11. 2006 00:22

No milovaný operátor TMO...láska na život a na smrt to zrovna být nemusí,ale citelně mi chybí kontrola během zúčtovacího období-něco na způsob chytrého přehledu u konkurence. :twisted:
Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc. A.L.
borsuk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kadol 3. 11. 2006 06:31

Na VF mi nejvíc vadí jejich předražený datový tarif a malé pokrytí EDGEm a jeho pomalé (nebo spíš téměř žádné) rozšiřování! Jinak bych neměnil (je relativně nejlevnější)
kadol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anik 3. 11. 2006 08:44

Asi 14dni mam tarif Bav se, TM celkove hodnotit nebudu,pac nevim,jak se zachova v ruznych situacich, ale jedna vec mi vadi hodne a to,jak uz psal borsuk ta kontrola vydaju. Ani by nemusela byt v Kc,ale jen kolik je propsano a provolano minut. :)
Samsung Galaxy S23
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vlk 3. 11. 2006 10:03

Mně se naopak customizace VF docela líbí, teď jsem měl SE K310i a podle mě lepší než originál. Tedy až na přesýpací hodiny :wink:
Vlk
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků