Uz mate na displeji Vodafone?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod naxalite 14. 1. 2006 20:04

DjOna: to uz pochopili z diskuze vsichni :D

ad binary sms & Nokia - prolezl jsem discussion.forum.nokia.com - Developer discussion Board Nokie. Nikde se o tomhle problemu ve vztahu binarni data a loga nemluvi.

Ona je to vlastne totiz pitomost. Nechapu, proc by to nemelo jit.

Zkus mi to prosim vysvetlit, proc by do novych Nokii sla binarne poslat tapeta, hudba ale ne logo :o)
naxalite
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DjOna 14. 1. 2006 20:10

noxalite: heled ja tomu prdlajs rozumim,kdybych mohl poslu ti odkaz...tohle jsem si proste precetl,tak jsem to sem napsal,jako sam to nechapu. Verit tomu nemusite, ja sem proste pisu infa ktery nejsou tajny ale k zakaznikum se nedostanou...tak si to preber...

jinak ta tapeta by nesla binarne ale normalne jako logo,kdyz si ho objednas,akorat ze by to bylo zadarmo,abys mohl reprezentovat...pokud bys o to stal.oki?
DjOna
Junior

Odeslat příspěvekod wossik 14. 1. 2006 20:31

To DjOna: A když teda máš přehled o netajných informacích, ale nepřístupných zákazníkům, máš přehled i o tom, jaké telefony jsou v plánu v nejbližší době pro Vodafone do prodeje a tak? Ať víme, na co se máme těšit za founky? :) Jojo, to taky začínáme zjišťovat, že fakt nebude nějakej specifickej klíč pro to posílání. Dostávají je jak zákazníci Oskare, tak paušálů, většinou zatím 608, ale už i 777, prostě fakt dost neurčitý. A podle délky u Oskara to taky nebude asi. Prostě fakt záhadnej systém. :)
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. :)

Alcatel OT Max -> Siemens M35i -> Siem. ME45 -> Siem CF62 -> Samsung E300 -> SE K750i -> Motorola V3 Razr ->N6234 -> Nokia N70 -> Nokia E65 -> HTC Touch 2
wossik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DjOna 14. 1. 2006 20:37

telefonky budou specialne vyrabeny pro Vodafone (takze bude i nekde na telfonu znacka Vodafone) nevim jestli je to dobry nebo ne...kazdopadne typu nevim a to fakt nekecam jako nevim jaky budou tarify nebo jestli budou jen zmeny nazvu...ale kazdopadne se od 1.2. nesmi na prodejnach nikde objevovat logo Oskar...konci mi smena jdu domu...takze zatim cus vsem...
DjOna
Junior

Odeslat příspěvekod wossik 14. 1. 2006 20:41

Jojo, díky za info. :) Na nabídku konkrétních typů si teda budeme muset počkat. Jsem fakt zvědavej, s čím se vytasí Vodafone hned na začátku svého oficiálního působení. :) A kolik telefonů bude stylizovaných spešl pro Vodafone.
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. :)

Alcatel OT Max -> Siemens M35i -> Siem. ME45 -> Siem CF62 -> Samsung E300 -> SE K750i -> Motorola V3 Razr ->N6234 -> Nokia N70 -> Nokia E65 -> HTC Touch 2
wossik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_Healt 14. 1. 2006 20:44

Psal jsem do Oskara tak uvidim co mi napisou na ty Nokie che che
Dark_Healt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hanka 15. 1. 2006 10:42

to wossik: má jí registrovanou. My máme 608 a pak 8xxxxx, manžel má 608 5xxxxx
Hanka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sovicka 15. 1. 2006 11:36

wossik: když se tak těšíš na Vodafone tak mi pošli mail a já ti pošlu jeden pěknej obrázek, kterej dokazuje že bude brzy Vodafone live s 3G
Nokia C7 - Bleskmobil
Samsung SGH E1150 + Divoká karta
Sovicka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wossik 15. 1. 2006 11:43

To sovicka: To ne, že bych se těšil. Spíš mě zajímá, jakým způsobem řeší operátoři různé věci, jako třeba právě to rozesílání. Je občas zajímavé zjistit takovéhle detajly. :) A jediné, na co se těším v souvislosti s Vodafone, je tak možná nabídka telefonů. :) Služby, které potřebuju, mám i u Oskara, jediné, co u Oskara je na houby, je výrazně dražší připojení k netu. Jinak byl Oskar nr. 1. 8) Ale ten obrázek klidně pošli - wossik@centrum.cz
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. :)

Alcatel OT Max -> Siemens M35i -> Siem. ME45 -> Siem CF62 -> Samsung E300 -> SE K750i -> Motorola V3 Razr ->N6234 -> Nokia N70 -> Nokia E65 -> HTC Touch 2
wossik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wossik 15. 1. 2006 11:46

Jo a ještě dodatek pro Sovičku: Jak jsem už napsal, je jedno, jestli je na displeji Oskar nebo Vodafone, takže to nedělám z nějakého extrémního nadšení pro Vodafone, prostě mě zajímá, jak to řeší. A sám uvažuju, že alespoň na Oskartě bych si nechal jen logo Oskaru místo Vodafone, vzhledem k tomu, že ji používám méně. :) Prostě z nostalgie. :wink:
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. :)

Alcatel OT Max -> Siemens M35i -> Siem. ME45 -> Siem CF62 -> Samsung E300 -> SE K750i -> Motorola V3 Razr ->N6234 -> Nokia N70 -> Nokia E65 -> HTC Touch 2
wossik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sovicka 15. 1. 2006 14:01

wossik: tak jsem ti ho poslal
Nokia C7 - Bleskmobil
Samsung SGH E1150 + Divoká karta
Sovicka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wossik 15. 1. 2006 14:13

To Sovicka: Jojo, koukal jsem, díky. A kdes tenhle obrázek sehnal? :)
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. :)

Alcatel OT Max -> Siemens M35i -> Siem. ME45 -> Siem CF62 -> Samsung E300 -> SE K750i -> Motorola V3 Razr ->N6234 -> Nokia N70 -> Nokia E65 -> HTC Touch 2
wossik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DjOna 15. 1. 2006 16:19

Nastavení loga Vodafone - problém na Nokiích
Jak jsme tě již informovali, od 9. 1. - 28. 2. posíláme zákazníkům binární SMS pro nastavení Loga na dispeji telefonu.

Co se děje:
Nokie vyrobené od roku 2003 nepodporují update loga přes binární SMS (nejde o nastavení SIM ale nastavení telefonu, update loga na SIM bude vidět v jakémkoli jiném telefonu než je Nokia)

Telefon bude stále zobrazovat logo Oskar.
DjOna
Junior

Odeslat příspěvekod naxalite 15. 1. 2006 16:49

DjOna(n) muzu se Te zeptat, co u Vodafone zastavas za funkci? Zatim jsi nam tu jen lamacky oznamil to, co si clovek muze precist v newsletterech Oskar Vodafone, nebo na webu vodafone.uk.

Nejak jsem nepochopil, co chtel basnik rici o tech logach a tapetach :o) Mas to nejake pomotane. A reprezentace?!?! To uz vazne nechapu :o)))

Takze pokud nekdo chce zasvecenejsi informace, co tu Vodafone bude nabizet za telefony, popr. za sluzby -) goto vodafone.uk - asi se to prilis lisit nebude.
naxalite
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DjOna 15. 1. 2006 17:04

NAXALITE--
moje funkce: no comment
jinak znamena to ze ten kdo ma tu nokii,muze zajit na prodejnu a nekdo z konzultantu mu zaridi to ze na mobil mu zdarma poslou obrazek s tematikou Vodafone,takze logo bude Oskar a pod tim budes moc mit obrazek s logem Vodafone...jinak pomotana to nemam,samozrejme ze kdyz budes hledat veskere info najdes,ja to sem akorat centralizuju...a vypada to zmatene mozna jen kvuli tomu ze to trochu promazavam jelikoz vsechno rict nemuzu...no ja toho vlastne vic nevim...:-)
DjOna
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků