Vánoční nadílka (O2,TM,VF)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod LadislavM 3. 1. 2013 10:06

Vodafone měl v listopadu až do konce prosince 2012 na svých prodejnách vánoční akci na Kamarády slevu 100% trvale. Podmínka byla nové číslo.
Dotaz do pléna: podařilo se někomu tuto 100% trvalou slevu na Kamarádech dostat na nulový tarif Na míru?
Naposledy upravil LadislavM dne 3. 1. 2013 12:04, celkově upraveno 1
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 3. 1. 2013 11:10

pedro-81cz píše:To Ondra: DĚKUJI. Perfektní, že je jde správně vidět.

Mám dotaz, je v lednu možné počítat s tím, že když přecházím z tarifu na tuto variantu, že nebudu muset jít na pobočku či volat na ZL? Zvažuji buď převod z ODEPIŠE, abych nemusel opětovně dávat známým nové číslo a nebo přenesu nové číslo od TM na tuto variantu.

Pokud máte číslo placené Vyúčtováním (tedy Odepiš), tak je nejprve nutné požádat o přechod na dobíjecí kartu (Kartu na míru, Divokou kartu, Tarif na míru na dobíjení). Jakmile máte aktivní číslo na dobíjení, můžete si v Samoobsluze zadat změnu na Kartu bez limitu (do konce ledna). A pozor, Odepiš už nenabízíme, takže by nešel nastavit zpět.
Ondra, Péče o zákazníky
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 26. 1. 2013 15:03

Propásl jsem před koncem ZO, je šance přejít na tuto kartu ještě v rámci ZO? Když tu nabídku máte do 31/1? Mám ZO v půli měsíce.

Co se týká nového čísla, navštívil jsem prodejnu ohledně nového čísla na přání, ale nabídku máte ořezanou, mnohé čísla, která nebyla brána za zlatá už máte zlaté číslo. Novou předvolbu neděláte, raději recyklujete čísla. Přenosem se zdržovat nechci.

Zvažuji, Odepiš je fajn, ale ta hodinovka se mi zdá dobrá na to volání do VF a na jiné sítě.
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 28. 1. 2013 14:39

pedro-81cz: Dobrý den, změnu na předplacenou kartu můžeme zadat i v průběhu období, jestli se ale změna stihne do konce ledna nezaručíme :( Požádat o změnu můžete na *77 nebo napište přes http://tam.je/forum. Při změně platební metody na dobíjení můžeme nastavit jako tarif pro předplacenou kartu buď Kartu na míru, nebo Divokou kartu. Přechod na speciální edici (Kartu bez limitu) je možný až tehdy, když máte aktivní předplacenou kartu (můžete přímo v Samoobsluze). Přechod je možný do konce ledna.
Ondra
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gruppe 29. 1. 2013 14:41

Chci se zeptat Vodafone:

jsem u vás 8-9 let a chtěl bych se svým tarifem Vodafone 50 přejít na předplacenku kterou jsem si kolemvánoc koupil (nekonečné hovory), tak aby mi zůstalo stávající číslo , jak mám postupovat?

Na Vodafone lince mi řekli že to není možné, na prodejně naopak že to lze.

Když jsem chtěl přejít od jiného operátora, naráz to bylo možné.
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 29. 1. 2013 15:02

Gruppe: Dobrý den, přejít s jedním číslem na již zakoupenou předplacenou kartu nejde, můžete samozřejmě u stávajícího čísla provést změnu na dobíjení a vybrat si některý z tarifů pro předplacenky, jak jsme psali výše.
Ondra
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gruppe 29. 1. 2013 15:54

a poslední dotaz - když budu chtít na předplacenou kartu (nekonečné hovory) přejít z jiné předplacené od O2 mobilního operátora? Lze to? S tím že by mi zůstalo ono původní číslo od O2?
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 29. 1. 2013 15:57

Lze, ale to už nestihneš. Nekonečné hovory se nabízejí jen do čtvrtka, pak máš smůlu. A za dva dny ti číslo nepřevedou.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gruppe 29. 1. 2013 16:05

vzdyt staci mit tu SIM na nekonecne hovory aktivovanou ne? vzdyt to mam :) prece by pak mela fungovat normalne ne?
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 29. 1. 2013 16:25

No, ale to budeš mít to číslo od Vodafonu. Na to číslo od O2, se kterým chceš přejít, to naroubovat nepude.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 29. 1. 2013 18:07

Gruppe: O přenos čísla z jiné sítě můžete požádat, stačí objednávku učinit do konce ledna. Že přenos jako takový proběhne až v únoru je v tomto případě jedno.
Ondra
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stepik1 29. 1. 2013 19:36

Pouze pro info: vanocni nabidka o2 mobilniho internetu 100kc za 500MB FUP stale plati ( sleva na 2 roky, ale bez uvazku), prestoze akce mela byt ukoncena k 31.12. Dnes volano na infolinku a objednano.
Stepik1
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 29. 1. 2013 20:54

Vodafone: promiňte ale stále se v tom nějak ztrácím. Podmínkou u SIM nekonečné hovory je aktivace do konce ledna. Co má s tím má společný přechod od jiného operátora?

Nehledě na to, že mi sami na Vodafonu nejdřív řekli, že to lze, ale že mám počkat 5dní před koncem zůčtovacího období a pak si zavolat na operátora. Pak mi na operátorovi řeknou že to nelze. Další mi řeknou že to lze ale asi se to nestihne. No děláte si ze mě už legraci?

Proč by nešlo na takto aktivovanou SIM přejít i později? Co to má společného s podmínkami aktivace do konce ledna? Však aktivovaná už je, používat ji používám.

Na Vaše obchodní oddělení už jsem volal 2x a s milým úsměvem na mě s prominutím se*ete. Mám už Vodafonu myslím plné zuby, všichni kolem mě s úsměvem hlásí volání od 2,50 na 3,50 já u vás rok co rok točím telefony za 15K, útrata 500-1000 měs a z výkod nemám jedinou, ba naopak s každým dalším suprttrupr tarifem si jen pohorším.
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 30. 1. 2013 08:56

Tiskové oddělení Vod píše:Gruppe: O přenos čísla z jiné sítě můžete požádat, stačí objednávku učinit do konce ledna. Že přenos jako takový proběhne až v únoru je v tomto případě jedno.
Ondra


Odpovídáte na úplně jinou otázku. OK, přenos proběhne v únoru. Půjde pak na tom přeneseném čísle přejít na předplacenku Nekonečné hovory? :oboze I podprůměrně inteligentnímu člověkovi dojde, že Gruppemu jde o tento typ předplacenky.
Naposledy upravil radim dne 30. 1. 2013 10:01, celkově upraveno 1
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 1. 2013 09:09

Gruppe píše:Proč by nešlo na takto aktivovanou SIM přejít i později? Co to má společného s podmínkami aktivace do konce ledna? Však aktivovaná už je, používat ji používám.

Protože u Vodafonu nepřecházíš na nějakou stávající používanou sim s nějakým tarifem, ale dostáváš vždy novou sim určenou pro to přenášené číslo.
myšpulín
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků