Obsazovací ton - nezjistim, že mi někdo volal

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nneedd 14. 8. 2011 13:59

Zdravim,

jak u O2 tak u Vodafonu mam takovy dost palcivy problem. Nekdy se mi stava, ze mi nekdo (ci ja nekomu volam) a ozve se obsazovaci ton, tak dotycny nevi, ze mu je volano. Na svem telefonu (Vodafonu) mam zrusene veskere presmerovani a i aktivni "cekajici 2.hovor". Coz je ten problem. Nekdy se ozyva obsazovaci ton a nekdy to normalne vyzvani (volany prave hovori) a ja na telefonu nasledne vidim, ze mi nekdo vola a nasledne zmeskany hovor. Problem je, ze jsem neprisel na to, kdy se aktivuje cekajici hovor a kdy obsazeny ton. Setkal jste se nekdo s necim podobnym? Lze to nejak vyresit, aby se aktivoval vzdy cekajici hovor?
Vzhledem k tomu, ze nikdo z mych znamych nevyuziva T-Mobile, je mozne ze se to deje i tam, ale nevim.
Nneedd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr T. 14. 8. 2011 14:49

Nevím to jistě, ale kdysi jsem nabyl dojmu, že čekající hovor funguje tehdy, pokud v okamžiku pokusu o spojení z druhého mobilu volaný opravdu hovoří (tj. má již spojený jiný hovor).
Kdežto pokud např. teprve zvedne telefon, aby někam zavolal, nebo právě vytáčí číslo, nebo hovor teprve vyzvání, tak se druhému volajícímu jeho číslo jeví jako obsazené.

Ale prosím bez záruky!
Petr T.
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 14. 8. 2011 17:36

Je to přesně tak, jak říká Petr T. Čekající hovor funguje ve chvíli, kdy už je hovor spojen. Při vytáčení čísla, nebo v průběhu čekání na to, kdy volaný hovor zvedne, je linka vždy obsazena.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nneedd 15. 8. 2011 16:32

Diky moc. Tak to je zle, neb se mi dost casto, stava, ze se mi nekdo poukousi dovolat a nedovola.
Existuje nejake reseni na to (jiny typ telefonu, software...)? Ono se to zda jako kratka doba, ale ja volam docela dost:(
Nneedd
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků