Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod noone01 7. 9. 2016 20:40

.....nebo to můžu zkusit ukecat na 400 ale myslíte že takhle ještě sleví?


To mě pobavilo. Proč zrovna 400,-? Proč ne třeba za 100,-? :D
noone01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Topes 8. 9. 2016 05:53

Protože tipuji že tolik stojí ten firemní paušál s internetem


Edit : tak přes firmu neomezené volání a SMS, internet 3GB za 290 měsíčně a bez úvazku :-D
To mi asi retenční nenabídne
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S1913 12. 9. 2016 17:07

Dnes mě Vodafone rozesmál. Vzhledem ke končícím tarifům na míru, kde jsem měl za 260 Kč 1.5 GB dát a pár minut, mi aktivovali ten "modernější" nesmysl. Spoléhal jsem na to, že mi na retenci nabídnou opět něco podobného, ale nedokázali mi nabídnout vůbec nic. Vše klasický za ceny z ceníků.
Byl bych ochotnej platit i víc, za normální množství dat, bez přibalení předraženýho volání. Třeba ten jejich datovej balíček 4GB za 520 bych přežil, kdyby tam nechtěli přes 6 Kč za minutu hovoru. Skutečně nedokáže Vodafone nabídnout něco lidem, kteří chtějí data?
S1913
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod .357 12. 9. 2016 18:48

Ale dokáže, jen je potřeba nejdříve poslat písemnou výpověď...
.357
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod onemobil 12. 9. 2016 19:23

.357 píše:Ale dokáže, jen je potřeba nejdříve poslat písemnou výpověď...

Také se dá telefonicky zažádat o kód ČVOP, což je vlastně to samé, ale v obou případech je potřeba počítat i s možností že na to odpoví "tak jo, odejděte" A co potom, proto je potřeba si najít jiného operátora, či jiné řešení, abyste jim mohl v tomto případě říci "tak děkuji, naschle"
onemobil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirisek 12. 9. 2016 21:32

Napsal jsem vypoved a volali a nabidli neomezenku s 1,5GB za 419,-. Takze to co tady nekomu predemnou. Takze jsme se nedomluvili. Pozadal jsem o cislo k prevodu. Skoda!
mirisek
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 12. 9. 2016 23:20

Za 4 stovky to ale není špatná nabídka. Kdyby to nabídli mně, než jsem odešel, tak bych asi i zůstal. Ale je fakt, že já jsem šel tvrdě za tím, že chci ČVOP a odstoupit od smlouvy vzhekdem ke změně obchodních podmínek. A šel jsem ke Kaktusu. Tady je to paráda, ale chybí mi neomezené SMS. Já prostě hodně píši zprávy.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bestom 13. 9. 2016 10:02

Dnešní zkušenost ,chtěli jsme přenést jako noví zákazníci k VF tři čísla , nabídka byla neozm.tarif s 1.5gb za 550kč a 150min s 350mb za 292kč ,žádná sleva již nebyla možná ,TMOBILE nabídl o fous lepší podmínky
bestom
Junior

Odeslat příspěvekod mirisek 13. 9. 2016 22:05

dj.kure píše:Za 4 stovky to ale není špatná nabídka. Kdyby to nabídli mně, než jsem odešel, tak bych asi i zůstal. Ale je fakt, že já jsem šel tvrdě za tím, že chci ČVOP a odstoupit od smlouvy vzhekdem ke změně obchodních podmínek. A šel jsem ke Kaktusu. Tady je to paráda, ale chybí mi neomezené SMS. Já prostě hodně píši zprávy.

To vubec neni spatna nabidka, ale pro me zbytecne moc placeni. Nevyuziju to. Taky jsem presel ke kaktusu.
mirisek
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 15. 9. 2016 20:22

Mít Kaktus větší množství SMS v balíčku (nebo možnost neomezeného třeba za 250Kč), tak by to pro mě byla dokonalá (takřka šitá na míru) věc. Ale co, snažím se SMSky nahradit IMkem.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blacker91 16. 9. 2016 09:21

Mam to stejne kdyby mel Kaktus nejakou moznost neomezenych SMS nebo napr. balicek s 1000 SMS byla by to parada takhle jsem bohuzel nuceny zustat u VF.
blacker91
Junior

Odeslat příspěvekod puschpull 16. 9. 2016 13:47

:-) No jo, patřím mezi ty, kteří napíšou tak 3-4 SMS za měsíc. Honím spíše volné minuty a data, SMS mě nezajímají.
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 16. 9. 2016 16:54

Vodafone OneNet mám z práce, neomezenka a 1.5GB, takže těm, co SMS píšu nejčastěji, tak mé firemní číslo mají, ale nechci ho rozdávat na všechny strany, kdybych o to číslo třeba přišel, nebo něco v tom smyslu... U Kaktusu bych neomezené SMS ocenil mnohem více. Stejně tak Emtéčko. Skvělý virtuál, ale bohužel, 200SMS balíček za 150Kč je prostě moc :(
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gina2 26. 9. 2016 11:16

Dobrý den, chtěla bych se zeptat znalých - v prosinci mi bude končit rámcová smlouva u
T-mobile (6 tel. čísel). Uvažuji o přechodu k Vodafone - byla mi učiněna nabídka (ještě je třeba na ní trochu zapracovat) s tím, že smlouvu lze uzavřít na 12 nebo 24 měsíců. Setkal se někdo s 12 měsíční smlouvou? Já to slyšela poprvé. Není za tím nějaký podraz?
Gina2
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 26. 9. 2016 12:15

Jde o to, kdy se člověk bude dohadovat o nové nabídce. Za 12 nebo za 24 měsíců? Pokud je nabídka fakt dobrá, bral bych 24, pokud jakžtakž, zkusil bych spíš 12...
Mangalica
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků