Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vojta66 13. 4. 2022 21:34

Mě nedávno volali a dali jen slevu 30% a 50%, že prej néé. Tak jsem jinde.
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 14. 4. 2022 05:43

Mám obdobnou zkusenost. Šel jsem na 3 měsíce s 50% slevou tarif Neomezeně XL za 438 Kč. Při volání o OKU mi byla nabídnuta 30% sleva, což jsem odmítl a zahájil přenos. Zatím nikdo nevolal a už se blíží čas převodu, tak se ještě uvidí.
cz01
Junior

Odeslat příspěvekod vojta66 14. 4. 2022 07:28

Dej vědět, jak dopadlo GRANDE Finále posléze….
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 14. 4. 2022 09:10

No, zítra se mělo převádět k Vodafone a dnes ráno mi už volalo číslo z Tmobile, kde říkal, že vidí zadaný přenos z tmobile. A také, že vidí komunikaci s předchozí operátorkou, kde jsem odmítnul slevu 30% a nabídnul mi Student neomezeně za 390 Kč, tzn 40% sleva. Co jsem pochopil tady na fóru, tak to je tak to maximum, co se dnes dá normálně z retence dostat, takže jsem to vzal a přišlo mi to v pohodě.
cz01
Junior

Odeslat příspěvekod vojta66 14. 4. 2022 09:24

Jo, prima, dobrý.
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kaldes 14. 4. 2022 09:47

Tak po zobrazení oku v samoobsluze v pondělí, ráno v úterý přijata 30% sleva - neměl jsem náladu na smlouvání. Akorát se chci dostat ještě na víc, aspoň těch 40%, ale tak 50% by bylo lepší. Za jak dlouho si mám zobrazit oku a vyčkávat na telefonát? Měsíc? Dva? Teď mi přijde ještě brzo, ale možná to není brzo :-))
Děkuju za radu
kaldes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pokudos 14. 4. 2022 10:14

Docela koukám, jak veliké rozdíly v retenčních nabídkách jsou. No nic, během pár týdnů požádám o přechod k Vodafone a uvidíme, jestli s tím T-Mobile něco provede.

Ale moc díky za zpětnou vazbu.
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 14. 4. 2022 10:39

kaldes píše:Tak po zobrazení oku v samoobsluze v pondělí, ráno v úterý přijata 30% sleva - neměl jsem náladu na smlouvání. Akorát se chci dostat ještě na víc, aspoň těch 40%, ale tak 50% by bylo lepší. Za jak dlouho si mám zobrazit oku a vyčkávat na telefonát? Měsíc? Dva? Teď mi přijde ještě brzo, ale možná to není brzo :-))
Děkuju za radu

Na 30% slevu jsou nabídky v aplikaci Můj Tmobile,na to není třeba OKU. :-D Když už zavolají z retenčního,tak potřeba smlouvat pokud dají jen 30%. Mě teda dali 50% na na jakýkoliv tarif hned bez smlouvání. :lol:
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rokane 14. 4. 2022 10:41

kaldes píše:Tak po zobrazení oku v samoobsluze v pondělí, ráno v úterý přijata 30% sleva - neměl jsem náladu na smlouvání. Akorát se chci dostat ještě na víc, aspoň těch 40%, ale tak 50% by bylo lepší. Za jak dlouho si mám zobrazit oku a vyčkávat na telefonát? Měsíc? Dva? Teď mi přijde ještě brzo, ale možná to není brzo :-))
Děkuju za radu

Teď musíš počkat půl roku,jelikož jsi nyní tu jejich nabídku přijal :-D
rokane
Junior

Odeslat příspěvekod XLADI 14. 4. 2022 10:51

Mě dali 50 až po zahájení přenosu, předtím údajně nic než ceníkové ceny nešlo. Ale pak to šlo na první dobrou. Jsem spokojený a oni asi také, protože i s 50% slevou platím víc než předtím. Ale nevadí, předtím byly služby omezeny teď ne. Tak jsem spokojen a těch pár desetikorun stojí za to že se nemusím omezovat.
XLADI
Junior

Odeslat příspěvekod pokudos 14. 4. 2022 13:57

Guiz: Přesně tak. 30% sleva je v aplikaci zřejmě pro každého, ale je také pravda, že mám v aplikaci jen pár tarifů, takže kdybych chtěl jiný, asi bych musel kontaktovat retenční. Jsem si dost jistý, že 30 % je startovní nabídka ve smyslu, aby se vlk nažral a koza zůstala celá.

Asi jsem měl smůlu na retenční. Mně řekla, že víc nemůže, protože mám pouze 2 čísla, což mi přijde víc než dost. Navíc jsem chtěl platit víc než teď.

Rokane: Také jsem to tady četl, že jakmile se něco zakceptuje, pak je potřeba vydržet půl roku, než s tím lze něco udělat. Ale odejít a vrátit se asi lze vždy, ne? Mě to (možná) čeká. Uvidíme, co se stane po zahájení přenosu. :-)
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod davsopl 14. 4. 2022 16:54

@kaldes: Být tebou zahájil bych hned přechod ke konkurenci. Ideálně Vodafone nebo O2. Potom vyzkoušet vrátit se přes slevu 50% na 3 měsíce. O nic rozhodně nepřijdeš. 30% je nic. Slevu 30% dávali u O2 skoro každému roky zpět.
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod zdenik.zdenik 25. 4. 2022 10:28

Nevíte do kdy lze stopnout požadavek na přenos čísla? Číslo se má převést ve středu..
Děkuji
zdenik.zdenik
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 25. 4. 2022 10:49

Přenos se dá zastavit nejpozději 27 hodin před portací. Dochází k němu kolem třetí hodiny ráno, takže čas máš dnes do půlnoci. Úplně na poslední chvíli bych to ale nenechával.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lancheez 25. 4. 2022 15:03

Tak dnes nastaven 2x Neomezeně XL za 438kč a Neomezeně 5GL za 537kč na všechny tarify 50% sleva bez toho aby jsem musel přenášet číslo vznesl jsem požadavak řekl co potřebuji a během jednoho hovoru vše ke spokojenosti vyřešeno na 5GL jsem přecházel z Neomezeně SD za 473kč a na Neomezeně XL z tarifu můj Svobodný tarif s 15gb za 373kč.
Lancheez
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků