Vodafone Student (Nabité tarify+FAQ)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Snekac 13. 8. 2009 21:57

Vodafone SMS Grátis se nám blíží ke konci, proto zakládám téma o službě Student.

Službu si může aktivovat student ve věku 15-26 let, který čestně prohlásí že studuje. Nejjednodušší způsob aktivace je přes internetovou samoobsluhu. Služba je kompatibilní POUZE s Nabitými tarify.

Student Extra
- Možnost získat kredit na volání a SMS ve výši 300 Kč - balíček stojí 150 Kč

Student online
- Možnost získat Vodafone internet v mobilu za 89 Kč (což je sleva 50%)

Obě položky můžete mít aktivní najednou, případně mít jen jednu. Lze také např. internet zrušit a za nějaký čas znovu aktivovat.

:idea: Stránky Vodafone Student
:idea: Podmínky služby
:idea: Ceník tarifů Nabito

:idea: Při požadavku na aktivaci Studenta Vodafone umožní aktivovat Nabitý tarif i po jejich zrušení pro nové aktivace. >> http://mobilovinky.blog.mobilmania.cz/2 ... tsi-vyber/

Doplněno: po převedení na nový zákaznický systém (přelom 2010/2011) bude nabídka koncipována nově takto:

Nabito 119 (či vyšší) + 175 Kč kreditu navíc zdarma. Student online zůstane k dispozici. Tato nabídka se aktivuje všem, kteří měli stávajícího studenta aktivního při přechodu na nový systém.

V novém systému je pak již nová nabídka viz viewtopic.php?f=1&t=1130374

:idea: Jestliže využíváte starší tarif se službou Vodafone Student, můžete výhody dočerpat do konce platnosti. Dále však Vodafone Student neobnovíme.

:idea: Pro ty, kteří chtějí 175 Kč navíc doporučuji raději aktivaci Extra předem:

Vodafone píše:Pro aktivaci služby Student extra za nových podmínek, tj. 175 Kč navíc, je nutné již před přechodem mít tuto službu aktivní. Jedná se totiž o variantu téže služby na nových systémech. Tzn. jinými slovy tomu, kdo má aktivní Student extra (150 Kč za 150 Kč), se služba přechodem na nové systémy mění na Student extra (175 Kč za 0 Kč).
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bart.homer 14. 8. 2009 10:14

Tak já bych se chtěl optat zase na pár věcí... :-[ Chci si pořídit pro sebe paušál Vodafone Nabito 119 .... Pro přítelkyni bych chtěl pořídit Nabito 119 se studentským zvýhodněním Internet v mobilu za 50%. Můžu nějako docílit toho, aby mě chodilo společné vyúčtování na jednu fakturu??? :-- Mohl bych si na sebe za normálních okolností vzít dva tarify Nabito 119, ale už těžko se asi budu dohadovat infolinkou, proč na jednom mám klasický paušál a na druhým paušál pro studenty, když já nestuduju a nemůžu čestně prohlásit, že jsem studentem. Prostě bych chtěl nějako udělat, aby oba paušály chodili na jedno vyúčtování a mohl jsem to všechno platit naráz já a ne aby chodili dva dopisy zvlášť, když já student už nejsem a mladá ano.... :nenapadne
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 14. 8. 2009 10:16

Neexistuje žádný paušál pro studenty, je to jen zvýhodnění, oba dva nabito119 můžeš mít na sebe a studentskou výhodu si v samoobsluze vyplní ona. Studentská výhoda nemusí být na stejného majitele jako paušál.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bart.homer 14. 8. 2009 10:25

Samozřejmě jsem se přepsal.... Studentský tarif není a jsou jen studentské výhody.... :-[ No právě to je to co mě zaráží. Já budu mít pod svým jménem vedeny 2x paušál Nabito 119. Už jsem pracující člověk, ale pak na jednom z těch paušálu přítelkyně čestně prohlásí, že je na té a té škole.... :potichu No ale tím pádem přeci se jako by prokáže studentským prohlášením pod mé jméno... To operátor uzná??? :hm ( Jinak budeme na ty paušály přecházet z pod jménem registrovaných Vodafone karet, ale to samozřejmě není problém u té její změnit adresu a kontakty na mě jako bych mě karty dvě)
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 14. 8. 2009 10:31

Ne, ona tam napíše své jméno. Bude to tvůj paušál a výhoda bude psaná na ní.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bart.homer 14. 8. 2009 10:46

Aha, tak to jsem vůbec netušil, že to tak jde... :eh Vnitřek samoobsluhy s případnou nabídkou pro studenty jsem ještě neviděl... Jaké kolonky tam jsou a co se vyplňuje...Pomohlo by, kdyby jste někdo vložil screen... Dík... O:-)
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Amores_L 19. 8. 2009 16:00

bart.homer píše:Tak já bych se chtěl optat zase na pár věcí... :-[ Chci si pořídit pro sebe paušál Vodafone Nabito 119 .... Pro přítelkyni bych chtěl pořídit Nabito 119 se studentským zvýhodněním Internet v mobilu za 50%. Můžu nějako docílit toho, aby mě chodilo společné vyúčtování na jednu fakturu??? :-- Mohl bych si na sebe za normálních okolností vzít dva tarify Nabito 119, ale už těžko se asi budu dohadovat infolinkou, proč na jednom mám klasický paušál a na druhým paušál pro studenty, když já nestuduju a nemůžu čestně prohlásit, že jsem studentem. Prostě bych chtěl nějako udělat, aby oba paušály chodili na jedno vyúčtování a mohl jsem to všechno platit naráz já a ne aby chodili dva dopisy zvlášť, když já student už nejsem a mladá ano.... :nenapadne



U vodafone můžeš mít čísel kolik chceš a každé jednotlivé je zákaznickým účtem, a své čísla můžeš libivolně slučovat a odlučovat.. takže by neměl být problém tyto dvě čísla mt na jednom zákaznickém účtě a tudíž platit pouze jednu částku měsíčně za obě čísla. :-) Jinak jsou na to formuláře , který pak zašleš buď faxem a nebo poštou :-)
Amores_L
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xhypnosx 20. 8. 2009 07:57

Ahoj mam dotaz, pokud nemam zadny tarif, ani pausal, pouze dobijim kredit bude me fungovat nahrada za student sms gratis? V samoobsluze me to pise: Je nám líto, ale tato sekce není určena pro vaše telefonní číslo. Takze sms muzu posilat pouze pres vodafone portal?


Dekuji za odpoved.
xhypnosx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snowboarder 20. 8. 2009 08:59

Snekac píše:Služba je kompatibilní POUZE s Nabitými tarify.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xhypnosx 20. 8. 2009 20:35

Hmm dekuji, tak to je na nic, to uz nebudu mit sms do vsech siti zadara. Koukal jsem ze zmizel i odkaz z portalu vodafone live. Hmm to je vazne skoda, takze nezbyva nez platit.
xhypnosx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bart.homer 2. 9. 2009 23:33

Přítelkyně má Nabito 119 + Internet v mobilu pro studenty za 89 Kč. K tomu jsme jí do mobilu nacpali Oskarek. Během dvou týdnu propsala 400 smsek a najednou jí jde odesílat zprávy jen a pouze do sítě Vodafone. :shock: Do ostatních sítí už ne. Hlásí jí to chybu : Nastala chyba při komunikaci se serverem. :-\ Internet jí šlape v pořádku a načetl se i např. seznam.cz. Tudíž se tedy ptám: Je aplikace Oskárek nějako omezena co do počtu odeslaných sms??? Např. že měsíčně z něho nejde poslat více jak 400 sms??? Dík za každý názor... o<:)
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 2. 9. 2009 23:42

To ani nemají jak omezovat, když nejsi registrovaný. Jen Oskárek sem tam takhle zlobí. Zítra to třeba už bude OK.

Ono hlavně do T-Mobile bych se ani nedivil, dneska jsem zkoušel odeslat smsku z web brány asi 5 minut, pak jsem to vzdal.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod audiobullys 3. 9. 2009 05:37

Tudle chybu mi to psalo taky jak do o2 tak vdf ale smska se odeslala.pak jsem zjistil ze problem meli servery 1188.cz a vdf
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 9. 2009 12:37

pokud oskarek haze chybu, na 99% je chyba s branou operatora, postaci pockat nebo zavolat
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zip123 16. 9. 2009 17:57

Mám dotaz, pokud si aktivuji tarif nabito119, aktivuji si službu Sttudent online, jde docílit nějak toho, aby se těch 89Kč odečítalo z měsíčního paušálu 119Kč, nebo prostě zaplatím měsíčně 208Kč tak jako tak? Děkuji
Alcatel OT302 -> Siemens A55 -> SE K300i -> SE W800i -> SE P1i -> SE T303 - > SE C510 -> VDFN 845 -> SE Xperia X8 -> SE Xperia X10mp -> SE Xperia Ray -> SE Xperia Arc S -> Sony XZ
zip123
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků