Vodafone: Reklamace telefonu na prodejně [zkušenost]

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod migilko 2. 6. 2012 13:13

Jojo, nějakou stokorunu asi oželím... Ale málem jsi mě dostal R.A.L.F.E. :)
migilko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 28. 6. 2012 02:07

no me po roce a neco z nicehonic odeslo jedno sluchatko a muzu stelovat kabelem jak chci a furt hluchy .ted si pri reklamaci da budu muset koupit novy jak jouda, protoze ostatni co mam treba z nokie sumej jako kjava.

ale jednou jsem stary reklamoval displej a nechteli zadny prislusenstvi.
po oprave jsme ten tlf stejne prodali
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod w100i 16. 2. 2013 10:47

Dnes jsem odnesl telefon VF Smart2 do Vodafonu na reklamaci.
Prodavač mi do protokolu napsal červený idikátor vhlkosti přitom telefon ve vodě nebyl to můžu odpřísáhnout tak doma čumim na můj druhej telefon taky je to Alcatel ot800 a ten ten idikátor má taky úplně červenej.
Tak mu řikám v tý prodejně že je to počasím,tak mě řikal že no neni možný že chladným počasím nesčervená tvl už vidim jak mi tu reklamaci neuznaj no pak napíšu jak sem dopadl.
w100i
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 17. 2. 2013 15:22

Co je na tom divného, že prodavač popsal stav telefonu při převzetí? On nemá povinnost zjišťovat jak došlo ke styku vlhkosti s indikátorem v telefonu a ani to zjistit z jeho pozice nejde. To že ti telefon nespadl do vody neznamená, že nepřišel do styku s nadměrnou vlhkostí. Dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod w100i 18. 2. 2013 00:15

co je divnýho?asi aby se na to nevymlovali,prostě ty býlí kolečka co jsou pod krytem zčervenaj jen když telefon vezmeš v mrazech ven to jsem se přesvědčil u toho OT800 mám ho uplně novej taky a ten prodavač měl kecy jak kdybych se tim telefonem koupal navíc je starej 4 měsíce jenom no uvidim do 18.3 mám ho z důvodu špatnýho reproduktoru pak to sem napíšu co mi napsali do protokolu. :-l
w100i
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigT 18. 2. 2013 07:53

zkondenzovaná vlhkost... Je to pěkná sviňárna, ale při přechodu ze zimy do tepla se to holt stává a indikátor zčervená... Je lepší foun nosit místo v bundě, v kapse u riflí, kde je tepleji :-)
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misaan 18. 2. 2013 09:10

No, roky jsem používal nokie E71,E50 a E51 což jsou celokovové telefony a nebyla zima, kdy bych je neměl orosene jako bych je vytáhl z vody..

naštěstí telefony to vždycky přežily, jen třeba šroubky pod krytem baterie + 2,5" jack byly pěkně zoxidované.

Telefony byly i na reklamaci(Sectron servis) a nikdy si na zoxidované desky nestěžovali. Na všech telefnech odešel displej! V tomhle byl přístup nokie úžasný.
misaan
Junior

Odeslat příspěvekod Stepik1 18. 2. 2013 13:47

Reklamoval jsem na prodejně Huawei G300 (Václavs.nám.). Během reklamace jsem sledoval stav opravy on-line na stránkách Bitexu. Opravený telefon byl na prodejně připraven až 10 dnů poté, co již Britex hlásil opraveno a odesláno. Možná jsem měl smůlu, ale příště budu reklamovat raději přímo přes servis, díky zprostředkování přes Vodafone (expedice a příjem) se oprava protáhla o cca o 14 dnů.
Navíc slibují půjčení náhradního telefonu během opravy, realita je ale taková, že plnohodnotný smartphone většinou nemají,maximálně nějakou zašlou Nokii. Téměř celý měsíc jsem tak musel platit paušál za mob.internet,i když jsem jej během opravy nemohl používat. Odpuštění paušálu během opravy odmítli.
Stepik1
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 18. 2. 2013 14:18

To je přesně co říkám. Ale to ne. To mě maník ve Vodafonu jebe jak to že jsem nedal telefon na servis přes ně ale rovnou do Nokie :/
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod w100i 22. 2. 2013 10:42

tak super telefon v Britexu komplet celej vyměnily za fungl novej tejden tam byl jsou rychlý jak blesk,takže asi ty zbarvený nálepky vlhkosti nehrajou žádnou roli při reklamaci.
w100i
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků