Šedí operátoři - nabídka tarifů (do roku 2015)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Fido+ 21. 4. 2008 20:58

Aktuální nabídky najdete zde.
---
Taky by stalo za uvahu pouziti sluzby rebtel. Volani na pevnou za 0.302 Kc a na mobil za 3.16 Kc. Chce to jen pausal z ktereho jde volat na jedno cislo pevne linky zdarma (pristupove cislo rebtelu). Volani do zahranici je pak v podobnych cenovych relacich.
Levnejsi volani u nas uz asi tezko sezenes.
Naposledy upravil Fíla dne 30. 3. 2016 21:48, celkově upraveno 17
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bart.homer 22. 4. 2008 12:58

Fido: Mnooo, o Rebtelu jsem ještě neslyšel. Musím se na to mrknout. Vím akorát jen o Avoxu, ale ani do toho se mi moc nechtělo, protože třeba Avox nemá z mého okolí snad nikdo a tak bych musel volat jen do všech ostatních sítí za asi 4,20 Kč jestli to říkám dobře. A když vezmu v potaz, že bych musel utýct k O2 a přidělávat si s tím starosti a navíc nemít ani žádné volné minuty v tom nejlevnějším paušálu, protože v tom vyšším to je docela pálka....mnooo, tak nevím...asi zůstanu zatím u osvědčené klasiky....
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 22. 4. 2008 13:30

No když už je tu řeč o Avoxu tak je tu ještě podobná služba firmy Amnion nazvaná Volám.cz, která je postavená na minutových tarifech T-Mobilu se slevou kolem 30% jak z paušálu tak z ceny služeb. Jen je potřeba se "zapojit" do toho MLM což třeba mě se příčí.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fido+ 22. 4. 2008 16:50

Tohle je ale neco uplne jineho. Koukni na http://www.rebtel.com Je tam i cenik odkud kam kolik stoji volani. Predplatis si tam kredit a ten pak provolavas. Z mobilu volas na cislo pevne linky (pristupove cislo) a pak pres tonovou volbu volas cilove cislo. Smsky zatim neumi ale chystaji je take.

Velka vyhoda je, ze to muzes pouzit i ze zahranici. Koupis mistni predplacenku ktera umoznuje volat na pevnou sit (aspon jedno cislo) zadarmo a volas za tyhle ceny z ciziny domu. A operatori si muzou predrazenej roaming strcit nekam.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bart.homer 22. 4. 2008 21:29

Mnooo....to by bylo dobré, ale já ten web nemůžu prostudovat dopodrobna, protože zase tak anglicky neumím...Ještě se mrknu na nabízené tarify od Amnionu a uvidíme, ale stejně asi zůstanu u své osvědčené klasiky Bav se a Twist Maxi...
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 23. 4. 2008 07:29

Jo taky jsem si vzpomněl na firmu EMEA s.r.o
S nulovým paušálem nabízí hovory do vlastní sítě (čísla v EMEA) za 90 hal. a do všech ostatních sítí za 3,30kč vč. DPH Pak ještě vím že to běží na O2.

Na jejich webu jsem to nenašel, zveřejněná je jen nabídka VoIP která podle mě nijak zajímavá není.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bart.homer 23. 4. 2008 15:40

Michale P: Budeš se docela divit, ale mě ta nabídka od Amnionu docela zaujala a začal jsem nad ní i trošku přemýšlet. Koukal jsem na ceny a je to docela fajn nabídka. Ale u mě je ten problém, že já napíšu hodně SMSek. A u těch tarifů co jsem koukal, tak nabízí jen volné minuty a SMSky žádné volné. Což by pro mě možná vyšlo stejně draho jako teď....Ale zase je to za pěkný ceny...Mnoooo....Jdu kouknout ještě na tu firmu Emea.... :kuk:
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CRAP 23. 5. 2008 11:59

Přesto že internetová prezentace společnosti http://www.emea.cz o ničem takovém neinformuje dostal se mi do ruky tento ceník (ke stažení zde)) který to o EMEA s.r.o. Tvrdí.
Naposledy upravil snowboarder dne 23. 5. 2008 12:22, celkově upraveno 1
Důvod: přiřazeno k již probíhající diskuzi o nabídce
CRAP
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ouvej 23. 5. 2008 12:13

Nenabízí to náhodou spol ...... One ?
ouvej
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michal P 23. 5. 2008 12:27

CRAP píše:Přesto že internetová prezentace společnosti http://www.emea.cz o ničem takovém neinformuje dostal se mi do ruky tento ceník (ke stažení zde)) který to o EMEA s.r.o. Tvrdí.

Kdepak jsem tento text jen viděl :hm

á už to mám EMEA nabízí mobilní telekomunikační služby?
Příště když zkopíruješ nějaký článek dej prosím odkaz na zdroj.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bart.homer 23. 5. 2008 15:29

Nabídka od Emea je velmi zajímavá. Myslíte, že se dá takovýto tarif aktivovat třeba jen zavoláním na jejich infolinku??? Tam dole v tom ceníku je totiž uvedeno číslo a že je to jen pro partnery firmy...A taky mě přišel email od nějakého jejich partnera s touto nabídkou...
Ještě s jedním kolegou teď jsme poslední dobou řešili dilema jak levně volat a psát SMSky...Samozřejmě bez alternativních operátorů. Max. vlastnit dvě karty a pokud možno tak se neupisovat....Zkoušíme různé kombinace...
Jestli vás něco napadá, tak sem s ním...!!!
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 24. 5. 2008 16:26

Pokud budete dělat pro firmu Emea, můžete si aktivovat tento tarif, to je stejný jako u jiných firemních paušálů, to ten můj Avox je porád pro všechny, i když chcete jen volat.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bart.homer 24. 5. 2008 17:35

Do Avoxu bych nešel... To raději Amnion mě příjde jako solidnější....Ale stále hledáme kombinace na levné volání krom alternativních operátorů...
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 25. 5. 2008 15:48

Amnion by pro mě byl drahý, to mě nezajímá. A o solidnosti u Amnionu nemohu mluvit, neznám ho, Avox je v pohodě pro mě už skoro rok.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Michal P 26. 5. 2008 08:18

No co jsem slyšel tak Avox má teď problémy, prý neprovádí nové aktivace.
...
Michal P
Pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků