hikari: Buď si můžeš v prohlížeči zapnout klasickej facebook jako na PC (klasickou, mobilní nebo dotykovou verzi), nebo použít pohodlnou aplikaci pro android, která už umí chat http://www.youtube.com/results?search_q ... droid&aq=f
dawe91: Teď moc nechápu co myslíš. Počet pixelů na cm2 je nepřímo úměrný velikosti displeje. A jak říká steklin. WVGA je opravdu dost. Na PC verzi webu to dokáže zobrazit čitelný text bez zoomování a to je imho hlavní.
Dawe91 píše:Nevíte někdo, proč má tento telefon tak malé rozlišení, respektive počet pixelů na cm2? ...
Rozlišení má úplně stejný jako LG arena. Ale Arena má jenom 3 palce -> Větší hustotu. Proto se apple tak hrozně rád chlubí jemností iP4. S prťavym 3,5" displejem to jde lehko
Přes F8 jsem to zkoušel, ale lez jsem jenom do nouzovýho ze kterýho nemůžu měnit ovladače. Měl jsem si všimnout i těch dalších položek. Dík za pomoc. Zasloužil bych pár facek. Ještě bych teda potřeboval poradit s tím plným rozlišením.
Windows 7 mi nejdou přepnout přepnout do správnýho rozlišení monitoru (1920x1080 Benq E2200HDA). V nastavení rozlišení mám na výběr jenom 3 stupně 800x600, 1024x768 a 1280x1024. Navíc mi jde maximálně jenom 1024x768 bo když dám 1280x1024 monitor zčerná (viz problém níže) Ovladač jsem zkusil aktual...
Psal jsem tomu amíkovy co udělal ten recept a ten mi řekl, že stačí rozmixovat sladký okurky. Nevíte někdo co jsou zač? Je to nějakje speciální druh nebo jenom tradiční salátový okurky?
Tady to vypadá normálně: http://images.google.cz/images?hl=cs&q=sweet+pickles&lr=&um=1&ie=UTF-8&a...
Našel jsem si anglický recept na přípravu Big-Macu. Vše jsem přeložil bez problému, ale jedna věc mě zarazila.
sweet pickle relish
Nikde ve slovnících jsem to nenašel. Nemám absolutně tušení, co by to mohlo bejt. Mají se tam toho přidat 4 lžičky.
Pokud někdo ví o co se jedná, chtěl byxch se j...
1) K750 - Foťák dobrý, má diodu, dá se tunit (jsem jeho vlastníkem)
2) K800 - Cybershot, blesk, videopřehrávač
3) N95 - U stolu mám jednu nohu kratší, tak to potřebuju něčím podložit.
Chtěl bych se zeptat na funkci VideoDJ. Chtěl bych znát všechny jeho funkce, podporované formáty atd...
Pokud možno bych chtěl ještě vědět informace i o MusicDJ a PhotoDJ
Je téměř 100%, že se po vánocích 2006, kdy bude mit každej K800, objeví nástupce. SE to takhle už chvíly dělá (T6x0 -> k700 -> k750 -> k800)
Tak by mě zajímaly vaše typy, jaký bude tento nástupce. Kolik bude mít megapixelů, paměť, display, jaké bude mít označení atd..