Tapatalk?

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod NefroniK 7. 12. 2012 10:57

Zaujímalo by ma, či plánujete spustiť na fórach superforum.cz podporu aplikácie Tapatalk. Myslím, že by to bola skvelá vec. Tento post pridávam cez mobilnú verziu, vyhľadávanie mi na slovo "tapatalk" nič nenašlo.

EDIT: Po vyhľadaní na PC mi to už našlo a našiel som aj vyjadrenie z r. 2010. Zmenilo sa od vtedy niečo.

Tým by som asi upozornil na to, že na mobile nefunguje vyhľadávanie ...
NefroniK
Uživatel

Odeslat příspěvekod miho 7. 12. 2012 11:14

Taptalk urcite ne... ale mame nativni aplikaci pro android: viewtopic.php?f=1814&t=1153210
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NefroniK 7. 12. 2012 11:37

O tej samozrejme viem, ale ...

Obrázek

:-D

Mám iPhone.
NefroniK
Uživatel

Odeslat příspěvekod miho 7. 12. 2012 11:47

Tak to mi je te lito... ale z toho si nic nedelej - lide chyby delaji ;-) priste si zvolis lepe ;-)
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NefroniK 7. 12. 2012 15:38

Android som mal v HTC Desire a používal 2 roky. iPhone som dlho odsudzoval, no potom som chcel tablet na net a hranie, tak som si kúpil iPad a celkovo mi to prišlo fajn, takže Android poputoval preč aj z mobilu. :)
NefroniK
Uživatel

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 7. 12. 2012 16:55

Tapatalk tady přinejmenším v blízké době nepovolíme. Přišli bychom o návštěvnost, protože Tapatalk podle všeho zruší měřicí skripty. Přišli bychom o zobrazení reklamy. A uživatelé by si aplikaci ještě museli koupit (ne od nás). Tapatalk má špatný obchodní model.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 7. 12. 2012 17:44

Že jsem tak nesmělý... Vaše mobilní aplikace taky nezobrazuje reklamy a vy ji poskytujete zadarmo. Tak jaký je v tom rozdíl? Či se i přesto počítají zobrazení reklamy a vy z toho máte money?
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NefroniK 7. 12. 2012 17:58

Marek Lutonský píše:Tapatalk tady přinejmenším v blízké době nepovolíme. Přišli bychom o návštěvnost, protože Tapatalk podle všeho zruší měřicí skripty. Přišli bychom o zobrazení reklamy. A uživatelé by si aplikaci ještě museli koupit (ne od nás). Tapatalk má špatný obchodní model.

Aký je súvis medzi návštevnosťou a meracími skriptami? Bez meracích skriptov by klesla návštevnosť?
A užívatelia si aplikáciu kúpiť nemusia, len ak chcú - tých čo nechcú to nijak neobmädzí. Pre ostatných tu stále môže byť (a bola by) terajšia mobilná verzia a Android app.
NefroniK
Uživatel

Odeslat příspěvekod DevAstor 7. 12. 2012 18:27

Nebo přímo mobilní verze: m
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod joachym1 24. 2. 2013 08:07

Já chci TapaTalk. :-)
Když nás bude hodně, možná změní brzi názor.
joachym1
Uživatel

Odeslat příspěvekod Bari007 24. 2. 2013 10:02

Pochybuji ;)
Bari007
Uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 24. 2. 2013 11:16

Snaha udělat pro uživatele maximum je na SF velmi výrazná. Myslím, že se jedná o logickou věc. Uživatelé dělají fórum. Bohužel ne vždy se dá kompletně vyhovět, a to i přesto, že by se vyhovět chtělo.
S pozdravem MgX
MgX
ADM
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miho 25. 2. 2013 10:54

To je presne tento pripad. Nasazeni brani technicke problemy. Taptalk predpokalda, ze komunikuje s "beznym" phpBB forem a my nemame moznost nijak menit, jak se chova ta cast aplikace, ktera se instaluje na telefon nebo tablet.

Hlavnim problemem je struktura. Nase forum je vlastne slepencem 11 for a proto potrebuje specialni zachazeni, ktere ovsem TapTalk neumi. Meli bychom jen dve monosti. Budto bychom do taptalku pridali superforum jako 11 samostatnych for, coz by ovsem delalo spoustu problemu, nebo jako jedno velke forum, coz by delalo problemu jeste vic a vzhledem k tomu, jak taptalk funguje (nacita celou strukturu fora) by to bylo i datove narocne a pomale. Obe moznosti jsou proste spatne.

Dalsim problemem je rozdilny zpusob prace s ucty potazmo zpusob prihlasovani.

Mame spoustu veci, ktere mame oproti phpbb vypnute (jeden priklad za mnohe: my neumoznujeme vyplnit nadpis prispevku v odpovedi a ani tyo napdisy nezobrazujeme) a nemame jak rict taptalu bay to take tak delal.

Dale mame spoustu veci navic oproti cistemu phpbb (opet za mnohe: skyvani prispevku oznacenych jako ot, podekovani,..) a to taptalk take nezna.

Prirovnal bych to ke snaze navlect tricko velikosti M na Ganesu (sloni hlava, par rukou navic, bricho ve velikosti XXXXXL). asi by to nejak slo ale k pouzitelnosti by to melo daleko ;-)
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NefroniK 25. 2. 2013 11:05

Super, konečne normálna odpoveď s argumentami. :) :tleskani
NefroniK
Uživatel

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 25. 2. 2013 17:47

Aha, už tomu rozumím. Tapatalk se řeší ve více vláknec, proto jsem už tady bral, že to je vyřešeno: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.ph ... 8#p9363178

Fakt jsem to nakonec chtěl prosadit, přinejmenším na zkoušku, ale byla by to příliš komplikovaná operace.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků