Computer v e-podobě

Diskuze o časopisu Computer

Moderátoři: Moderátoři Živě.cz, Moderátoři Computer

Odeslat příspěvekod Tajo 30. 8. 2012 09:14

Ok, posečkám
Tajo
Uživatel

Odeslat příspěvekod Tajo 23. 10. 2012 18:48

Nevídáno, po dnešní aktualizaci aplikace už funguje na Nexu 7!
Stáhnul jsem si zatím jen ukázkové číslo a líbí se mi to. A hned mě napadá dotaz: jako předplatitel pdf verze asi nemám nárok na nějakou slevu, co? Mám zaplacený celý ročník v pdf, ale když teď funguje tato varianta, která se čte líp jak pdf, budu asi muset platit dvakrát. Chápu to správně?
Tajo
Uživatel

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 25. 10. 2012 08:51

Úplně správně :) Ono jde taky o fakt, že u elektronických předplatných se nikdy nedozvíme jména (ani jiné osobní a "osobní" údaje) předplatitelů, jen jejich počet, takže by to ani nešlo propojit.
Pavel Nygrýn
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tajo 25. 10. 2012 08:59

No, co nadělám... Budu si kupovat elektronická vydání a pdf předplatné už neprodloužím.
Tajo
Uživatel

Odeslat příspěvekod katro 30. 11. 2012 10:00

Dobry den,

chcel by som sa spytat, ci neplanujete elektronicku distribuciu aj pre Windows 8 Metro.

Vopred dakujem za odpoved.
katro
Uživatel

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 5. 12. 2012 19:17

Další "specializace" neplánujeme, už třeba pro to, že na W8 bez potíží běží zmíněné Publero.
Pavel Nygrýn
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mihy 6. 3. 2013 15:18

Tajo píše:Díky za odpověď. Já bohužel to štěstí nemám... Nexus 7, JB 4.1.1, Computer nainstalován jako jedna z prvních aplikací, a hned po spuštění spadne. ("Aplikace Computer bohužel přestala pracovat"). No, co nadělám, zůstanu dál u pdf verze, třeba s tím Adobe něco provede.

Dnes jsem si aplikaci nainstaloval, zakoupil 1 číslo Computeru a následovalo přesné chování, jaké je popsáno v citovaném příspěvku ze srpna.

Tablet Asus Transformer Pad TF300TG, Android 4.1.1.

Vyhodil jsem tedy 39,- Kč z okna? Nebo jak to mám řešit?

Děkuji.
mihy
Uživatel

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 11. 3. 2013 15:10

Dobrý den,

pošlete mi prosím na kuruc(at)mf.cz na sebe kontakt, předám vás kolegovi, který elektronické verze řeší.
Jiří Kuruc
Redaktor Computeru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kazatell 23. 3. 2013 20:41

má to teda vůbec cenu zkoušet? co sem si tak přečetl tak elektronická verze pro android je na dvě věci... no od časopisu který se zabývá počítači a podobnými zařízeními bych čekal že podpora právě elektronických zařízení bude na prvním místě...
kazatell
Uživatel

Odeslat příspěvekod lotrdd 23. 4. 2013 11:05

Dobrý den, jako dlouholetý předplatitel jsem si chtěl stáhnout jedno starší číslo Computeru které nemohu doma najít ale na infolince předplatného mi bylo zděleno že pokud nemám předplatné s DVD tak to není možné.
Takže opravdu už není možné si stáhnout elektronickou pobodu bez předplatného s DVD?
lotrdd
Uživatel

Odeslat příspěvekod wolf9 26. 4. 2013 13:11

Součástí Computeru ve verzi pro iPad není příloha Connect ? Přestože je dražší než verze papírová? To je nepříjemné a dělá to alespoň pro mě tuhle formu distribuce neužitečnou. Nebo jsem něco přehlíd?
wolf9
Uživatel

Odeslat příspěvekod Bronajz 26. 4. 2013 14:30

Koupil jsem si dnes Computer 8/13 pro Android právě kvůli článkům v příloze Connect!, která ve vydání vůbec není, i když ve výpisu obsahu pro toto číslo na webu je obsažena. Takže vyhozené prachy, hromada zbytečně stažených dat a naštvanost. Reklamovat není kde.
Bronajz
Uživatel

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 28. 4. 2013 20:16

Dobrý den,

příloha Connect je přílohou v pravém slova smyslu, i proto je v časopise umístěna na první pohled "nesmyslně" uprostřed tak, aby šla snadno vytrhnout.

Do e-podoby ji tedy nepřeklápíme, je ale naší chybou, že není informace uvedena v popisku. Toto již napravujeme jak v App Store, tak v Google Play.

Omlouvám se za komplikace.
Jiří Kuruc
Redaktor Computeru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bronajz 28. 4. 2013 20:29

Díky za vysvětlení. Dokupovat se v elektronické verzi dají starší čísla Computeru, ale jak se dostat (legálně za peníze) ke starším vydáním Connect?
Bronajz
Uživatel

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 9. 5. 2013 12:22

Určitě můžete, na Publeru je Computer vč. Connectu:

https://cs.publero.com/title/computer_1/09-2013

Jen pamatujte, že Connect je vždy jen v sudých číslech ;-)
Jiří Kuruc
Redaktor Computeru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků