Byl mi zaslán e-mail o deaktivaci účtu.

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod sid77 19. 4. 2008 16:19

A proc tam je tedy ta funkce v uzivatelskem panelu-profil-registracni udaje -reset,ktera nefunguje...
sid77
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 19. 4. 2008 17:00

Ty údaje jsou read-only. S tím nelze nic dělat, je to fíčura phpBB.
Deleted user

Odeslat příspěvekod sid77 19. 4. 2008 17:12

Takze mi asi nezbyva,pokud bych chtel zmenit email,nez se znova zaregistrovat pod jinym jmenem,tak to necham radsi byt...to jsem netusil,ze to bude tak velkej problem...
sid77
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 19. 4. 2008 17:14

měl by jít změnit v klubu...
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sid77 19. 4. 2008 17:19

Koukam,ze si asi necetl vsechny prispevky co? uz se stalo,zmena se neudala-v klubu se email zmenil,na foru nikoliv.
sid77
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 19. 4. 2008 20:21

Nechej si poslat nový heslo do fora a uvidíš, jesli ti to sežere starej nebo novej mejl.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sid77 20. 4. 2008 05:31

Dik za radu,ale moc jsem si nepomohl,email zadna zmena,ted musim pouzivat jejich heslo(nejde zmenit) a v klubu zustava puvodni heslo,takze zrejme forum a klub je fakt asi neco jineho.Uz to vzdavam...
sid77
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 20. 4. 2008 12:06

Když už se v něčem angažuju, tak to pěkně dovedeme ke zdárnému konci. Nevzdávej to. :-]

Takže mi, prosím, nejprve řekni, na který z těch mejlů ti nové heslo přišlo - zda na ten nový a nebo původní. A za druhé - v Klubu si můžeš zas nastavit své staré heslo, nikdo tě nenutí používat to vygenerované.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sid77 20. 4. 2008 12:22

No samozrejme na to puvodni,to na ktere to uz nechci,zkousel jsem tam kdyz jsem pozadoval nove heslo napsat ten email co mam ted na klubu-coz bych chtel mit i na foru,ale to odmitlo,takze jsem zadal to puvodni pak me to pustilo a prislo nove heslo.V klubu vim,ze lze zmenit heslo,ale ja tam to ktere jsem mel driv na foru,ale ted kdyz se prihlasim na forum,tak to chce to co mi zaslaly,takze mam vlastne 2hesla,zvlast na foru i na klubu.Ale to mi ani tak nevadi,jen ten email,kdyby sel zmenit i na tom foru...
sid77
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sid77 20. 4. 2008 17:19

Tak jsem zkusil schvalne novou registraci a tam to probehlo bez problemu,kdyz se na klubu zmeni email,tak se zmeni i ve foru.Ale ta puvodni ma stale nefunguje,takze problem bude asi nekde jinde...
sid77
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miho 21. 4. 2008 11:20

Kdybys svuj problem napsal na SZ nebo do zvlastniho vlakna a ne jako offtopic do vlakna, ktere uz bylo vyreseno tak by uz bylo hotovo davno :)

Resenim je tady: http://klub.zive.cz/passport/UserLostPasswd.aspx si nechat poslat nove heslo a nasledne se na forum prihlasit pomoci tohoto noveho hesla.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sid77 21. 4. 2008 11:30

Mas pravdu,ze jsem mohl svuj problem napsat do jineho vlakna,ale nasel jsem tohle,kde se o tom take pise a neni to stary...jinak to tvoje reseni uz jsem zkousel 2x coz jsem uz take psal a stale se nic nezmenilo...
Ale ted uz to jde! uz tam mam konecne email,ktery jsem chtel 8-)
Dik vsem za rady
sid77
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 21. 4. 2008 14:08

Já věděla, že se to povede. 8-D
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků