Cenzura, mazání témat, chování administrátorů a moderátorů

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 5. 8. 2014 14:24

Kdo z nas dvou je ted lhar a měl by se jit lecit?

Jeste jednou a pomalicku si precti co jsem psal. Jsem EX moderator = uz nejsem moderator = jsem obycejny uzivatel = fakt za to nejsem placeny!

Btw.: nikdy nikdo z moderatoru nebyl zde na foru placeny, vsichni to delaji z dobre vule, aby mohli radit alepon prumerne inteligentnim jedincum, kteri jsou schopni precist a pochopit psany text.

Ale kdybych byl placeny provokater prave bych asi inkasoval tucnou odmenu :D
Python.p
MOD
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaWa 5. 8. 2014 15:33

Toto jsem psal do uvedeného tématu jako reakci, nebylo mi to schváleno, netuším proč...

cernakus: obávám se, že jsi instaloval leda tak leštěný prd, protože jinak by jsi nemohl napsat takové blbosti, jako píšeš v bodu 2 a 5. Viditelně ani nevíš, jaké konektory a na co to má (haha 2x PWM pro ventilátory ? To ti v té rychlosti google dost blbě poradil :tleskani ) a to samé nemáš ani tušení, jak tam fungují teplotní senzory. Hlavně, že se stihneš navážet do uživatele, jaký je to blbec... :roll:
The computer allows you to make mistakes faster than any other invention, with the possible exception of handguns and tequila...
MaWa
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tadd 5. 8. 2014 15:46

Python.p: (týká se to Tebe, protože si ještě do nedávna zastával funkce moderátora. )

Promiň ale ty velké reklamy, co se tady (několik let) zobrazují, ty jsou tady k čemu?

Teď vážně nechápu! Ty peníze jdou do kapsy komu? Hlavně se vyvarujte klišé, že jdou na provoz fóra. Určitě, ale jen velmi malá část tam jde, kam jde ten zbytek?

Proč za ty peníze tady nejsou placeni opravdový profesionální moderátoři a administrátoři, kteří budou za svoji práci placeni, ale hlavně zodpovědní?

Proč se dávaly/dávají takové funkce normálním uživatelům, kteří mají pouze určité zkušenosti v daném oboru (PC, ULN atd....)? Takovéto lidi také nejlépe platit (podpořit je), aby si nemysleli, že jim celé fórum patří... Rozhodně jim ale nedávat moderátorské nebo administrátorské funkce, které stejně zneužívají (to platí pro ex i pro stávající moderátory a adminy)!

Reklamy tedy zde ruším, přidáním jednoho pravidla v nastavení jednoho doplňku....

Proti reklamám nic nemám (pokud to není nějaký Extrém, kde je musím blokovat). Pokud ale někde slouží k ničemu, nehodlám to podporovat (tento případ).

MaWa:
Děkuji moc. Ten jeho příspěvek mi od začátku připadal vymyšlený a cílený. Bohužel i takový "inženýři" (sami se tak nazývají) jako cernakus zde přispívají. Je to smutné. Obrázek jsem si už udělal. Myslím, že uživatelům jako je cernakus, by se měly schvalovat příspěvky!!!

Myslím, že to byl poslední kus do skládanky a teď je mi všechno jasné. Ještě jednou děkuji.
Tadd
Uživatel

Odeslat příspěvekod Python.p 5. 8. 2014 16:12

"Na tuto otazku odpovi muj tiskovy mluvci Franta Kocourek"

Ne vazne, uz je to nuda, stale se opakujes dokolecka dokola.

Penize? Komu jinemu by měli jit do kapsy nez managorum :)

Zamerne nereagujes na moje otazky?
Python.p
MOD
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powlcz 5. 8. 2014 17:02

:D j už je to trapný, čekal jsem nějaký adrenalin, napětí, pointu, myšlenku a rozuzlení, tohle je nuda =(. I na tebe Tadde, slabota.
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Uživatel

Odeslat příspěvekod Tadd 5. 8. 2014 17:27

powlcz:
Nic takového nečekej. Ale pokud by si slušně zaplatil... Doufám, že neočekáváš "zábavu" zadarmo.

Klidně to můžete zamknout. Obrázek o všech jsem si dobře udělal.

Cernakus se stejně už nevyjádří. Přímo z takových uživatelů jako cernakus, je mi dost špatně (ještě víc než z administrátora s pop-cornem v ruce a ostatních ovcí).
Tadd
Uživatel

Odeslat příspěvekod Python.p 5. 8. 2014 17:33

I vic jak ze me? Ze bych s tom zkusil něco udelat.

Vidis a jsou tu i lidé kteri mají 10k + prispevku a vsechny zadarmo a to i hodnotne ;)
Python.p
MOD
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 5. 8. 2014 18:14

Toto je už fakt příliš.

Tadd píše:Souhlasím. Proto jsem celé vlákno směřoval k Marku Lutonskému, aby se vyjádřil. Ten se k tomu ani nevyjádřil (nějaký absurdní malý příspěvek, nepovažuji za vyjádření).


Požadované vyjádření jsi dostal. Vůbec jsem nečekal, že ho budeš akceptovat ať je jakkoliv dlouhé.

Tadd píše:christian: Doufám, že nemáš zakoupené zásoby pop-cornu, to by mě opravdu mrzelo :) "Zábava" totiž končí!


To určitě :roll: Akorát tu zbytečně ztrácím čas s trollem, který se neustále dokola naváží do mě a do moderátorů fóra.

LOCK
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků