Orange Pi One - náhrada za Raspberry Pi 2

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod meda2016 2. 4. 2017 17:32

@oooooooooo: Nač ti je 5x víc v každém tebou jmenovaném addonu, když to nestihneš vidět za celý život. Navíc je v nich, stačí vzít třeba SALTS, 10x víc nefunkčních odkazů. Z toho plyne, že většinu života strávíš hledáním fungujícího streamu.
Mně z toho plyne, že než si honit triko, lepší je skouknout nějaký film a pak mít ještě fůůůru času na pestrý život.
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod tetref 19. 4. 2017 08:45

Za zmínku ještě stojí systém RetrOrangepi, obsahuje emulátory starých konzolí a počítačů, např. ZX Spectrum, Amiga a pod. Navíc obsahuje OpenElec a novější vezi Kodi 17 ale to je tragedie. Výhoda je, že si pamatuje systém, který běžel před vypnutím.
tetref
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skjiri 25. 5. 2018 22:18

Přeji hezký den.Prosím o info zda máte zkušenost s Orange Pi Win plus (http://www.orangepi.org/OrangePiWinPlus/)
Vyzkoušel jsem Armbian= Ok, funguje i KODI v.17.
Mám zájem o Android na tomto Orange Pi. Po instalaci Android naběhne cca do 1/2 min což je myslím úspěch.KODI poslední verze Kodi v18 Leia také OK.
Ale nefunguje mi wireles externí klávesnice(text.klávesy).Touchpadem s této ext. klávesnice se ale ovládat Android dá, ale za cenu pracného klikání po jednom písmenu)
Dále mi nejede zvuk přes HDMI. Nikde v menu jsem jsem nenašel přepínač. Android je 5.1.1
Naopak můžu poradit s instalacami Armbianu a Androidu, druhy SD karet a pod.
Videa 4k opravdu tenhle mrňous umí.
Rád bych si s někým o OPI pokecal. Děkuje J.S.

Můj mail i pro druhé skjiri@seznam.cz
skjiri
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod skjiri 23. 6. 2018 20:24

Přeji hezký den.Prosím o info zda máte zkušenost s Orange Pi Win plus (http://www.orangepi.org/OrangePiWinPlus/)
Vyzkoušel jsem Armbian= Ok, funguje i KODI v.17.
Mám zájem o Android na tomto Orange Pi. Po instalaci Android naběhne cca do 1/2 min což je myslím úspěch.KODI poslední verze Kodi v18 Leia také OK.
Ale nefunguje mi wireles externí klávesnice(text.klávesy).Touchpadem s této ext. klávesnice se ale ovládat Android dá, ale za cenu pracného klikání po jednom písmenu)
Dále mi nejede zvuk přes HDMI. Nikde v menu jsem nenašel přepínač. Android je 5.1.1
Po instalaci verze Androidu7.1 mám problém s obsazením místa SD karty,OK. Systém si vezme 95% a je jedno jak velkou SD kartu použiju.Pak nezůstane místo na hry a aplikace. Jinak vše jede OK. Obchod play jede taky:))
Naopak můžu poradit s instalacami Armbianu a Androidu, druhy SD karet a kde stáhnout funkční img.
Videa 4k opravdu tenhle mrňous umí.
Rád bych si s někým o OPI pokecal. Děkuje J.S.
Můj mail i pro druhé skjiri@seznam.cz
skjiri
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků