Vlakový koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod polda 17. 10. 2018 21:40

To použil kolega místo, To mi poser!
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 17. 10. 2018 21:50

solidní technika, žádnej drobeček
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 18. 10. 2018 06:29

to jo, včera odpo jsem jel z práce vlakem a v takový tý předsíňce ve vagonu seděl maník asi nádražák a vezl si semafor :D taky tyjo docela velký takhle v reálu, sotva si to tam na zem na dýlku položil.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 18. 10. 2018 06:32

Mark ,gut. Zvedaky mate styl solidni bida-u nas ted jsou uplne nove,blejsknu. :-)
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 10. 2018 07:02

Jo, tož technika u nás pamatuje zlatou éru depa (když se ještě v práci chlastalo a spalo) a ještě i dobu dřívější.. No ale jsou to poctivé stroje co slouží a kromě dizajnu o moc horší než současné nejsou..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 18. 10. 2018 07:15

Kdyz se praci chlastalo a spalo jsem primo zazil. :D I ja jsem mnohokrat podlehl. :)
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 10. 2018 07:24

No kua takova poctiva elektronika se uz dnes nevidi :-P
Kazdopadne,jsou i vetsi transformátory... https://home.cern/cern-people/updates/2 ... letinEmail ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 10. 2018 08:38

tak ten je
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 10. 2018 08:55

macek
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 18. 10. 2018 09:46

Těchnika balšája.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 18. 10. 2018 09:53

tak uz super, uz se citim jako v CR upc se nepodarilo zmenit na instalaci vc. routeru, teda nejpis, mel me typ zavolat, nezavolal nikdy.
Vlak do prahy - spozdeny, bez wifi, spinavy sedacky, uff, vse v normalu a ted ostravsky bonus je nechutny nadrazni zachod za 20kc :) - nevim hopo jak to teda vedes. Chapu, ze za spinavy mozna muzou slovani co jeli treba varsava - Ostrava, ale je taky mozne, v Ostrave vagonky priradi pr cr.

Alespon muzu sledovat krajinku a ta je pekna - to je zajimave, ze ty vychodni zeme byvaji pekne.
No uz aby byli ty autonomni auta.

Ten bordel ve vlaku ale asi po polakach nebude - i sedacka co je s listecky s reklamou na vlak je zabordelena.

Zas teda pendolina byvaj ok, to jo, ale to jezdi bohuzel jen kazdou druhou hodinu a kdyz clovek nechce cekat hodinu v praze ... uz tak je potreba papat ve vlaku, at jde cesta prezit :)

Tak jsem se teda na to ptal, jak hopa dela image, ze CD pohode, a pruvodci rikal, ze to jsou vagony co vyhodili v rakousku a CD si je vzali ...

-- 18. 10. 2018 11:01 --

realne fakt aby jel clovek tim vlakem co je tam o hodinu driv, to je furt nejake spozdeni, proste furt vychod no :)
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 18. 10. 2018 10:07

V UK ani NL to není o moc lepší, co se zpoždění týče. Myslím, že jsem tu i dával fotku, jak se v anglických vlacích otevírají dveře, když chceš vystoupit.

Edit: našel jsem to.
salam01 píše:Když chceš vystoupit, musíš:

  1. Stáhnout dolů okénko ve dveřích.
  2. Vyklonit se ven.
  3. Otevřít klikou, která je na dveřích pouze zvenku.
  4. Snažit se nevypadnout na nástupiště.

Když jsem tím jel poprvé, čuměl jsem na ten obrázkový návod jak Radovan do nádrže.

Obrázek

Obrázek
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 10. 2018 10:10

tak to je pravda, v uk jsem i zazil zacpu na zeleznici, to zas jako kdyz nadavam na cr tak ze sportu

-- 18. 10. 2018 11:11 --

ale bordel ve vlacich me tam prisel mensi, a to i v suburbs kde byla tuna indianu, asi holt, ze neberou vagony ze srotaku?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 10. 2018 10:11

tak to je supr s těma dveřma :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 10. 2018 10:12

dvere super, jste jak k tou maji krasny obrazek, to je jak dpc nekdy byva ta tepla a studena voda zvlast, ze
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků