Druhe autko

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Major Kure 14. 1. 2019 10:52

Tam to nebyla laska :) Za koule me fakt chytla jen prni a druha Alfa. Ani GTI, ani 407, ani nic rychlejsiho co jsem kdy mel.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 14. 1. 2019 10:56

Mě tudle chytla za koule druhá kočka a taky jsem si jí nechal, takže ti rozumím.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmickey 14. 1. 2019 11:42

Adamerus píše:Prostě jsem takovy typ člověka co si svoje auto rád upravuje, detailuje a tak různě. Dělá ho podle sebe, podle toho co se mu líbí. No a u současného focuse se mi to prostě nevyplácí, protože i kdyby byl sebevíc pěkný a zachovalý zevnitř či zvenčí, tak bych ho stejně prodal od 15k do 25k max. I kdybych si dokoupil loketku za 1500, dal misto žarovek ledky pod budíky, udělal custom podsviceni interieru, karbonova folie, usb v zadu, dvě stropní světla, koberce, potahy...

Tímhle hnusem hodnotu auta jen snížíš. :D

Aliexpress tuning mě nikdy neoslovil, jsem raději za udržovaný originál. :hm
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 1. 2019 11:56

Já jsem si dnes objednal PNP LED H1.
anonymni

Odeslat příspěvekod 970ka 14. 1. 2019 12:26

speleo píše:Mě tudle chytla za koule druhá kočka a taky jsem si jí nechal, takže ti rozumím.


To bych jí rozbil držku. :-)
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adamerus 18. 1. 2019 18:58

xmickey píše:
Adamerus píše:Prostě jsem takovy typ člověka co si svoje auto rád upravuje, detailuje a tak různě. Dělá ho podle sebe, podle toho co se mu líbí. No a u současného focuse se mi to prostě nevyplácí, protože i kdyby byl sebevíc pěkný a zachovalý zevnitř či zvenčí, tak bych ho stejně prodal od 15k do 25k max. I kdybych si dokoupil loketku za 1500, dal misto žarovek ledky pod budíky, udělal custom podsviceni interieru, karbonova folie, usb v zadu, dvě stropní světla, koberce, potahy...

Tímhle hnusem hodnotu auta jen snížíš. :D

Aliexpress tuning mě nikdy neoslovil, jsem raději za udržovaný originál. :hm

Snížím nesnížím, prostě bych si rád o auto pečoval a vylepšoval, což mi konkrétní asi moc neposkytuje. To je tak akorat auto na jezdeni z bodu a do bodu b a ne auto na které by se dalo dívat. Respektive ano, ale nemá to cenu. I kdyby mělo projít technickou ještě dvakrat za sebou, tak bych si radši pečoval o auto, kde budu mít větší jistotu, že prostě neinvestuju do něčeho co by ostatní považovali za vrak :) Kdybych si ho chtel dlouhodobe nechat, tak bych mu koupil lepší nárazník, světla, novou kapotu, opravil střechu a lak, dokoupil křídlo, přední lip, potahy, loketka, repro, potahy, karbonova folie, ladak, sani at je ***** :D, 17ky kola, středovy tunel pofl... a tak. Nechci nic přehnaneho, jen decentní upravy. Nabarvil motor (víko, hadičky a tak), odstranil si komplet korozi, ošetřil spodek, dutiny, dveře... Prostě bych v tom autě měl hodně času a peněz a řekl bych že by to ani u takového starého auta nemělo cenu i kdybych si vzal kola, repro a podobné do noveho auta. Prostě bych v tom měl čas co mi nikdo nevrátí ani neocení a raději bych to dal do něčeho u čeho si jsem víc jistý, že mi poslouží do budoucna déle... Neberte to tak, že bych s hokusem fokusem nebyl spokojeny, je to super první auto.. Ale no.. Právě že je první :D.

//
No a kdybych vybíral auto kolem ročníku 2004, na co bych se měl podívat? Seat leon, Golf 4, Passat, Mondeo, Octavia...Nebo by se dalo najít i něco slušného typu Golf 5, Octavia 2, Focus 2.... ? Idealně bych si představoval nějaké oblíbené auto co má kolem sebe komunitu jako třeba Hondy a civic, Ford a focus, wágn a golf.... Golf se mi na moje požadavky docela zamlouvá, ale moc se v autech nevyznám :D
Adamerus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 1. 2019 00:12

tak to buď klidný, votuzený auto kolem ročníku 2004 budou ostatní spolehlivě považovat za vrak :D

na druhou stranu, kdo si hraje, nezlobí, takže máš mé svolení
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 19. 1. 2019 02:11

Kup tohle: https://www.sauto.cz/osobni/detail/daci ... oFrom=list .
Prakticky zánovní a nejvíce prostoru k vylepšování.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 19. 1. 2019 04:14

A když nad tim vlastně tak přemejšlim.
Nechceš mojí Alfu? Za kilo jí necham s jedněma kolama.


Kdo z toho auta bude chtít dál budovat, tak to docení. kdo ne, zapláče. Je v tom autě přes čtvrt mega, tak za kilčo asi cajk. Běžná ztráta, když člověk zblbne. Jako že jsem zblbnul.
Je na tom tuna tuning/ sport/ racing dílů co do funkčnosti. Z každýho srazu vezu nějakej pohárek za rychlost. A ten vzhled co řešíš je už relativně za pár kaček. A na srazech to lidi zajímá. Až to bude vzhledově ok a třeba s folií, tak i pozornost bude super.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 19. 1. 2019 13:01

XB_1 píše:Kdyby byl chytrejsi, mohl klatit obe najednou

Tak do hodinu a půl dlouhého filmu se vše nevejde :D
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod mimous 19. 1. 2019 15:36

Tady je to přece úplně jasný na Octa I 1.6MPI.
Za ty peníze to bude ročník 2005-2007-2009 (ty 09 ale nejvíc jetý).

Můžeš si to mazlit, jak budeš chtít. Postavit si z toho parodii na RS.
Extra se to nesere. Jedině si musíš hlídat olej, kterej to trochu žere, ale pokud s tím nejezdíš 30tis.km/rok a víc, tak tě to ani nebude bolet.

Navíc tyhle kusy, pokud nejsou po bouračce blbě opravené, tak už nereznou.
A prodat to budeš chtít až ve chvíli, kdy ti budou smradi ze zadní sedačky kopat do zad. 8-)
mimous
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adamerus 20. 1. 2019 15:00

Octa I se vyrábí i 2009?
Adamerus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod glider 20. 1. 2019 15:02

Tour?
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 20. 1. 2019 16:20

Kup toho abartha a nemusíš nic těšit, jen dopřávat kvalitní servis a šetřit na esseesse paket, aby to mělo 180 koní.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 25. 1. 2019 06:10

Adamerus píše:Octa I se vyrábí i 2009?


Áno, vyráběla se jako Octavia Tour až do roku 2009 s motory 1.6 MPI a 1.9 TDI. Ještě bylo v nabídce 1.8T, ale toho se netýkaly slevy, takže o něj za 500 nikdo neměl zájem, když ty dvě motorizace vycházely v akčních nabídkách kolem 300.
mimous
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron