Ajifek zas blbne

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 12. 2018 10:51

jste jak dva Jaryni vce školce, OBA :D
Koneckonců blbnu já, artík bude vozit moji (_!_), takže je hezké, že píšete své názory, ale stejně se rozhodnu sám.
Jo, Arnold překvapivě zmoudřel, před 5 lety by nic takového nenapsal, ty Tome taky jednou pochopíš, ale aspoň držíš statečně neudržitelný postoj, to mě fakt baví :D A je to fajn, za svými názory si má člověk umět stát.
anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 15. 12. 2018 10:52

Arnie J píše:Tom: Víš jaký je rozdíl mezi slovy nepotřebuju a nechci?

Jinak Mazda 6 na 19" je v pohodě i bez DCC, ale to není produkt koncernových matláků.



Chlapy, každej to má jinak. Co je pro někoho v pohodě, druhej řekne tvrdý, nepohodlný. O mlácení do kastle nemluvě.

Jinak na špatném asfaltu si tipnu, že bych ty 19 zavrhnul i v Mazdě, ač jsou tedy luxusní. Ale nejel jsem, takže nevím.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 15. 12. 2018 10:53

T.E.CH píše:Superb má zhola jinak naladěné DCC (aspoň měl) , je to strašně měkké a houpavé, takže vždy je něco za něco. Jedna věc je jezdit na dobrém asfaltu a druhá na špatném. Dle mého nazoru, třeba do Prahy zcela nevhodné.

Co je pro tebe v pohodě a zkousnutelné pro druhé bý určitě nemusí. Fyziku uplně ojebat nelze.

Za druhé, kolik pak stojí takové gumy na tohle, o větším opotřebení podvozku nemluvě.Samej kompromis, jen kvůlli vzhledu.


To se uz opakujeme, ze kazdy ma subjektivni pohled, co je pohodlne a co uz ne, to nikdo nerozporuje.

Co je nevhodne do Prahy? Jestli superb na 18" s kterym denne jezdim po Praze, tak za me zadny problem.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 15. 12. 2018 10:54

ajif píše:jste jak dva Jaryni vce školce, OBA :D
Koneckonců blbnu já, artík bude vozit moji (_!_), takže je hezké, že píšete své názory, ale stejně se rozhodnu sám.
Jo, Arnold překvapivě zmoudřel, před 5 lety by nic takového nenapsal, ty Tome taky jednou pochopíš, ale aspoň držíš statečně neudržitelný postoj, to mě fakt baví :D A je to fajn, za svými názory si má člověk umět stát.


Ano neudržitelný postoj, to je přesné. :D
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 15. 12. 2018 10:55

T.E.CH píše:Superb má zhola jinak naladěné DCC (aspoň měl) , je to strašně měkké a houpavé, takže vždy je něco za něco. Jedna věc je jezdit na dobrém asfaltu a druhá na špatném. Dle mého nazoru, třeba do Prahy zcela nevhodné.

Co je pro tebe v pohodě a zkousnutelné pro druhé bý určitě nemusí. Fyziku uplně ojebat nelze.

Za druhé, kolik pak stojí takové gumy na tohle, o větším opotřebení podvozku nemluvě.Samej kompromis, jen kvůlli vzhledu.


To se uz opakujeme, ze kazdy ma subjektivni pohled, co je pohodlne a co uz ne, to nikdo nerozporuje.

Co je nevhodne do Prahy? Jestli superb na 18" s kterym denne jezdim po Praze, tak za me zadny problem.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 15. 12. 2018 10:55

Tomas B píše:
T.E.CH píše:Superb má zhola jinak naladěné DCC (aspoň měl) , je to strašně měkké a houpavé, takže vždy je něco za něco. Jedna věc je jezdit na dobrém asfaltu a druhá na špatném. Dle mého nazoru, třeba do Prahy zcela nevhodné.

Co je pro tebe v pohodě a zkousnutelné pro druhé bý určitě nemusí. Fyziku uplně ojebat nelze.

Za druhé, kolik pak stojí takové gumy na tohle, o větším opotřebení podvozku nemluvě.Samej kompromis, jen kvůlli vzhledu.


To se uz opakujeme, ze kazdy ma subjektivni pohled, co je pohodlne a co uz ne, to nikdo nerozporuje.

Co je nevhodne do Prahy? Jestli superb na 18" s kterym denne jezdim po Praze, tak za me zadny problem.


18 jsou v pohodě....u Superba. Ale řeč byla 19 a vejš...
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 15. 12. 2018 10:58

ajif píše:jste jak dva Jaryni vce školce, OBA :D
Koneckonců blbnu já, artík bude vozit moji (_!_), takže je hezké, že píšete své názory, ale stejně se rozhodnu sám.
Jo, Arnold překvapivě zmoudřel, před 5 lety by nic takového nenapsal, ty Tome taky jednou pochopíš, ale aspoň držíš statečně neudržitelný postoj, to mě fakt baví :D A je to fajn, za svými názory si má člověk umět stát.


Predpokladam, ze uz nejsem nejmladsi, takze pohled na esteticno vs pocit pohodli v aute uz zustane konstantni :-))

-- 15. 12. 2018 11:01 --

T.E.CH píše:
Tomas B píše:
T.E.CH píše:Superb má zhola jinak naladěné DCC (aspoň měl) , je to strašně měkké a houpavé, takže vždy je něco za něco. Jedna věc je jezdit na dobrém asfaltu a druhá na špatném. Dle mého nazoru, třeba do Prahy zcela nevhodné.

Co je pro tebe v pohodě a zkousnutelné pro druhé bý určitě nemusí. Fyziku uplně ojebat nelze.

Za druhé, kolik pak stojí takové gumy na tohle, o větším opotřebení podvozku nemluvě.Samej kompromis, jen kvůlli vzhledu.


To se uz opakujeme, ze kazdy ma subjektivni pohled, co je pohodlne a co uz ne, to nikdo nerozporuje.

Co je nevhodne do Prahy? Jestli superb na 18" s kterym denne jezdim po Praze, tak za me zadny problem.


18 jsou v pohodě....u Superba. Ale řeč byla 19 a vejš...


Jel jsem superba s 19" s dcc a za me stejny jako na 18" bez dcc. S arteonem na 19" i 18" a zase za me stejny jako v superbu.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 12. 2018 11:03

pořád do toho nepleť DCC, když ho nebudu mít :oboze
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 15. 12. 2018 11:12

Nebud vztahovacnej, ja se bavim vseobecne :-))

Mel si vzit dcc, nic by si s tim nezkazil i kdyz bys zustal na 18"
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 12. 2018 11:16

jasně, vezmu DCC, abych si tam mohl dát 19" kola a být vpohodě, že to moc nedrncá v nejkomfortnějším nastavení. Opravdu výhra :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 15. 12. 2018 11:19

Ne, to jen kdyby ses "zplasil" a zacal mit "spravny" esteticky citeni a chtel si treba dokoupit vetsi kola :-))
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 12. 2018 11:21

ajif píše:tady ty Chennai
https://youtu.be/QVtnlJrNn7s?t=179

devatenáctky:
Obrázek

osmnáctky muscat:
Obrázek

tady základní sedmnáctky:
Obrázek

Nevim co resite ale 19” nejlepsi..
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 15. 12. 2018 11:25

Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 15. 12. 2018 11:30

Z těhle foto se mi nejvic zamlouvaji ty zakladni.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 15. 12. 2018 11:55

to je u tebe hodne prekvapive....
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků