Škoda Scala pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pierr3 20. 1. 2019 12:40

Jean ViC píše:
MELLO píše:Já už se na automat vyloženě těším. A nějaký pádla *****ám, páč když už má člověk automat, tak co má co zbytečně řadit sám....

Souhlas

Souhlas se souhlasem i původním příspěvkem. Když mám automat, dám tam D a jedu. Kryž chci řadit, nekupuju si automat.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 20. 1. 2019 13:09

Zrovna u automatu bych pádla pod volantem bral, ať si člověk může vybrat jak chce řadit. Samozřejmě asi může řadit ručně přímo pákou automatu, ale to není ten komfort, to už si fakt může koupit manuál.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 20. 1. 2019 13:12

Dix_ píše:Kdo chce vidět Scalu Active,tak v německém konfigurátoru.

To snad nechce nikdo.

Jo a co se tyce padel, az ti to tam ***** za studena 1200 otacek (nevim kterej debil ladi ty prevodovky, co je na tom tezkyho napsat tam par radku kodu navic, aby to aspon za studena nepodtacelo), tak si na padla a manual asi vzpomenes.
Naposledy upravil maXX_CZ dne 20. 1. 2019 13:13, celkově upraveno 1
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 1. 2019 13:13

Už vidím, jak bude mello pičovat na DSG :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 1. 2019 13:32

agathodaimon píše:
MELLO píše:
MirecBA píše:akoze mello ma vybrate bez mattovania ?

Tady nebylo co matovat ani dixovat. 1.5TSi Style + balíčky + metla + prodloužená záruka. Nazdar bazar. Sleva 8%.


Pokud máš love tak proč ne ;-)

Love byly a budou.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod exBURN 20. 1. 2019 13:33

Koukám, že zase se zavádí u světel LED a Bi-LED. Jsem měl pocit že se dělaly halogeny a pak Led za příplatek, kde byly LED potkávačky a dálkové řešené blbou clonkou (tak to má snad Mazda u M3). Teď už zas bude Led základ a k tomu halogen dálky a za full LED příplatek. Ono celkově mě to přijde v tom konfigurátoru, že si automobilky začínají zvykat na komplet dojení zákazníků.....
Jako připlácet za automatické světla, sklopné sedadlo spolujezdce, středová loketka vzadu (cca 10 000,-) , kolení airbag 5k, atd atd....

Ať jsem měl smůlu u Rencka jakoukoliv, tak jejich cenová politika mě byla sympatičtější.

BTW koukám, že se začíná používat superširokoúhlý display navigace..... i nová Mazda 3 má 10" ale poměr snad 24:9 což je na navi úplně na houby.....
exBURN
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 20. 1. 2019 13:37

Za chvili display protahnou pred spolujezdce a kdyz si nepriplatis za hlasovou navigaci, tak ti to bude muset cist.
Naposledy upravil maXX_CZ dne 20. 1. 2019 13:39, celkově upraveno 1
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 1. 2019 13:38

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 20. 1. 2019 13:52

:D
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agathodaimon 20. 1. 2019 14:28

Tady nebylo co matovat ani dixovat. 1.5TSi Style + balíčky + metla + prodloužená záruka. Nazdar bazar. Sleva 8%.[/quote]

Pokud máš love tak proč ne ;-)[/quote]
Love byly a budou.[/quote]

Takže už ti teoreticky v pořízení týhle káry nic nebrání. Stačí pouze přečkat dobu než se začne prodávat 8-)
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 1. 2019 14:49

maXX_CZ píše:Za chvili display protahnou pred spolujezdce a kdyz si nepriplatis za hlasovou navigaci, tak ti to bude muset cist.

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 20. 1. 2019 14:49

:D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 20. 1. 2019 15:26

speleo píše:Zrovna u automatu bych pádla pod volantem bral, ať si člověk může vybrat jak chce řadit. Samozřejmě asi může řadit ručně přímo pákou automatu, ale to není ten komfort, to už si fakt může koupit manuál.


To jsem myslel taky, než jsem si to koupil......mám je tam úplně nahow-no. Pravda mám diesel....možná u benzínu to člověk využije lépe. Já už vím , že to nepotřebuji.....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 20. 1. 2019 15:38

Zrovna u B7 to podtaca skoro stale.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 1. 2019 16:52

Mas jezdit na standard mod a ne na duchodce mod
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků