Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 12. 2018 05:03

No koupil jsem Xbox one s ale přemýšlím, že bych koupil i Steam controller, Když je teď v akci a dá se sehnat do litru. S tím xboxovým jsem zkoušel třeba GTA 4 a jet a zároveň mířit na něco, co se pohybuje, mi přijde zhola nemožný. Přitom s myší je to hračka.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 29. 12. 2018 09:10

Srovnávat gamepady s klávesnicí a myší je taky nemožné.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 12. 2018 14:48

Tak GTA s myší hrát nejde, ale mířit z auta je jediná funkční věc :D Takže jako se to špatně porovnává. GTA je gamepad only hra a je to na ní znát.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 3. 1. 2019 17:39

Já tomu Steam ovladači moc nevěřím. Xbox funguje výborně i co se podpory ze strany her týče, u Steamu mám obavy.
V GTA 4 není po připojení ovladače autoiam?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 1. 2019 01:01

Ne když řídíš.

Ale hoši, nějak mi to nefunguje. Zatím hraju jen dvě hry, Nail'd a GTA 4. V Nail'd se musí pořád něco mačkat, tak tam víceméně problém není, i když třeba pár sekund něco nedělám, tak pak je problém něco odkliknout a musím několikrát, než to reaguje. Horší je to v GTA 4. Jedu, pravý trigger na podlaze, pak ho pustím ale auto se chová, jako by byl pořád na podlaze! A v ten okamžik nejde ani zatáčet, takže to do něčeho nabombím. Prostě to má takovýhle divný lagy.

Samozřejmě to není klasickej input lag, s klávesnicí a myší je vše v pořádku. A je mi i divný, že by to bylo špatným příjmem. Gamepad na dongle vidí a je to ani ne 2 metry. Navíc špatnej signál by asi znamenal náhodný výpadky, tohle mi přijde, že přestane fungovat, vždycky když se něco buď chvíli nemačká nebo se něco drží dlouho. Docela mě to točí.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 1. 2019 19:09

Takovýto, když všude slavnostně rozhlásí, že Nvidia začala podporovat Freesync, tak jak kokot aktualizuju ovladač, zjišťuju, že VRR asi nefunguje skrz receiver, tak prohazuju kabely, laboruju, proč to nejde a až na cnews se dočtu, že to vlastně podporujou jen karty od 1xxx výš a že to vlastně nefunguje přes HDMI. Wtf!
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 18. 1. 2019 22:48

No jasný, displayport.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 1. 2019 09:30

A že ho kotel televizí má, že :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 19. 1. 2019 23:07

Já nedám dopustit na monitor půl metru přede mnou. Na TV hraju málo her, ale zrovna FPS právě radši u monitoru.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 20. 1. 2019 11:02

Taky jsem byl natěšený a pak otevřu jednu diskuzi, kde píšou, že jen DispalyPort. Tak nic no...

A ještě mi umřel disk v NASu (spíš "NASu"). 3TB v háji (komplet plný). Infarkt v 35 letech. Naběháno 3 roky a 1 měsíc, 24/7, nedávno jsem ho ještě kontroloval a dle smart všechno v pohodě.
Tak jsem půl dne strávil oživováním NASu, abych po vložení disku do PC zjistil, že nejde disk a strávil další půl den pokusy o oživení. A nic. BIOS ho nerozezná (respektive napíše jen, že má 0,0 GB), W7 ví, že tam nějaký disk je, ale taky s ním nic neumí a Linux si ani neškrtne.
A co se dívám do obchodů, tak se ceny za ty tři roky nehly ani o píď. Taky pěkné...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 1. 2019 14:45

Na FreeSync to chce Xbox :D
Let's begin by laying out the basics. Microsoft's variable refresh implementation only works with FreeSync screens - G-Sync monitors are incompatible - but the Xbox version of the tech is bespoke, with some pretty big differences compared to AMD's rendition. There's strong compatibility though: you'll need a display that supports FreeSync over HDMI (as opposed to the more common DisplayPort) but on the Microsoft end at least, there's support for 720p, 1080p, 1440p and 4K outputs. We've had confirmation that both Xbox One S and Xbox One X are invited to the party, but the firm also told us that older launch model hardware also gets the upgrade.


holubek002 píše:A ještě mi umřel disk v NASu (spíš "NASu"). 3TB v háji (komplet plný). Infarkt v 35 letech.

Jako z čeho? Záloha také nefugovala?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 20. 1. 2019 16:17

Ne, to bylo myšleno jako, že ten disk umřel náhle a ještě poměrně mladý :D
Já na infarkt nejsem, byly tam z 80 % média. Disk samotný sice už zálohovaný nebyl (jen cca 1/3, další volný 3TB jsem neměl/nemám), ale nic hrozného. Aspoň jsem se zbavil nepotřebných věcí, které mi bylo líto smazat a něco holt budu muset "nakoupit" znovu...
Ale je to zase práce navíc a peníze navíc. Předchozí aspoň odešel postupně a dal to o sobě vědět. Tenhle nic.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 1. 2019 22:26

Jasný, chápu :D Jsem si říkal, že 35 ty není, ale stejně jsem si myslel, že jsi ho skoro dostal. To jo, tak disky.

Většinou nezálohuju plno věcí, protože to dělají týpci na netu za mě. Takový uložto má skoro všechno :D Občas něco size zmizí kvůli tomu, že je tam skoro vše nelegálně, ale prachy se musej vydělávat, tak během pár dní je to zpět.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 1. 2019 23:30

Tak co máš v NASu? Filmy, ne? Takový věci neskladuju, přeci když to budu chtít vidět znova, stáhnu znova. Horší je to s hudbou, tu už zálohuju. No a pak samozřejmě fotky a image pc.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 18. 3. 2019 19:03

Že je to zbytečné a na internetu je vše, jsem razil v dobách rapidsharu. Ale dneska, když chce človek něco konkrétního, tak je to mnohdy docela fuška najít.

Image PC udělám vždy důležitě po čisté instalaci a pak na to zapomenu. Třeba teď nemám žádný (poslední instalace v 2014/2015), a to je hlavní SSD i HDD už 4 roky v provozu. Snad nic nepřivolám :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků