mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 23. 1. 2019 19:56

To penale je z jakeho titulu a po jake dobe?

Protoze kdyz vypovis za 2 mesice tak nez to zmizi z registru, to uplynou dalsi dva...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 23. 1. 2019 20:24

Register vraj trva bezne 30 dni... hodne hodne divne.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod taylor729 24. 1. 2019 00:28

Vypovedel jsem zhruba za 14 dni. Nejdriv zacali otravovat zpravami v IB, odpoved ze jsem kreditku zrusil a predtim ji splatil z mkonta jim nestacila. Myslel jsem ze to z registru zmizi pozdeji, ale neznizelo, ani po 2 mesicich. Evidentne Unicredit neco po... protoze podle nich potvrzeni o zruseni posilaji automaticky, ale nic neprislo (dokud jsem si to nevyzadal sam). Penale nauctovali zhruba po 2 mesicich.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 24. 1. 2019 09:46

Jasné, závazek je ze smlouvy a do IB přijde zprava o tom, ze do xy mate zrušit v jiné bance. Ale z jakého titulu, čím je podloženo a jak se vypočítá to penále? Prachy ti na účet dali na 6 měsíců bezúročně tak na základě čeho jsou opravneni účtovat penále? Kam si s nimi komunikoval, tu výpověď zaslal? V IB možnost komunikace nevidím.. Anebo na některé zprávy v IB lze odpovědět? Díky
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 24. 1. 2019 13:22

Napsali tam kontakt na email a nasledne se komunikace presunula do emailu.
Penale neni mysleno procento z dluhu, ale obecny poplatek za nedodrzeni podminek - prvni je 150Kc a nasledne dalsi uz 500Kc.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 24. 1. 2019 14:46

Fakt super, nikde uz nevidim odmenu za zalozeni noveho uctu... takze odmena opravdu neni a nebo jen jsem slepej na webu mbank? :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod redhaven 24. 1. 2019 17:24

Včera připsána těsně v 60-ti dení lhůtě odměna za doporučení, dnes opět těsně na konci lhůty odměny za platby kartou a příchozí platbu 100+100.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Vasek06 24. 1. 2019 18:12

Taky pripsano 100+100. Ted to pripisuji dost pozde oproti drivejsim akcim, asi spolehaji na to, ze 60 dni je dost, aby na to cela rada klientu zapomnela. Na druhém uctu nic, ale byl zalozen o mesic pozdeji, takze je to asi ted standart.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 24. 1. 2019 18:46

Takže když mám dejme tomu založeno, připsány vklady i 5 transakcí kartou třeba do 15. 11. Tak od ty doby se počítá 60 dnů, nebo jak to máte vy ty lhůty , cca stačí.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 24. 1. 2019 18:52

Popisi muj pripad:
založeno 18.10., 23.10.aktivace, v 11 mesici splneny podminky, ve 12 mesici splneno, v 1 splneno - pripsano az 24.1. Lhuta se dle me počítá od konce mesice v nemz splnis podminky - teda v mem pripade od 1.12. - na to maji dle me 60 dnu ...
A kdyz jsem to zacatkem ledna - reklamoval - rekli mi, ze na to maji 60 dnu - co bych teda chtel.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod redhaven 24. 1. 2019 20:21

Je vidět, že jste si nikdo nestáhl tehdejší podmínky těch akcí. Je tam od konce měsíce, kdy bylo splněno, další dva měsíce až na vyplacení, což ted splnili z 1/6 o týden přes koncem lhůty. Dělají to mazaně, počítají s tím, že na to většina lidí zapomene, zvláště když jim první bonus z celkem 6 x 200 možných, dají až za více jak 2 měsíce od toho co splnili a dotyční noví klineti, mezitím na plnění v dalších měsících už kašlou nebo zapoměli, protože se jim to nepřipomene hned další měsíc vyplacenou odměnou....a tak nakonec dostanou třeba jen 200Kč celkově, z 1200Kč možných :hm
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Vasek06 24. 1. 2019 20:26

Ale jo, to me podcenujes - podminky mam staženy, ale ja jsem chtel jenom rict , ze to drive vyplaceli do cca 1mesice a ne do 60 dnu jak ted, i kdyz to tam bylo i drive napsane stejne.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hannys85 24. 1. 2019 21:31

Tento měsíc jsem asi hodně šetřivý a nepodaří se mi z mkreditky plus zaplatit kartou alespoň částku 4000 Kč, tzn. hrozí mi poplatek 59 Kč a chci se mu samozřejmě vyhnout. CK už jsou tento měsíc passé, tak by mě zajímalo, jakým způsobem můžu peníze "utratit" a poté si je zpět poslat na kartu, abych splnil tu jejich podmínku 4 000 Kč. Alza kredit si nechávám pro 1 Kč platby (kvůli lepšímu úročení u Airbanky a Equa banky) a nechci aby mi tuto možnost zrušili, kdybych si dobíjel větší částky a poté si je přeposílal na účet. Regiojet nepoužívám a poslední možnost mě napadá snad jen revolut. Jaké jsou ještě jiné možnosti ?
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 24. 1. 2019 21:39

něco koupit on-line a do 14 d vrátit, tedy chce se-li ti
třeba tam, kde vrací v hotovosti či na účet
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SVitara 25. 1. 2019 00:31

To uz je svinarna.
SVitara
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků