Eurosojuz chystá tzv. Kyperský scénář vyrabování vkladů

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mrusnok 20. 1. 2019 15:23

Dlouho jsem si nezanadával. Tak tedy tak činím: Za minulého režimu se nepochybně obyčejným lidem žilo lépe. Vezměte si třeba takovou distribuci automobilů ve společnosti.Dnes většinu jich mají firmy a několik bohatých jedinců. Můj děda měl za 77 let svého života postupně čtyři zánovní auta. Mě bude letos 30 let, mám vysokoškolské vzdělání a neměl jsem nikdy žádné auto, i když ŘP mám od svých 22 let.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod rafael58 20. 1. 2019 15:57

Jo jo, za minulého režimu bylo aut mnohem víc. Proto jsou teď města a sídliště plná prázdných parkovišť, i když je stání všude zdarma.
rafael58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod neosobně 20. 1. 2019 16:17

Auto, tím více dokonce nové auto je pro mě věcí volby a já volím, nekupovat nové auto. Jednak je to vyhožení financí prakticky do kamen, alepson 30% ceny nového auta ihned, jednak bych tím podpořil cizácké korporace a jejich obří hnusné plechové montovny. Je tu pouze nebezpečí, že mě v mém 20 let starém poměrně na opravu jednoduchém autě bez záměrně množství *****ítek, zabije nějaký Tunelář či poskok režimu v nakradeném autě-tanku typu nazi BMW a osatních Raich autech potomků masových vrahů, která sloužila mj. v německých koncetračních táborech německým vrahům na organizaci a logistiku vyhlazování milionů Slovanů a Židů.
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod SVitara 20. 1. 2019 17:26

U noveho auta se da vyjednat sleva, ja dostal slevu 20 % z cenikove ceny. Clovek jen musi dostat nejakou cenovou nabidku u jednoho dealera, s tou jet k jinemu, zda nabidnou vyssi slevu atd., ja jich objel sest a zakombinoval jsem do toho i slevu na pribuzneho s prukazem ZTP/P.
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 21. 1. 2019 01:07

drkarel píše:Ne, že bych ho nějak zvlášť uctíval, ale byla to jeho volba a dle svědků byl zcela při smyslech. Chápu, že jeho pohnutky nechápeš, já taky moc ne, ale měl by sis aspoň odpustit tyhle kecy. Ale Ty jsi prostě lidskej odpad a zřejmě máš nějakej mindrák nějak související s Palachem.

+1
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod maondra 21. 1. 2019 13:55

-- 21. 1. 2019 13:55 --

Mrusnok píše:Dlouho jsem si nezanadával. Tak tedy tak činím: Za minulého režimu se nepochybně obyčejným lidem žilo lépe. Vezměte si třeba takovou distribuci automobilů ve společnosti.Dnes většinu jich mají firmy a několik bohatých jedinců. Můj děda měl za 77 let svého života postupně čtyři zánovní auta. Mě bude letos 30 let, mám vysokoškolské vzdělání a neměl jsem nikdy žádné auto, i když ŘP mám od svých 22 let.


….Tak vysokoškolské vzdělání - nebo jakékoliv jiné - není záruka ničeho a už vůbec není garantem dobré životní úrovně. Společnost se řídí nabídka-poptávka. Zkuste nabídnout lidem něco, co poptávají resp. co na trhu chybí. Ono v jiných režimech a zemích (v té naší se režim, resp. politický převrat probíhá každých cca 20 let) se bohatství buduje většinou několik generací. Takže ve 30-ti letech, máte ještě spoustu let čas.
maondra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eR99 21. 1. 2019 14:15

neosobně: K Palachovi místo těch tvých komentářů zde si raději poslechni včerejší diskuzi u kulatého stolu na Českém rozhlase Plus. Od 34:04 - záznam zde: https://plus.rozhlas.cz/poslechnete-si- ... lu-7730298 .
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 21. 1. 2019 14:23

Mrusnok: chyba je v tobe, tvoris si hloupe bludy, abys omluvil vlastni situaci. Jednim z nich je dostupnost automobilu. Pocet automobilu prudce roste, muze ho mit dnes skoro kazdy. Veta Dnes většinu jich mají firmy a několik bohatých jedinců neni hodna vysokoskolaka ... zamysli se nad sebou.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mrusnok 21. 1. 2019 14:57

Nevím o žádné chybě. Já už jsem se s vlastní chudobou smířil. Máme demokracii, tak si můžu tady svobodně zanadávat na režim. :mrgreen:
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 1. 2019 15:06

A já, blbec, to bral jako jasnou ironii. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod treborit 21. 1. 2019 15:58

Mrusnok píše:Nevím o žádné chybě. Já už jsem se s vlastní chudobou smířil. Máme demokracii, tak si můžu tady svobodně zanadávat na režim. :mrgreen:


To ze nevidis chybu je prave ten problem, je z toho cesta ven, ale je to tezke.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 21. 1. 2019 17:49

Mrusnok píše:Nevím o žádné chybě. Já už jsem se s vlastní chudobou smířil. Máme demokracii, tak si můžu tady svobodně zanadávat na režim. :mrgreen:


To mi teda vysvětli, co by měl režim udělat, aby kdejaký hejhula si koupil auto? Měl by tě dokopat do bazaru, abys tam za úspory ve výši pouhé poloviny průměrného platu koupil auto, ve kterým můžeš v pohodě 2-3 roky jezdit?

Co lze hodnotit počtem automobilů za život? Řekl bych, že vůbec nic než to, že dotyčný auto nepotřebuje.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SVitara 21. 1. 2019 18:04

Pro prazaky ke auto zbytecne, dojedou vsude MHD a nemusej resit problemy s parkovanim.
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xtonda 21. 1. 2019 18:19

Mrusnok píše:Nevím o žádné chybě. Já už jsem se s vlastní chudobou smířil. Máme demokracii, tak si můžu tady svobodně zanadávat na režim. :mrgreen:

Ti, kdo to tu už nějaký čas sledují, moc dobře vědí, že si vystudoval práva a žiješ v Praze, koupil si garsonku na hypo a před dobře placenou prací v soukromé sféře si dal přednost pozici podržtašky na soudě. To je tvoje svobodné rozhodnutí, stejně tak jako že sis nekoupil auto. Ono pro single muže v Praze se to ani nevyplatí, když se občas vyskytne potřeba vyjde výhodněji si auto půjčit nebo si sjednat dopravu. Čili to z tvojí strany beru jenom jako trolling.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 21. 1. 2019 18:42

Ono v zdejším Banditostánu není o co stát-koupit si nové auto i jako průměrný zaměstnanec a vyhodit statisíce oknem. Vemte si co se děje 30 let za zrůdnosti na silnicích a parkovištích, čirá nadvláda bezohledných psychopatů podnikatelů a vysokých státních papalášů. Obyčejný člověk se v případě nezaviněné nehody často ničeho nedomůže, pokud není situace zcela jasná, jako hlavní a vedlejší nebo jízda na červenou. Obyčený pracující člověk nemá finance se s psychopatem soudit, takže opravu auta po takovém nehodě zacvaká ze svého. A to nemluvím o aroganci a hulváctví na parkovištích, kde vám nějaká madame tzv. zelená vdova při vyjíždění nebo vjíždění objede celý bok auta pěkně do hloubky a ujede.....o krádežích a vandalství ani nemluvě. Zkrátka je tu vše v moci 10% Banditů a Zločinců, kteří jediní mají na to se soudit, případně podmazat naši "neúplatnou " justici....
neosobně
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků