Moravský peněžní ústav, spořitelní družstvo

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod iglooo 18. 1. 2019 23:11

A druhá pěkná věc je ta každý den se zvyšující částka u položky "Nepřipsané úroky před zdaněním" :-).
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod SVitara 19. 1. 2019 09:08

A uz umi novy produkt zalozit na dalku pres IB, nebo se stale musi na pobocku sepsat smlouva? Koukam, ze design IB maji stale stejny, tak jestli alespon zlepsili funkcnost?
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 19. 1. 2019 14:13

Na https://www.mpu.cz/cs/vyhoda je dole odkaz na založení online a pak přes kurýra. Já to ale ještě nezkoušel, asi záložím za měsíc.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 1. 2019 19:25

Já to mám "přes náměstí" tak jsem se tam stavil cestou z práce.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SVitara 19. 1. 2019 19:46

No ja to mam cca 50 km a v minulosti to na dalku neslo.
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chjoo 19. 1. 2019 22:41

:pozor , před sedmi lety to šlo i na větší dálku.
chjoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SVitara 20. 1. 2019 05:19

Je mozne, ze jsem to resil driv. A pristup do IB jsem mel pres nejaky certifikat a nechteli mi to zmenit na autorizacni SMS, leda ze bych zas prijel neco podepsat na pobocku, sasci.
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lenka_2 20. 1. 2019 10:24

Posílání smlouvy přes kurýra probíhalo před několika lety, pak se smlouva vypověděla pro velmi malý zájem (jednotky měsíčně). Teď se v souvislosti s transformací na banku a očekávaným růstem poptávky uzavřela nová smlouva s kurýrní firmou.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomason87 21. 1. 2019 18:58

Smlouvy jsem podepsal s kurýrem, ale nikdo mě dále nekontaktoval. Přístup do IB nefunguje, tak úplně nevím, co dál...
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mate59 21. 1. 2019 19:17

Smlouvu s kurýrem nelze uzavřít pokud nevlastním občanský prúkaz.Takže s jiným prúkazem totožnosti lze účet Výhoda+ uzavřít pouze na pobočce.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod penav 25. 1. 2019 14:43

Tomason87 jak si uspěl ? Jsme v téže situaci, podepsáno s kurýrem, do IB se nedostanu. Na webu MPU jsem si nikde nevšiml jestli čekat až to proběhne bankou, nebo tam zavolat, či jak dál postupovat.
Babo raď resp. co na to Lenka_2 :mrgreen:
penav
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iglooo 25. 1. 2019 14:49

I při podpisu na pobočce je potřeba počkat, dokud nepřijde SMS, že je přístup do IB zřízen. Takže přes kurýra tomu nebude jinak.

(Neměli bychom se přesunout do nového vlákna "MPU banka"? :-) )
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 25. 1. 2019 15:04

Jojo, asi po 4 pracovních dnech přišla SMS, že je zřízen přístup do IB a výzva k první platbě ze zaregistrovaného účtu. Jinak to IB je na dnešní dobu docela šílený, doufám, že s tím něco budou dělat. Překvapuje mě taky relativně nízký úrok, který je fakticky pod nabídkou Creditas. Těžko říct, co chtějí jako banka dělat...
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iglooo 25. 1. 2019 15:38

Fakticky pod nabídkou (spořicího účtu) Creditas sice je, ale až pro vklady výrazně přesahujicí 11 milionů. ;-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod penav 25. 1. 2019 21:21

Díky za info, vyčkám SMS :-)
penav
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků