Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 10. 12. 2018 20:17

Zkouším ten účet založit online už druhý týden. Vždycky pošlou přihlašovací jméno (nefunkční), heslo ani nepošlou smskou, ani se nedá obnovit. Týden si dopisuju s podporou, kde chtějí spoustu nesmyslů, např. číslo toho účtu, co nejde založit. HB evidentně ten nápor nezvládá, nemá kvalifikovaný lidi a kašle na to.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod cz01 10. 12. 2018 21:21

Dnes jsem zašel do Datartu zřídit si jejich Datart kreditku (už mám EON, kterou budou rušit a převydávat na jejich nebrandovanou variantu) a tam mi bylo řečeno, že mi jí vydat nemohou z důvodu, že už jednu vlastním a za druhé, že podmínky Datart kreditky nejsou stanoveny, jedná se o nich a budou se lišit od Euronics, když se to teď spojuje, tzn. žádná další 5% sleva na nákupy u nich. Na prodejně jsem se odkazoval na podmínky Euronics a holt prý přestanou brzo platit, tak kdyby měl někdo "taky" spadeno, tak si může ušetřit cestu.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 10. 12. 2018 23:20

@cz01:
Zvláštní, mně ještě cca před měsícem odpověděli na můj emailový dotaz z Euronics, že nemusím mít obavy, že moje Euronics karta bude dále i se slevou platná i v pobočkách Datart a až bude expirace této karty, že mi nová bude vydána už s logem Datart. Pravda, v odpovědi nestálo, že procento slevy zůstane na 5%, takže teoreticky může být nižší (třeba 3%, jen tipuji). Ale že by to komplet předělávali i v jiných parametrech se mi nezdá.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod cz01 11. 12. 2018 06:58

Asi nezbyde nic jiného než počkat a uvidíme, co nakonec vymyslí...
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jan.za 11. 12. 2018 12:14

Ahoj, stalo se někomu, že za poslední zaúčtovanou platbu v měsíci nebyly připsané prémie? Na info lince mi řekli, že budou připsané další měsíc. Krátí se o tuto částku ten měsíce nebo budu mít nárok na celých 500 + zbytek z minulého? Díky moc.
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 12. 2018 12:25

Mám silný pocit, že se to už řešilo, a přes 500 nejel vlak, tudíž krátilo.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MP007 11. 12. 2018 12:30

Tak po týdnu od žádosti o KK v IB a ohlasech zde, jsem zavolal na jejich linku - buď abychom to posunuli dál nebo mi upřesnili, co vše požadují k doložení na pobočce při osobní návštěvě.
V systému žádnou žádost o KK nenašli, přestože jsem e-mailem dostal potvrzení o přijetí a další o postoupení na příslušné pracoviště. Během méně než 5 minut jsme žádost s operátorkou vyplnili. Do tří minut volala zpět a potvrdila schválení. V IB jsem do dalších pár minut měl dokumentaci, včetně smlouvy k podpisu... ale přijde i poštou. Na kartu nijak nespěchám, chci ji primárně pro platby v zahraničí a jako zálohu... tak jsem zvědav, za jak dlouho se mi ještě dostane fyzicky do rukou :-) Doufám, že ji zasílají poštou a nehoní člověka na pobočku ;-)
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 12. 2018 13:30

wit.cz píše:Mám silný pocit, že se to už řešilo, a přes 500 nejel vlak, tudíž krátilo.

Jsem si tím prakticky jist. Předpokládám, že ta poslední platba je zaúčtovaná na konci měsíce. Mám pocit, že jsem si u Cetelky vždy hlídal, aby platby byly provedeny dostatečně před koncem měsíce, z čehož mi vyplývá, že by měli nějaký časový limit kolem 25. Ale nevím, již déle jsem s ní neplatil.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 12. 2018 17:54

Pro ty kdo nečtou fórum Hello spolu zde cituji dnešní vyjádření Hello bank k cobrand kartám:


Hello! Děkujeme všem za reakce a další podněty k partnerským kartám.

Díky spolupráci s našimi obchodními partnery ALZA, EURONICS / DATART, Mototechna - AAA Auto pro vás máme aktuální speciální výhody na kreditních kartách v rámci těchto partnerských programů. 

ALZA karty 
- odměna 5 % za nákupy v Alze (až 15 000 Kč zpět za kalendářní rok)
- automaticky nastavená výhoda na vaše výběry v ČR i v zahraničí z ATM od 1000 Kč zdarma 
- NEBO si jednoduše zvolíte jinou odměnu ve svém internetovém bankovnictví 1 % ze všech nákupů (až 500 Kč měsíčně)
- snížený měsíční poplatek za rezervaci úvěrových zdrojů 29 Kč 
- měsíční poplatek za papírový výpis 30 Kč, za e-Výpis 0 Kč

EURONICS karty: 
- jsou vydávány na prodejnách Euronics
- odměna 5 % za nákupy v Euronics (až 5 000 Kč zpět za kalendářní 
rok)

DATAR karty: 
- odměnu 5 % za nákupy v Datartu nemají
- v průběhu 1 Q 2019 budou informace o speciálních výhodách aktualizovány na stránkách obchodního partnera DATART

MOTOTECHNA karty – AAA Auto: 
- odměna 4 % na nákup pohonných hmot (na palivu ušetříte až 6 000 Kč ročně / 500 Kč měsíčně)
- automaticky nastavená odměna 1 % ze všech nákupů (až 500 Kč měsíčně) 

Jak už bylo napsáno, jednoduše si můžete zvolit jednu z našich odměn ve svém internetovém bankovnictví Hello banking:

- výběry z ATM od 1 000 Kč zdarma 
- 1% ze všech nákupů (až 500 Kč zpět měsíčně)


Karty Euronics na prodejnách Euronics jsou nadále vydávány (karta nemusí být vydána pokud jste již držitelem partnerské karty), proto děkujeme všem za zpětnou vazbu, kterou jsme postoupili dál k řešení našim kolegům, kteří jsou v kontaktu s našimi obchodními partnery.

Určitě doporučujeme našim klientům sledovat stránky našich obchodních partnerů (ALZA, EURONICS / DATART, MOTOTECHNA - AAA Auto), kde informace o speciálních výhodách budou postupně aktualizovány. 


Věříme, že bude radost je využívat.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 11. 12. 2018 23:47

Tak mě dnes obyč poštou dorazila výpověd na EON kartu, kterou jsem nikdy neměl :D
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 12. 2018 07:20

To asi více lidem. :) (Byla tu vyslovena hypotéza, že vypovídají i karty, o které bylo zažádáno, ale žádost byla zamítnuta.) Hlavně jsem napjatý, co se pak stane. Fakticky bych další kartu uvítal. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 12. 12. 2018 10:18

Také mám výpověď neexistující EON karty. Nejspíš se nestane nic, ne? Nebo fakt někdo něco čekáte?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 12. 12. 2018 10:28

Já čekám tak možná zmínku na tom jejich fóru :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kamziq 12. 12. 2018 11:07

Ja cekam nabidku na vydani Hello kreditky misto E.On kreditky. Uz nekomu nabidka prisla?
Kamziq
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chrudimi 12. 12. 2018 11:54

Kamziq píše:Ja cekam nabidku na vydani Hello kreditky misto E.On kreditky. Uz nekomu nabidka prisla?


Zatím ne.

Na fóru Hello se psalo toto
Proto vám v průběhu měsíce ledna 2019 nabídneme jednoduchý přechod na naši Hello kreditku a zašleme vám dodatek ke smlouvě s novými obchodními podmínkami.
chrudimi
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků