MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 21. 11. 2018 08:32

Teď má navíc Moneta litr v Datartu od pátku do neděle.15 procent sleva. 6660 Kč cena nákupů kdy se dá vycerpat maximum ten litr
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod DirtyKing 21. 11. 2018 11:11

Děkuji moc, to je super tip. Bohužel účet jsem založil teprve včera a tak mi nestihne dorazit karta abych této akce mohl využít.
HP Z2 G9 Intel Core i9 13900k, Nvidia RTX A4000 16GB, 64 GB DDR5, 2 TB SSD
Apple MacBook Air 13,6" M2, 16GB RAM, 1TB SSD
iMac 24" 16GB RAM, 1TB SSD
iPad Pro 11" 512 GB
iPhone 15 Pro Max 1TB Natural Titanium
Apple Watch Ultra
DirtyKing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 21. 11. 2018 12:13

Tak si tam skoč ještě pro kreditku, tu ti daj hned a ještě získáš další procenta zpět...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mikka1 21. 11. 2018 12:14

To je otázka. Vždycky si něco v Datartu vyberu a než je ten termín, už to mám koupené někde jinde levněji i bez slevy.
Asi na Datartu neumím nakupovat :-).
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 11. 2018 12:53

Občas tam jde najít něco levného, ale většinou se to časově neshoduje s akcí Monety. :) Čas od času tam nakupuju drobnosti, které potřebuji rychle (osobní vyzvednutí v dostupné vzdálenosti). Navíc se dají zaplatit ibody.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod bodyczech 21. 11. 2018 23:17

DirtyKing píše:Ahoj, nedávno jsem vybíral z bankomatu Monety a byla tam odměna 500Kč sleva při nákupu na 5000Kč u Euronics.cz. Neví prosím někdo, zda je to ještě aktuální?


Já mám stále zmíněnou slevu ve smartbankingu pod položkou bene+.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 22. 11. 2018 00:38

Kdysi davno jsem mel vraceci kreditku od GEMONEY, vydali mi docasnou rovnou na pobocce, nyni maji jen ty balicky, nejde vraceci kreditka co umi vracet vsude 1%, nejen elektronika aj.balicky?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 11. 2018 01:33

Mikka1 píše:To je otázka. Vždycky si něco v Datartu vyberu a než je ten termín, už to mám koupené někde jinde levněji i bez slevy.
Asi na Datartu neumím nakupovat :-).

Nerad bych byl zlý, ale bude to spíše tou neznalostí nakupování - sám mám z Datartu pořízenou snad veškerou bílou techniku a nepřeberné množství černé techniky, vysavačem počínaje a konvertibilním tabletem konče a myslím, že všechno zboží jsem dokázal zakoupit minimálně o aspoň tak 30 % levněji, než od Franta Elektro z Horní Dolní, které vycházelo ze srovnání cen na heuréce nejvýhodněji (nehledě na to, že i ta pračka či lednice by byla bez dopravy, natož s instalací a s otáznou vymahatelností reklamace v záruční lhůtě, když nevím, jestli bude Franta Elektro za dva roky vůbec ještě něco prodávat). Na druhé straně chápu, že nejspíš nebudu úplně reprezentativní vzorek průměrných zákazníků, z nichž mnozí přijdou na prodejnu a tam vypláznou půlku výplaty v hotovosti za nový mobil a za deset procent tomu za "pojištění", na které se nechají ukecat, když si různé slevy umím vhodně nakombinovat tak, aby to prostě tak rozumně vyšlo...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 22. 11. 2018 01:39

Ty platis casem, co tomu vyberu a kombinaci venujes, take jsem to delal, i v datartu nakupoval, i s nejakymi temi kk co tam daly slevu, i slevy prodavacu dostaval, ale uz kaslu na to, cas je v urcite fazi (pokud clovek neni zrovna zamestnanec) cennejsi (cekat na kombinaci akci a vymejslet s kterou kartou to zrovna zaplatim jestli budu mit -4 nebo -7% a jeste kdy je jaka akce datartu).

Ps: V jednom roce mi prislo za kreditku citi snad pres 20000,- vratek.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DirtyKing 22. 11. 2018 07:48

bodyczech píše:
DirtyKing píše:Ahoj, nedávno jsem vybíral z bankomatu Monety a byla tam odměna 500Kč sleva při nákupu na 5000Kč u Euronics.cz. Neví prosím někdo, zda je to ještě aktuální?


Já mám stále zmíněnou slevu ve smartbankingu pod položkou bene+.



Díky za to, koukal jsem na to a je to tam s platností do 30.9.2018 a ani ten kód už nelze vygenerovat. Nechápu, proč to tam furt mají, když už to neplatí :-)
DirtyKing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gandalf007 23. 11. 2018 12:11

Opakuji nedávnou otázku:
Pokud vypovím KK, přijdu tím o bonusy připsané za předmětný měsíc, které se připisují první den dalšího období? A pokud s výpovědí vyčkám do následujícího měsíce, pro změnu zase musím splnit podmínku obratu, aby bylo vedení zdarma, tím asi ovšem opět se ztrátou bonusu, který by se připisoval až další měsíc?
Děkuji za odpověď.
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 11. 2018 15:56

Asi budeš muset nastudovat podmínky. Nebo ne, počkáš s výpovědí a před výpovědí ještě vybereš z bankomatu, abys splnil obratovou podmínku. Jinak, co mám zkušenost, tak byli vždy v takovýchto situacích vstřícní - buď poplatek neúčtovali, nebo ho vrátili po reklamaci.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Thom 23. 11. 2018 19:59

Stačí vybrat trojku z bankomatu a podmínka obratu splněna...
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 24. 11. 2018 00:41

-15 % na vše u největších partnerů bene+

KREDITNÍ KARTA 15
DEBETNÍ KARTA 15
Od soboty 24. do neděle 25. 11. 2018 nakoupíte u našich vybraných partnerů bene+ se zvýhodněním až 1.000 Kč. Při nákupech stačí použít kreditní či debetní kartu MONETA Money Bank s bene+ a o zbytek se postaráme my! Nejpozději do měsíce od skončení akce Vám 15 % z nákupu vrátíme na kartu nebo běžný účet.

Partneři, u kterých je akce platná: BENU Lékárna, Datart, Pet Center, CineStar, Luxor, POMPO, KIKA, CK Blue Style, HUSKY, DámeJídlo.cz, Květiny Flamengo, Marionnaud, ZOOT, SCANquilt, eiffel optic, ticketmaster, Corial, SAM 73, PRO-DOMA STAVEBNINY a The PUB.

Akce platí téměř v 1.000 prodejnách, podívejte se ZDE.
Akce se vztahuje také na platby kartou v e-shopech: ZOOT, KIKA, BENU Lékárna, Datart, CineStar, HUSKY, SCANquilt, Marionnaud a ticketmaster.

https://www.beneplus.cz/nabidka/-/nabidka/1903
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MP007 24. 11. 2018 10:33

Díky drkarel a Thom.
Budu asi muset skutečně kouknout na podmínky, protože jsem nevěděl, že výběr z bankomatu u Monety není "potrestán". Někde jsem o tom sice četl, ale tyto nestandardní operace nerad řeším, protože si pak musím pamatovat, která kreditka má jakou výjimku. Zajdu asi na pobočku a vyberu nejméně bolestivou metodu. A pokud se předpovědi zaměstnance nenaplní, řešil bych reklamací.
MP007
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků