Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomaslany 21. 10. 2018 08:15

Vybrat bez poplatku asi jen z bankomatu Monety a ten mozna nema v dosahu?
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 10. 2018 09:07

Jo, určitě jen z atm Monety. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 21. 10. 2018 10:09

KK RB DeLuxe opět funkční s původní Curve Beta, transakce v říjnu "PLATBA KARTOU INTERNET"
u Monety pozor na zpoplatňování výběru u UK karet
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 21. 10. 2018 13:53

@mareka: dik za tip :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 22. 10. 2018 10:58

Jaké máte zkušenosti s dodáním Curve?

Přítelkyně a dcera si žádali o Curve (s mým refererem). Obě nejdříve "jste 6300tá v pořadí". Dcera druhý den ovšem "karta na cestě", zatímco přítelkyně stále čeká ve stejném pořadí. Zvláštní jak to vybírají :) Žádná nic nesdílela, prostě se jen ve stejný čas regli.
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod batoo 22. 10. 2018 12:08

Já to měl stejně, 5500 14 dnů a najednou na cestě a do týdne přišla. Asi náhoda jak tě vyberou.
batoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod murons 22. 10. 2018 13:20

Ja cekal v zari na 6000 miste skoro 3 nedele a pak najednou tu byla druhy den od oznameni. Nicmene komplet jedu na RB, takze je mi k nicemu :)
murons
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomason87 22. 10. 2018 14:07

Jak to tedy teď funguje? Když vyberu Curvou z Hello kreditky, bude to zaúčtováno jako výběr z bankomatu na podkladové kartě?
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomaslany 22. 10. 2018 14:08

Ne. Internetova platba. HB to zatim nijak neresi.
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 22. 10. 2018 14:14

Jdu neco platit v obchode a uvedomuju si, ze mam Curve kartu zamcenou a musim ji v apce odemknout. Poustim apku a dostavam getting started with application, jsem uz skoro na rade a za mnou fronta, takze na to kaslu a platim zalozni kartou. Samozrejme nedavno byla aktualizace, po ktere apka zapomnela veskere nastaveni. Curve je zadarmo a podobne vystrelky se daji resit, ze s sebou clovek nosi zalozni kartu. Ale kdyz vidim ten amaterismus, tak si rikam, jak moc jsou u Curve v bezpeci udaje o registrovanych kartach, to by byl opravdicky problem.
Naposledy upravil dlouhy.dejw dne 22. 10. 2018 14:17, celkově upraveno 1
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomaslany 22. 10. 2018 14:17

To snad muze zamykat jen paranoik ne? Ja preferuji uzivatelskou jednoduchost a funkcnost, nikdy jsem zadnou kartu nezamykal.
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 22. 10. 2018 14:22

Trosku OT, ale klidne si muzes myslet, ze jsem potreboval misto odemknuti prepnout podkladovou kartu.

Jinak zamykani resi problem pri ztrate po dobu nez ztratu zjistis a banka kartu zablokuje, sice pokud nepoctivy nalezce nebude znat PIN, tak muze delat jen bezkotaktni transakce, ale i tyhle castky mohou nekomu chybet v rozpoctu a navic pak ty transakce musis reklamovat u banky a cekat az ti je uzna. Neni lepsi zamykat, kdyz to karta umoznuje? Jako nekteri borci sukaji bez gumy a nic nechytli a alimenty neplati, budes to po nich opakovat?
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomaslany 22. 10. 2018 14:31

Na to je tam tunkce GBiT, kdyz zaplatis nespravnou kartou.
Blokaci karty chapu v pripade ztraty, ale pouzivat to preventivne neni dle me normalni.
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 22. 10. 2018 15:01

také mě překvapilo, že po poslední aktualizaci karty bylo nutne aplikaci znovu autorizovat magic linkem, trvalo to asi tak minutu vc. poslani linku mailem (iOS). na druhou stranu je tedy logicke po aktualizaci aplikaci pustit nez to pak resit za pochodu. Nevim co to ma spolecneho s bezpecnosti, naopak doslo k dalsimu overeni.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomaslany 22. 10. 2018 15:09

Po me to tedy nic takoveho nechtelo, mozna to bylo jen na iOS?
tomaslany
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků