Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod petr-21 18. 9. 2018 19:38

Zkousel. Vcera dobito Pres CRV mBank kreditkou 2 x 300Kc. Dnes zauctovano jako platba na internetu. Vyber dnes take potvrzuji.
petr-21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ladislav_2 18. 9. 2018 20:13

Já bych neházel flintu do žita. Výběr z bankomatu Curve jen tak předat podkladové kreditce nemůže, na to je potřeba autorizace PINem, takže to stejně bude vždy nějaká forma online platby. A je možný, že dost kreditek v ČR to nebude zpoplatňovat. Běžně dobíjíme CK a Revolut, a to je taky "hotovostní" transakce a je to u našich KK bez poplatku. Bude to prostě potřeba vyzkoušet.

Co si pamatuju, tak kdysi dávno třeba Citi zpoplatňovala nabíjení moneybookers/skrill účtu kreditkou stejně jako by to byl výběr z bankomatu a některé jiné KK to nedělaly. Možná banky v UK to hlídají víc.

Jako ale velký krok vedle je pro mě převydání karet za debit+neembossované. I když je otázka, pokud tam povinně museli dát "debit", jestli to by to jako debit emboss mělo valný význam. Stávající Beta si nechám dokud bude fungovat...
Ladislav_2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 18. 9. 2018 21:35

evidentě nové účtování transakcí zvedlo značnou vlnu nevole nejen u dojičů když se k tomu musel vyjádřit CEO:

https://blog.imaginecurve.com/our-ceos- ... echnology/
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod carodei 18. 9. 2018 21:49

Kdyz aktivuji tu novou Commercial debit misto puvodni Beta, zlepsi se nejak spoluprace s CEZ kreditkou nebo kreditkami RB?
carodei
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 18. 9. 2018 22:09

ČEZ možná ano, RB s největší pravděpodobností nikoliv
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jumpmans 18. 9. 2018 22:21

s personal debit se CEZ karta chova stejne jako s commercial beta prepaid - naprimo nejde.
GBIT ano.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod carodei 18. 9. 2018 23:19

Dik. A co Revolut? Revolut mi Curve Beta odmitl pouzit k nabiti, ale na druhou stranu jako podkladova karta do Curve priradit sel.
carodei
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 19. 9. 2018 07:17

Potvrzuji pondělní platby pomocí Curve v mBank zaúčtovány jako "platba na internetu". ... a nad některým info z minulé strany musím :roll:
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.za 19. 9. 2018 12:02

petr-21 píše:Zkousel. Vcera dobito Pres CRV mBank kreditkou 2 x 300Kc. Dnes zauctovano jako platba na internetu. Vyber dnes take potvrzuji.

Díky moc! To mě dost motivuje k aktivaci nové karty - i když není embosovaná...
PS: zůstaly u nově aktivované karty zvýšené limity - přenesly se také dosavadní útraty?
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 19. 9. 2018 12:42

U mě limity zůstaly, útraty jsou na nule ale předchozí platby vidím.
£3,750 spend per day
£20,000 spend per month (rolling 30 days)
£1,000 cash withdrawal per day
£50,000 yearly (rolling 365 days)
Naposledy upravil čulibrk dne 19. 9. 2018 19:59, celkově upraveno 1
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 19. 9. 2018 14:27

Já bych zatím krotil nadšení, že zaúčtování internetových plateb zůstalo při starém. Tuším retron psal, že ke změnám v rozsahu platebních informací má dojít "BĚHEM" tohoto týdne...

-- 19. 9. 2018 16:22 --

Před chvílí Curve oznámili, že DMCC spustili počátkem pondělí. Takže beru zpět a pokud již má někdo zaúčtované platby uskutečněné v tomto týdnu beze změn, je snad naděje, že alespoň u některých bank zůstane část plateb při starém...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jan.za 19. 9. 2018 15:59

Před chvílí Curve oznámili, že DMCC spustili počátkem pondělí. Takže beru zpět a pokud již má někdo zaúčtované platby uskutečněné v tomto týdnu beze změn, je snad naděje, že alespoň u některých bank zůstane část plateb při starém...

Zaúčtovaná platba mBank z pondělka večera je internetová. Další jsem měl včera, to uvidíme zítra...
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 19. 9. 2018 17:30

Taky mi dorazila ta nova karta, opravdu zajimava, ale nevim, jake ma vyhody nebo nevyhody, takze zatim asi pujde do supliku. Faktem je, ze uz ani puvodni Curve nevyuzivam, kdyz je RB blokuje.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 19. 9. 2018 17:54

Jak este niekto moze bankovat s RB :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 9. 2018 18:23

Bankovat těžko, na výjeb je/byla dobrá. A ačkoliv ji nemám rád, tak připouštím, že parametry jejich účtu v určitých nastaveních (a hlavně bez poplatku) jsou téměř bezkonkurenční.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků