Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 21. 6. 2018 13:39

jasne, ze “obchodnikem” je v tomto pripade Curve
ale Curve na druhou stranu také pouziva prostrednika vz. planovane vypadky atd.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 21. 6. 2018 16:34

Jde změnit PIN na Curve?
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 6. 2018 16:58

Jde, v ATM a je (resp. bylo) to bez poplatku … před pár dny tu ta otázka padla.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod blackwork 21. 6. 2018 18:56

C+M zatim šlape ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.D 21. 6. 2018 19:06

Tak dneska jsem zkoušel jako podklad RB Mall a zamítnuto. Rychle jsem přepnul na RB Life a to už prošlo. Pak jsem dal GBiT na Mall a to taky prošlo. Prostě Kocourkov :-)
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 21. 6. 2018 20:00

Dnes jsem vyzkoušel Curve + RB Deluxe a zamítnuto (potraviny) a to dělám pouze řádné platby bez GBiT. Mám původní business prepaid.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 21. 6. 2018 20:00

Duplikát, smazat prosím.
Naposledy upravil cz01 dne 21. 6. 2018 20:03, celkově upraveno 2
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 21. 6. 2018 20:00

Duplikát, smazat prosím.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 21. 6. 2018 21:06

Bude zítra (pátek) a pozítří (víkend) v Srbsku lepší použít Curve nebo Revolut? RSD je nepodporovaná měna v Curve, Revolut má o víkendu příplatek a já se v tom nějak nedokážu zorientovat.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 21. 6. 2018 22:04

Nepíšeš jakou máš podkladovou kartu v Curve a a zda budeš jen platit anebo vybírat z ATM a kolik asi. Osobně odhaduji lepší Revolut, ale bacha na poplatky za výběr z ATM.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 21. 6. 2018 22:52

Jo, to by se hodilo vědět. Srbsko a Makedonie mě čekají za týden.
Ještě kromě Revolut a Curve zvažuji Twisto se 3% cashback nebo KK Mall se 2%
Vyorana_ondatra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 6. 2018 05:25

wit: Na platby KK Hellobank (případně tankovačka - ta je nejspíš lepší vždy, ovšem znamená to poplatek za vedení), ale ty myslíš asi výběr z ATM a to je otázka. Já bych spíš zkusil Curvu. Já bych to měl mít příští týden jednoduché, platit budu tankovačkou, výběr v Srbsku nepotřebuju. (Horší je, že Curvu teď nemám a nevím, zda stihne přijít - měnil jsem na personal a první zaslaná se ztratila v matrixu.)

čulibrk: Podkladová karta nerozhoduje, nenastavíš na ní nepodporovanou měnu RSD. Jinak by šla Curve+HB, nebo Curve+TK (KKQ).


Ondatro, asi myslíš Curve+Mall. Protože jinak bys musel platit po netu. Je otázka, zda to půjde. Jo, a navíc to nepůjde z důvodu výše.
Naposledy upravil drkarel dne 22. 6. 2018 05:50, celkově upraveno 1
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 6. 2018 05:44

HB mám právě vyčerpané a s jejich rychlostí připsání splátky je to už pro mě passé, proto Revolut nebo Curve. Víkendy má R s přirážkou a nižší limit pro ATM, tudíž asi Curve (jinak krom ATM budu nejspíš i něco platit u obchodníků). TK už je u mě historie :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 22. 6. 2018 10:16

Jen potvrzuji už známé. Šel jsme v Tescu na bezobslužnou pokladnu se zbožím za 10 Kč. Platím Curve s nestavenou podkladovou KK Mall.... na lístku "transaction Declined, Nedostatek peněz na účtu", což nebyla pravda. Pak rychle v mobilu prohodím v Curve na podkladovou KK Eshop od mBank, platba v pohodě proběhla a hned jsem provedl GbiT na KK Mall, což také v klidu proběhlo.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HNF-01 22. 6. 2018 10:51

Ja jeste zkousel jestli bude fungovat CRV s podkladovou Mallkou kontaktni platbou, taky nic. V bezkontaktnosti to neni. GBiT prosel.
HNF-01
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků