Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod qsubt 23. 5. 2018 16:52

to by chtelo hodne lidi, aspon podle ohlasu na soc. sitich, planuji ted brzo nejakou novinky skrz crypto, ale ocekava se pridani ripplu
https://twitter.com/RevolutApp/status/9 ... 6842566656

Vyhledove je integrace te penezenky pravdepodobna az skoro jista - oni nemaji male cile a na crypto davaji vetsi duraz nez mne je mile
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tripx 25. 5. 2018 04:35

Ahoj vsem , muzete mi prosim pomoci ?
Do paypalu,jsem pridal virtualni kartu revolut - nastavil jako primarni a aby konverzi meny provadel vydavatel karty tudiz revolut.
Jenže.
V ebay po zadani karty revolut do Credit or debit card mi to neustale prevadi penize z měny GB do USD a nelze tam vybrat aby konverzi provadel vydavatel karty. Jenže pri soucasnem stavu jsou promne platby drazsi nez kdyz platim ze sve banky.

Prikladam foto transakci a nastaveni.
https://photos.app.goo.gl/AMebXVD758ti3Emg2

Nevim co stim. Spatne nastaveny revolut,paypal,ebay ?
Dekuji za pomoc
tripx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jidis 25. 5. 2018 04:41

Me to dela poslednich par mesicu to same s Curve kartou. Radeji jsem zacal kupovat na aliexpressu a na ebay kaslu. Clovek si tam neni jist, jakou menou zaplati, chvily ten obchod ukazuje cenu v USD, pred platbou pak napr. CAD nebo AUD nebo USD, nakonec zaplati necekane GBP a po platbe to ukazuje cenu v CZK, pricemz z podkladove karty se strhly penize v CAD nebo AUD nebo USD, tak jak jsem to nastavil, protoze to tak tesne pred platbou vypadalo, ze se to v tehle mene bude platit, jenze ebay chtel ve skutecnosti od paypalu GBP. Clovek plati pak uplne zbytecne trojitou konverzi CZK >AUD nebo CAD nebo USD > GBP > AUD nebo CAD nebo USD. Platbu v GBP asi zapricinil ebay ale nevim proc.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hannys85 25. 5. 2018 14:58

Setkali jste se někdo při ověření OP(ID) s hláškou "We've been unable to verify your ID. We only accept government issued ID and all images of your face/docs must be clear."
Nemůže být problém v akceptaci staré OP (zelená) ? Platí mi ještě dva roky. Přece jenom už jsem i starší oproti původní fotky :-) ŘP nemám, cestovní pas prošlý. Je tam ještě nějaký jiný typ ověření. Bez ověření mě to nepustí k aktivaci karty...Díky za rady.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod _vpa 25. 5. 2018 16:20

Já to měl, zkoušel jsem to několikrát a pak se to přepnulo do režimu ručního ověření a po 2 nebo 3 dnech to někdo odsouhlasil.
_vpa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 25. 5. 2018 23:15

Nevíte jak je to s vytvořením více účtů jedním člověkem? Registroval jsem se pár dnů zpátky a nyní revolut spustil akci na fyzickou kartu včetně doručení zdarma, ale já bych za ní musel platit, tak zda to půjde obejít dalším účtem
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jidis 26. 5. 2018 05:05

Kdyz pouzijes jiny email, tak by to teoreticky mohlo jit. Vyzkousej.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qsubt 26. 5. 2018 10:18

to se ti chce zkouset tu toto kvuliva 6ti eurum (nebo kolik to ted stoji) co stoji poslani karty? To jako vazne??

Nemyslim ze jiny email neco vyresi. Urcite je pro ne urcujici ID - jmeno, bydliste, narozeni a to vsechno... 1 clovek = 1 ucet, a pak druha vec.. to bude spis tel. cislo se kterym je to sparovane.
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 26. 5. 2018 10:35

MirekM. píše:V neděli dopoledne jsem na stránkách Revolut CZ https://www.revolut.com/cz/ zadal tel.číslo, kliknul na Get Started - nedefinovaná chyba 404, totéž při pokusu po kliknutí na Get the App.

Netušíte vo co go?


Dnes jsem již s číslem prošel, aplikace není kompatibilní ani s jedním ze 3 zařízením s Androidem co máme.
Který koko* tu apku programoval? Nebo má dohodu s výrobci zařízení s Androidem, abychom si každý rok museli koupit nové zařízení?! S h i t.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod jidis 26. 5. 2018 10:44

Vetsina aplikaci chce alespon Android 4.4.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 26. 5. 2018 11:37

Tak doručení zdarma vyřešeno přes support ... ptal jsem se, zda i já mám nárok na doručení karty zdarma, na což je v čr do konce měsíce teď akce, Kate z podpory chtěla doložit, kde jsem danou nabídku viděl a následně napsala, že si mám kartu s běžným doručením objednat (99,99 Kč) a poštovné mi refunduje ... objednávka vytvořená, tak už jen čekám na vrácení

nevím, jestli vůbec kartu budu využívat, proto i ta stovka byla na vyzkoušení moc, ale zadarmo jí šanci dám
Edit: tak během chviličky opravdu poštovné refundováno, stačilo poslat podpoře odkaz na články o akci
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 26. 5. 2018 15:21

Je to tohle?
https://www.lupa.cz/aktuality/revolut-v ... anci-bank/

To by mě zajímalo, jestli na základě této informace pošlou zdarma fyzickou kartu i už registrovaným uživatelům? Asi v pondělí napíšu na support.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 26. 5. 2018 15:32

tomasvlasak píše:Tak doručení zdarma vyřešeno přes support ... ptal jsem se, zda i já mám nárok na doručení karty zdarma, na což je v čr do konce měsíce teď akce, Kate z podpory chtěla doložit, kde jsem danou nabídku viděl a následně napsala, že si mám kartu s běžným doručením objednat (99,99 Kč) a poštovné mi refunduje ... objednávka vytvořená, tak už jen čekám na vrácení

nevím, jestli vůbec kartu budu využívat, proto i ta stovka byla na vyzkoušení moc, ale zadarmo jí šanci dám
Edit: tak během chviličky opravdu poštovné refundováno, stačilo poslat podpoře odkaz na články o akci


Můžeš zde dát ten odkaz, s kterým byls úspěšný s refundací poštovného?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 26. 5. 2018 16:30

dával jsem jim tam 2 odkazy, jeden na lupu již zmíněný https://www.lupa.cz/aktuality/revolut-v ... anci-bank/ a druhý na smartmanii, ale v podstatě to samé

možná mělo vliv, že jsem žádnou kartu zatím neměl a registroval jsem se opravdu pár dnů před spuštěním té akce, ale tak zkusit se zeptat na podpoře může asi každý
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 26. 5. 2018 19:40

Dík, na tabletu, který čte i platební karty přes NCF mám Android 5.1.1 a ani na něm nešla apka nainstalovat ...
U 4. zařízení se povedlo, účet zřízen (dnes), karta přidána, nasypáno 300 Kč. U zaslání Standard karty jen možnost zaslání za 99,99 Kč - strženo z účtu.
Chat - chvíli než jsem pochopil, že se bavím se strojem a na živého člověka musím napsat stroji "live agent" - hláška, že jsou příliš zatížení a že reakce bude cca za 6 hodin, zatím žádná reakce od živého chataře na požadavek refundace není.
Nyní jsem i v apce našel v sekci Promotion, že je první Standard karta k účtu zdarma ... nebyla. :-(
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků