Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jujec 19. 3. 2018 09:27

Buďte v klidu. Mě platby za akci v prosinci připsali až v únoru, byť v aplikaci v mobilu vše proběhlo v lednu. Asi to dělají ručně, ale udělají to.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 19. 3. 2018 13:13

Pak ať ale neproklamují, že na připsání mají měsíc od "nákupu", pokud připsání neproběhne, má se dotyčný ozvat a odměny připisují 2x měsíčně - v polovině a na konci kalendářního měsíce ... :-(
Naposledy upravil MirekM. dne 19. 3. 2018 20:26, celkově upraveno 2
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 19. 3. 2018 18:47

Dneska odpověď že odměnu pripisou buďto dnes nebo začátkem příštího týdne. Tak to je jinačí liga toto.
Prej připíšeme v tomto výplatním terminu. To je mazec.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 19. 3. 2018 20:27

I přes slib v e-mailu z minulého týdne (14. 3.): "nejpozději Vám peníze na účet přijdou vždy do měsíce od provedení nákupu. 200 Kč za Valentýnskou nabídku můžete tedy očekávat na účtě v průběhu tohoto týdne", je pondělí večer dalšího týdne a nic ... slibotechna. :-(
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jack111 19. 3. 2018 23:31

roč by to připisovali brzo, když stejně budete dál platit kartou? :-D
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 20. 3. 2018 07:10

Banka není holubnik, měla by dodržovat sebou stanovená pravidla. V tomto případě jde spíše o princip. Co se bude pak dít v případě vážných problémů si můžeš domyslet z řady předchozích příspěvků v tomto vlákně. :-)
PS: jak jsem psal o nějaký příspěvek zpět. Pokud se odměna neobjeví na účtu do 1. 4., spouštím akcí rychlého a úplného odchodu z banky. Mám dostatek alternativních řešení.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 20. 3. 2018 08:00

Mirdo, muzes byt rad, ze ti daji na parek ve skolni jidelne.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 20. 3. 2018 10:26

UCB teda není (hlavně posledního půl roku) zrovna ukázka fungující banky, ale v podstatě podobně to funguje i v jiných bankách. Marně přemýšlím o výrazně lepší alternativě.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod audiobullys 20. 3. 2018 10:48

Jejich kartou rozhodně platit nebudu. Asi máj problém vyplatit 2 miliony CZK. 10 000 az 49 900 uživatelů co si stáhlo tudle aplikaci dle informací z obchodu.tak beru tu spodní hranici použití x 200 Kč
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 20. 3. 2018 11:00

UCB teda není (hlavně posledního půl roku) zrovna ukázka fungující banky, ale v podstatě podobně to funguje i v jiných bankách. Marně přemýšlím o výrazně lepší alternativě.

RB třeba, jsem tam spokojený
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 20. 3. 2018 11:26

Rb je zrovna ukázka toho nejhoršího, na co se dá narazit. Procesy taky fungují jen občas a různě, informovanost zaměstnanců blízká nule, nepřehledné ceníky. Jediné, na co se dá spolehnout, jsou pravidelné vlny zhoršování podmínek u stávajících produktů a zavádění nových.

Rb mám na seznamu ke zrušení na 1. místě (ze 3 produktů mi tam visí poslední). Oproti ní je UCB ještě v praxi prudce použitelná.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod PULPANM 20. 3. 2018 12:31

Tak to mám asi štěstí.Je ale pravda, že od nich vůbec nic nepotřebuju
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 20. 3. 2018 12:41

octaviampi píše:Mirdo, muzes byt rad, ze ti daji na parek ve skolni jidelne.

Nějaký bývalý mRadní (průtokový ohřívač) nebo přímo zaměstnanec mBank (Vlkodlak)? :-)
Kdyby jsi měl u sebe možnost SZ, neptal bych se zde. :-(
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 20. 3. 2018 18:32

MirekM. píše:Banka není holubnik, měla by dodržovat sebou stanovená pravidla. V tomto případě jde spíše o princip. Co se bude pak dít v případě vážných problémů si můžeš domyslet z řady předchozích příspěvků v tomto vlákně. :-)
PS: jak jsem psal o nějaký příspěvek zpět. Pokud se odměna neobjeví na účtu do 1. 4., spouštím akcí rychlého a úplného odchodu z banky. Mám dostatek alternativních řešení.


Již mně zalepili hubu medem. 16:55 e-mail o připsání odměny, nyní kontrola na účtu - 200 Kč připsáno.

Otázky zní, jak dlouho by trvalo připsání, kdybych několikrát neprudil v UCB, v U-šetřete a možná i zde?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 20. 3. 2018 19:13

To je - jak už jsem dříve poznamenal - u UCB naprosto normální. Termíny zásadně nedodržují. Mě trvalo připsání cca 2 měsíce a několik urgencí.
Vasek06
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků