Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 12. 2017 10:53

jan.za: Ano, to je varianta A. Varianta B (u mně nejpravděpodobnější) je takto zrušit jen ty nad 5 a 5 si nechat a koupit 5 na jinou osobu, varianta C je nechat si je všechny a čekat, co se stane (+ případně koupit 5 na jinou osobu). Ono je docela dobře možné, že omezení na 5 karet bude probíhat pouze tou formou, že jednomu majiteli neověří více než 5 karet, a stávající karty nechají doběhnout.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 12. 12. 2017 11:05

Já včera 10 ks vrátil na pobočce s žádostí o vrácení 990,- Kč a 5 ks jsem si nechal. Říkali, že to pošlou do Prahy a dají mi vědět. No, to jsem taky zvědav, které karty by zablokovali, když jich bude mít člověk po 1.2.2018 víc než 5.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod phuong 12. 12. 2017 11:15

Tak dej vedet, jak to dopadlo. :D
phuong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 12. 12. 2017 11:18

no ještě předtím ovšem doporučuju zakoupit minimálně jednu "novou" a zatím neaktivovat :D
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod phuong 12. 12. 2017 11:25

Zbytecny strach, mame prece v zaloze jeste 16 karet u avathara s expiraci 06/20.

avathar píše:06/20
Kdyby někdo chtěl mám navíc 16 kusů.
phuong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avathar 12. 12. 2017 11:31

Jo. Kámoš má myslím ještě 50.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 12. 12. 2017 11:49

Za jak dlouho pls dorazí CK od objednávky na webu? Jde o obyčejnou nedo doporučenou zásilku?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod phuong 12. 12. 2017 12:14

Obycejnou, co si pamatuji, tak asi 2 dny.
phuong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 12. 12. 2017 13:10

phuong píše:Tak dej vedet, jak to dopadlo. :D

Jo dám. Sázím na to, že Patrikovi vrátili kolem 10000,-, tak snad i mně něco vrátí. Ale u Patrika ČSOB dala výpověď jemu, tak uvidíme, jak se zachovají v tomto případě.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod phuong 12. 12. 2017 13:37

No prave a Patrik je asi mel celkem nove a ne pul roku pred expiraci. :D
phuong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eR99 13. 12. 2017 18:06

Dnes jsem se dotazoval na možnosti vypovězení Cool karet z důvodu změny obchodních podmínek a navrácení poplatku za jejich zřízení. Poplatek za jejich zřízení mi v tomto případě navrátit něchtějí. Má to někdo jinak? Jaké jsou podle vás možnosti?
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 14. 12. 2017 09:27

Tak nic za 10 vrácených CK nedostanu. Přišlo:
Nárok na úhradu poplatků za vydání karet je neoprávněný, poplatky se vrací při odstoupení od smlouvy držitele karet ve lhůtě do 14 dní od doručení/převzetí zásilky.

Oprašuju myšlenku, že by si 4 lidi navzájem prodávali motorku veterána na A*kru za 50000,-. FÚ by to mělo být jedno, jen odhadnout, co bude dělat eshop po druhém kole.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avathar 14. 12. 2017 09:55

eR99 píše:Dnes jsem se dotazoval na možnosti vypovězení Cool karet z důvodu změny obchodních podmínek a navrácení poplatku za jejich zřízení. Poplatek za jejich zřízení mi v tomto případě navrátit něchtějí. Má to někdo jinak? Jaké jsou podle vás možnosti?


Zkusil bych jednu kartu "poslat" k FA :)
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 14. 12. 2017 13:00

Asi kazdemu vadi omezeny pocet vyberu a limit na vyber. Tak mne napadlo, ze kartu nabiju na maximum a pak ji necham zrusit a pak druhou, treti,.... Mam jich celkem dost, tak mi to vystaci na delsi dobu. Jak se koukam do VOP, tak to vypada, ze i v tomto pripade plati limit 5000 Kc na vyber, ale poradne tomu nerozumim. Mel nekdo stejny napad?
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 14. 12. 2017 14:12

Podle mne: pokud zruší, tak vsechny najednou
libol
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků