Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Dr.D 27. 7. 2017 09:09

Jsou to opravdu matlalové. V ceníku ji mají zařazenou v 1. části – Produkty aktuálně nabízené.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 27. 7. 2017 09:38

No, tak se jich zeptame, ne? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 7. 2017 09:51

Já už se ptát nebudu, nestojí mně to za to. Bankéř řekl, že nenabízejí, tak nenabízejí, v Bille toho stejně zase nekupuji tolik, aby mně rozdíl mezi 2% u Cetelemky a 3% u Billa KK stál za dohadování s pracovníky banky inspirované šmejdy ;-).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 27. 7. 2017 09:57

u RB nelze měnit kartu za kartu jako tomu bylo u Citi, vždy to pak jde přes scoring a je to nová úvěrová smlouva, tzn. se vším co s tím souvisí
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 7. 2017 10:01

Minulý týden jsem se je ptal jak pak to je s těmi nově požadovanými údaji při SEPA platbě (adresa příjemce), které by neměli být vůbec požadovány a za ten týden se nikdo nenamáhal zbastlit jakoukoliv odpověď, jen generické "předali jsme to na příslušné oddělení", takže si myslím, že by takový dotaz nejspíš dopadl stejně... :hm
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 7. 2017 11:25

retron píše:u RB nelze měnit kartu za kartu jako tomu bylo u Citi, vždy to pak jde přes scoring a je to nová úvěrová smlouva, tzn. se vším co s tím souvisí

Ovšem v tomto případku je hlavně problém v tom, že mně bankéř tvrdil, že už ji nevydávají, zatímco na webu o tom není ani slovo a jak už je tady psáno, je stále i v platném ceníku zveřejněném na webu.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 27. 7. 2017 12:02

No ja myslel verejny dotaz a to tam, kde to bude kazdy videt. A uz jsem ten dotaz polozil :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maaart 27. 7. 2017 16:04

Dostali jste tento měsíc odměnu na kartu Life ve výši 500Kč? Já jen 350. Účet u nich mám.
maaart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 7. 2017 16:17

Změny bonusového schématu proběhly pro účetní období, která začala po 1. dubnu, přičemž v následujících 3 obdobích měl být získatelný bonus maximálně 350 Kč v prémiích + 150 Kč extra bonus. To znamená, že první období, v němž lze získat až 500 Kč v prémiích začíná v tomto měsíci. A jelikož jsou odměny připisovány na konci účetního období, nemůže být více, než těch 350 Kč vidět dříve, než v srpnu... Čili je to naprosto v pořádku, nebo ne?
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod treborit 27. 7. 2017 16:44

No hlavne jak koukam mi ted nepripsali + 150 Kč extra bonus
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod maaart 27. 7. 2017 17:30

No zmátlo mě to období po 1.7. Ale v tom případě tedy také nemám zatím připsán extra bonus 150Kč
maaart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 7. 2017 17:39

Ten co vím byl ve všech případech připisován pořád až na konci kalendářního měsíce, takže počkej do zítra nebo do pondělí...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod tulum 27. 7. 2017 19:12

treborit píše:No hlavne jak koukam mi ted nepripsali + 150 Kč extra bonus


Jsem na tom stejně a přitom v minulém měsíci extra bonus jak u Lajfky tak i Mallky připisovali již 9.6. :hm
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 7. 2017 19:38

To nebylo "již", reálně byl připsaný až na konci měsíce, ale kreditovali ho s valutou k tomu dřívějšímu datu - bohužel ve výpisu to nebylo poznat (v podstatě by tam minimálně mělo být rozdílné datum transakce od data zaúčtování, ale to je už fuk, vždyť je to Rajffka, tak co čekat)... Stejně to bude tento měsíc, extra bonus se objeví připsaný buďto zítra nebo v pondělí, ale s datem v první polovině měsíce.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod maaart 27. 7. 2017 19:42

Dovolím si oponovat. U výpisů k 23. v měsíci byl bonus vždy připsán dříve než na konci měsíce. A tím nemyslím datum transakce uvedený na výpisu.
maaart
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků