Samsung Galaxy A8, A8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pelosek8 11. 8. 2018 20:36

Kunyak: tak to i ta S7 dělá lepší fotky, sorry ale je to tak :)
pelosek8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kunyak 11. 8. 2018 21:26

Když myslíš pelosek8 :D ... zadní o krapet lepší jo ale přední ani náhodou. :-) Na moje foto z dovolené úplně dostačující a jinak na supr foto má dcera vždy sebou zrcadlovku , ale mě bohatě stačí tohle :-)
Kunyak
Junior

Odeslat příspěvekod pelosek8 12. 8. 2018 18:41

predni fotak je mi tak nejak u....a většině lidem asi taky :) a abych měnil S7 za tohle to asi fakt ne :) Zrcadlovku sem vůbec netahej o tomhle není řeč -)
pelosek8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kunyak 13. 8. 2018 18:53

No vidíš a zrovna já celkem často používám přední foto :-) a foto zadního je taky úplně v pohodě .... a jinak nikdo ani nechce aby jsi měnil ano já to udělal a vůbec nelituji proč taky není nic co by mi scházelo z S7 a hlavně ve spoustě je na tom A8 ještě líp jak S7 ;-) ... Displej , baterka , čtečka jednoznačně A8 lepší a to ještě plnohodnotný duál ... výkon ano zde je v antutu S7 lepší ale k čemu ? Na A8 je výkon dostačující dnešním aplikacím a není nic co by mě mělo brzdit ba naopak výkonu je dostatek :-) Kdysi i já bral jen eSkovou řadu ale dnes , cena jde stále nahoru a nic pořádného a nového tam není co by za ty prachy stálo , ale každého věc kolik za mobil dá. Já zde jen hodnotím A8 je to výborný stroj a i cena je ok :tleskani
Kunyak
Junior

Odeslat příspěvekod holusa 13. 8. 2018 19:06

Chtěl bych se zeptat, jak píšete plnohodnotný dual, zdali vám i plně funguje VoLTE?
holusa
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 13. 8. 2018 20:09

První karta T-Mobile funguje perfektně, druhá karta Mtéčko, to jede v síti O2, tam nefunguje vůbec.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pelosek8 14. 8. 2018 03:44

čtečka A8 lepší? to jsi vzal kde ? :D display? určitě ne :) co jsem si s tím hral tak to působi o dost lacině než S7 a taky jsi udělal blbost ale tvůj boj :) spis me pobavilo ze napises ze ve spouste lepsi A8 jak S7 :D ale ok koncim tohle. At slouzi
pelosek8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 14. 8. 2018 04:11

imaster píše:První karta T-Mobile funguje perfektně, druhá karta Mtéčko, to jede v síti O2, tam nefunguje vůbec.

Myslíš Emtéčko? Mtéčko neznám. Jinak VoLTE u Emtéčka aktuálně ještě nefunguje. O2 s ním má trochu patálie, musí ještě hodně odladit.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 14. 8. 2018 07:38

U o2 je snad lepší VoLTE vypnout,je to spíš k vzteku a to dlouhodobě.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 8. 2018 21:14

Samsung Galaxy A8 vs. Asus Zenfone 5, fotoduel

https://www.smartmania.cz/fotoduel-asus ... y-a8-2018/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 28. 8. 2018 12:04

Sprnová aktualizace, 245 mb
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 3. 9. 2018 10:35

Na mobilpohotovosti se dá pořídit A8čka za 8 999 Kč s 2 000 Kč novým Samsung cashbackem, takže nakonec za 6 999 Kč, což je určitě hodně dobrá cena ;-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 9. 2018 18:08

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 7. 9. 2018 08:21

Samsung a8 můžete mit za neuvěřitelných 6000 Kc, pokud zkombinujete cashback samsungu a dny Marianne https://www.samsung.com/cz/dm2018/
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 7. 9. 2018 10:30

obávám se, že Samsung přijde s nějakou klickoi, jakože už vyčerpali počet kusů pro vrácení těch 2000 nebo tak něco. nebo třeba ne a bude to koupě roku.
vormen
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků