Fotohospoda

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Grimjaur 19. 2. 2019 19:07

landov nes..r ma, to se ti to fotí co? Na Spiši se snad nedá sprasit fotka. I když :)
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 19. 2. 2019 20:30

landov píše:z Dubravy - Tatry a Spissky hrad.


To je fajn zaber, zaslouzilo by si to imho vetsi detail a zlaty rez. Ta oranice to rozbiji a strhava pozornost.
Obrázek
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavelmeli 19. 2. 2019 20:36

skvělá fotka landove...
pavelmeli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 20. 2. 2019 06:49

Diky chlapi, len to dlhe sklo chybalo.

Petr Luňák:
mas pravdu s tym zlatym rezom.
landov
Expert

Odeslat příspěvekod Davidof 20. 2. 2019 06:50

To by mě zajimalo, co ten landov dealuje ... horskej vzduch ? Zážitkové zájezdy ? Pohorky ? ;-)
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod landov 20. 2. 2019 07:14

Landov ma aktualne jarne prazdniny :-) Vcera bolo cielom ist fotit Siklavu skalu, kym je este mraz, ale pocasie bolo olovene, tak som to dal do BW
Obrázek
Obrázek
Obrázek
landov
Expert

Odeslat příspěvekod Davidof 20. 2. 2019 07:38

Takže věčnej student :-)

No, lze jen závidět ;-)

Já jdu dneska na porážku - to focení šermu. Při přípravě jsem si ověřil, že to nemůže dopadnout dobře.

Tak mám připravenou mošničku a večer se jde na to

40C75CBF-3CAE-4D5D-9052-8454A4790933.jpeg


-- 20. 2. 2019 07:46 --

landov

Ta třetí fotka tomu dává ten patřičný rozměr
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod landov 20. 2. 2019 07:56

Ale kdeze student (bodaj by)...u nas maju deti jarne prazdniny, takze mam dovolenku ;-)
landov
Expert

Odeslat příspěvekod bob222 20. 2. 2019 08:08

Mňa to čaká od pondelka, budem na chate na Donovaloch, vzhľadom k aktuálnemu zdravotnému stavu to dám na Pemara a budem sa motkať okolo chaty a tak, kde zájde auto. No, snáď aspoň nejakú tú západovku dám... :D
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pemar 20. 2. 2019 09:10

Já mám aktuálně také s našimi puberťáky jarní prázdniny, jsme v Itálii, parádní počasí a já jsem s čajem a s hruškovicí (Willi mit Birne) na sjezdovce v restauraci, protože mne trápí kašel, rýma a blbě se mi dýchá, takže při lyžování trpím. Včera a především jsem jezdil aspoň do oběda, protože mi bylo blbé za tak ideálních podmínek nejezdit, ale dneska trpím už moc.

Tak si občas hraji na Rádio Jerevan a uvádím ve vedlejším vlákně věci na pravou míru, je to přece jen otrava jen sedět v restauraci, ale protože se bojím zhoršení, tak si dám jeden den klidový režim.

Mám s sebou sice foťák, ale zatím nemám inspiraci, co fotit.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod bob222 20. 2. 2019 11:30

Davidof píše:Takže věčnej student :-)

No, lze jen závidět ;-)

Já jdu dneska na porážku - to focení šermu. Při přípravě jsem si ověřil, že to nemůže dopadnout dobře.

Tak mám připravenou mošničku a večer se jde na to


Daj vedieť ako si dopadol, v najhoršom to zober na Ganca, jednoducho to tam pál pod tlakom, nejaké to umenie z toho snáď dodatočne vypadne! :D
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Davidof 20. 2. 2019 11:37

Dám, slibuju, přiznám barvu.

Tenhle nápad mi byl čert dlužen. Při přípravě jsem se kouknul i na mkozaka, má tam jednu galerii a je to snad jediná, která se mi od něj moc nelíbí. Jednak je teda z jeho mladšího období a druhak je to sport na draka, pokud není focen v Olympijské hale proti černému pozadí :-)

Nelíbí je míněno velmi relativně, sám bych za ně dal nevím co.


Navíc to budou děti, takže to znamená jít do podřepu / sklonu a nemusím Ti bobe popisovat, co to znamená :-))
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod rodri 20. 2. 2019 11:44

Zku....y mobily :-( . Chtel jsem tu zdvojenou zpravu smazat a misto toho se mi zase nahrala. Do p....e.
Naposledy upravil rodri dne 20. 2. 2019 12:00, celkově upraveno 1
rodri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rodri 20. 2. 2019 11:44

Hodne bude zalezet na prostredi. Jinak vypadaji fotky z velky haly, kde je za sportovci dost
mista a ztmaveny hlediste, jinak z maly telocvicny, kde se foti proti oknum a za sportovci je nejaky harampadi a svetlo nestoji za nic. To je pak kazda rada draha.
rodri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rodri 20. 2. 2019 11:44

Vzdavam to :grr:
Naposledy upravil rodri dne 20. 2. 2019 12:02, celkově upraveno 2
rodri
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků