Koupě foťáku - bezzrcadlo?

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 20. 10. 2017 22:10

smikoto píše:Ty v o l e č k u mám fakt dost :D


:D :D :D
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grimjaur 21. 10. 2017 00:54

Na co reaguju Ganček? Ti to povím a ty to někde vycintáš.
Naposledy upravil Grimjaur dne 21. 10. 2017 22:16, celkově upraveno 1
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod landov 21. 10. 2017 02:41

Ganec píše:
DUDISKO píše:Podpásovka..
Ale vôbec nie.
Ja dokážem na túto otázku odpovedať, no landov sa na odpoveď nezmohol ani po troch výzvach. :eh


landov píše:
Ganec píše:landov, čo ty tu robíš?
(v diskusii "Koupě foťáku - bezzrcadlo?")
Chceš si kúpiť bezzrkadlovku?

Ja ho nepotrebujem kupovat, mam ho uz davno. :roll:



To, ze, nevies citat, ze som hned odpovedal, ze bezzrkadlovku mam uz davno - za to ja nemozem :D
Ale mas ty zrkadlo, ze trollujes vlakna kde sa riesia zrkadlovky ? :-P
Naposledy upravil landov dne 21. 10. 2017 05:29, celkově upraveno 1
landov
Expert

Odeslat příspěvekod Fidko 21. 10. 2017 03:09

Co by Ganec robil so zrkadlovkou ? Vsak by to kvoli tomu hnusnemu gripu nevedel ani chytit ...
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ltokar 21. 10. 2017 08:14

Pozeram, ze Gancovi dosli argumenty, tak pouziva osobne utoky :) Nevie nic odargumentovat, tak napáda kazdeho pod akoukolvek zamienkou. Vidim v tychto poslednych prispevkoch pomerne viditelnu stopu na psychike, ktora vyplyva z urcitej frustracie, ale komu niet rady, tomu niet pomoci. Pomoze asi len blokacia.
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grimjaur 21. 10. 2017 10:37

Navrhuji léčebný pobyt na tzv "Klinice". Podotýkám, že mám na mysli místo nefinacované zdravotními pojišťovnami, ale prostřednictvím ziskových parazitovek třeba misantropem Chorošem, Norskými fjordy a další neomarxistickou pakáží.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 21. 10. 2017 13:50

Netrapte ho, staci ze mu davam cocku ja v jeho vlakne a chudak neni schopny na me otazku vubec odpovidat , pak je z toho podrazdeny a ventiluje si to koukam tady :D

viewtopic.php?f=202&t=1184709&p=11707619#p11707619
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidko 21. 10. 2017 14:20

Neodpoveda Ti, lebo Ta ma v ignore liste. A preco Ti odpovedal predtym a ako to vlastne ten Gancov ignore list funguje neviem :(
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ltokar 21. 10. 2017 15:55

Ignore list funguje tak, ze ak treba odpovedat na otazku, na ktoru nejde odpovedat, tak sa tvarime, ze to nevidime, lebo ignore (dolozime printscreenom). V ostatnom pripade to vidime :D V pripade eskalacie mozme povedat, ze ked nikto necitoval ignorovaneho, tak nemusime odpovedat /nevidime - dolozime printscreenom/ a naviac, dotycny ignorovany je zjavne loser, pretoze nikoho jeho nazor nezaujima, kedze ho nikto necitoval :D
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 21. 10. 2017 16:32

ltokar: tu je studia logiky "par excellence":

Ganec píše:Inak ráta sa mi, ako sa ltokar snaží niečo napísať .. a každý (okrem PL) ho ignoruje:
- za posledné strany bola na jeho príspevky len jediná reakcia - aj to s pokusom vysvetliť mu, že sa mýli :oops:
- nikto už na jeho príspevky nereaguje


z uvedeneho vyplyva, ze ked na tvoje prispevky nereagujeme, tak ta tym ignorujeme.

Avsak, ak sa nereaguje na Gancovie dristy, to znamena, ze s nim suhlasime (ako to sam vysvetloval) :hm
landov
Expert

Odeslat příspěvekod ltokar 21. 10. 2017 18:47

Na to sa neda uz nic viac povedat :D
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 21. 10. 2017 19:38

landov píše:To, ze, nevies citat, ze som hned odpovedal, ze bezzrkadlovku mam uz davno - za to ja nemozem :D
Ja som sa ťa ale 3x nepýtal, "či máš bezzzrkadlovku".
Pýtal som sa ťa, čo robíš v diskusiách o bezzrkadlovkách?
No a pýtam sa ťa to preto, lebo o bezzrkadlovkách nediskutuješ!
(samozrejme ak nerátam slová "bezzrkadlovku mam uz davno" .. ktoré sa preberenej témy nijako netýka)

Zjavne len útočíš na mňa. A nedokážeš si to pred všetkými priznať.
Nakoľko tvoje príspevky sú plné osobných útokov a obvinení (napr: "nevies citat"), hoci si to práve ty, ktorého sa týkajú (ďalší príklad: "trollujes"), namiesto oslovenia používaš urážlivú prezývku ("Cvachu") a celkovo sa správaš ako tí, ktorých už na ignore liste mám => ak nezmeníš svoj prístup a neodpovieš mi uspokojivo, tak na ten ignore list pôjdeš.

Pýtam sa ťa posledný krát (trošku inými slovami): čo robíš v diskusiách o bezzrkadlovkách?
(pýtam sa ťa tým, že "prečo spamuješ diskusie o bezzrkadlovkách?" osobnými útokmi, alebo príspevkami mimo tému)

-- 21. 10. 2017 20:41 --

Fidko píše:ako to vlastne ten Gancov ignore list funguje neviem :(
Jednoducho: sú tam nezvládnuteľný jedinci, ktorí sa chcú len hádať a admin/moderátor s nimi nič nerobí.
(tí, ktorí porušujú pravidlá slušného správania na internete, trollovia a provokatéri)
Ty na ňom ešte nie si, lebo si aspoň prejavil snahu o diskusiu a ospravedlnil si sa.

-- 21. 10. 2017 20:55 --

Proste na ignore liste sú trollovia.
No a na príspevky trollov by sa nemalo reagovať (viď skratku DNFTT).
=> preto ani ja nereagujem na trollské príspevky, jedine ak sa o ne zaujíma aj ne-troll
(alebo ak mám pocit, že sa nejedná o trollské príspevky)
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidko 21. 10. 2017 19:58

Tusim by som Ti mal viac nadavat :)
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod landov 21. 10. 2017 20:10

Ganec píše:Pýtam sa ťa posledný krát (trošku inými slovami): čo robíš v diskusiách o bezzrkadlovkách?
(pýtam sa ťa tým, že "prečo spamuješ diskusie o bezzrkadlovkách?" osobnými útokmi, alebo príspevkami mimo tému)


Heh, myslis v tejto teme o potencialnej bezzrkadlovke ? Kedze nazov temy je s otaznikom "Koupě foťáku - bezzrcadlo?"
Ale budiz, sledujem tu v ako si zase zaspamoval a zatrollil topic. Ty Cvachu mne ides hovorit o spamovani ?
Ty, ktory si tu svojim prvym postom zaj**al cele vlakno ? A ak nevies o com hovorim, tak nech sa ti paci :


Ganec píše:
ForeignerOnEarth píše:Třeba Grimjaur je příkladem člověka, který není zmítán láskou ke značce a dokáže nahlas ocenit výhody m4/3 a zůstat člověkem a vztahy k ostatním neodvozovat od "Má rád Olympus, je to skvělý člověk, nemá rád Olympus, je to gauner a lhář!"
Keby si bol Ganec, tak by si takto nehovoril (keďže by si denne musel od neho čítať slová ako: "cype", "magor", "lhář a fabulátor", "Seš prostě kr....én. Ber to jako diagnozu", "víš houno" .. a podobné).

Z môjho pohľadu na toto fórum chodí (podobne ako niektorí iní) hlavne kvôli tomu, aby sa tu na mne mohol odreagovať!
(teda kvôli osobným útokom, čo je v priamom rozpore s tvojím tvrdením)

Ak neveríš, pozri na jeho príspevky, ktoré som si pred pár rokmi z jeho profilu odložil:
Obrázek

To len aby si si uvedomil, že to čo vnímaš ty, iný môžu brať úplne inak.

landov
Expert

Odeslat příspěvekod Ganec 21. 10. 2017 21:10

landov píše:
Ganec píše:Pýtam sa ťa posledný krát (trošku inými slovami): čo robíš v diskusiách o bezzrkadlovkách?
sledujem tu v ako si zase zaspamoval a zatrollil topic.
Chápem to tak, že v diskusiách o bezzrkadlovkách čakáš kým sa ozvem, aby si ma mohol trollovať.

Vo svojej odpovedi si použil presne to, čo som ti napísal, že nemáš robiť: obvinenia a urážlivá prezývka "Cvachu".
=> za čo si už naozaj zaslúžiš ísť na ignore list

-- 21. 10. 2017 22:10 --

Ešte k tomuto:
landov píše:Ty, ktory si tu svojim prvym postom zaj**al cele vlakno ?
To vlákno už bolo zničené (trollmi ako si ty) .. ešte predtým, ako som do neho vstúpil.
(len pre zaujímavosť si pozri, koľkokrát a v akých súvislostiach bolo dovtedy použité moje meno)
Mojím prvým postom som len ukončil to, čo sa dovtedy preberalo. Potom som plynulo premostil na tému diskusie.
Zjavne to zabralo, chvíľu sa potom diskutovalo normálne
(trollil len dotknutý Grimjaur, ale keďže z môjho príspevku bolo každému jasné, že je to troll, tak to nespôsobilo škodu)
No potom si sa privalil ty a začal ma obviňovať. No a tak sa potom k obvineniam pridali aj ostatní trolli.
Až vtedy sa to tu dokazilo.

Prečo si nereagoval na príspevky k téme?
Mal si slobodný výber: buď diskutovať, alebo trolliť.
Vybral si si trollenie => tak ja si pre teba vyberám "ignore list".
Naposledy upravil Ganec dne 21. 10. 2017 21:15, celkově upraveno 1
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků