LG Arena, HTC Touch 2 nebo Nokia X6

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod 22Andrew22 2. 5. 2010 17:59

Poslední dobou uvažuji nad koupí nového telefonu. Brouzdal jsem po internetu a pár si jich našel, ale teď nevím pro jaký se rozhodnout. A proto se obracím na vás ;-) . Mezi mé oblíbecne jsem si zařadil LG Arenu (asi zatím vede) - velice se mi líbí, vzhled není taky vůbec špatný, funkce jsou pro mě více než uspokující, ale trošku mě zaráží, že už je trochu starší a její problémy (zamrzání). Ale znám mnoho uživatelů a jsou nadmíru s ní spokojeni. Tak tedy nevím :-D . Dalším je HTC Touch2 - tenhle si mě ulovil zejména svým vzhledem a mým kadným vztahem k HTC :love: . Ale zato svými fuknkcemi mě odrazuje - 3,2 pixlový foťák, blbý displej + jen 2,8",... Od firmy HTC mě také velmi zaujala odlehčená verze HD2 - HD Mini. Ovšem tento telefon už je o něco dražší a nevím jestli se vyplatí čekat až ho slevní aspoň na 7,5 (do dvou měsíců :-D ). Nokia X6 - můj poslední oblíbenec - je podle mě celkově dobrá, ale spíš bych stále volil arénu :-P . Ve fórech jsem narazil na Samsung Jet S8000, kde tento mobil často srovnávali s arénou - ovšem já popravdě samsungy v lásce moc nemám :oops: . A teď také nastává otázky jestli je lepší mít v mobilu nějaký operační systém - Symbian?, Windows Mobile? nebo snad žadný? Předem děkuji za vaše připomínky a rady. A klidně sem můžete šoupnout nějaký jiný mobil, který by mohl odpovídat mým požadavkům... Děkuji mockrát :!:

Můj mobil by měl být asi takový:
- vzhledově pěkný
- cena okolo 8 tisíc (max.)
- dotykový telefon
- dobrý fotoaparát, nejlépe 5Mpx
- Wi-fi
- 3,5 jack na sluchátka
- hudební přehrávač, videa
- hry na mobilu
- bluetooth
- vysoká uživatelská paměť, pokud menší možnost rozšíření paměťovými kartami
- organizace času
- kancelář
- blesk nebo přisvětlovací dioda (*)
- vysoká jemnost displeje (*)
- operační systém (*)

(*)... není až tak velmi důležité, ale kdyby to v mobilu bylo, nevadilo by :-D
Naposledy upravil Fíla dne 2. 5. 2010 20:26, celkově upraveno 3
Důvod: příspěvek upraven - tady není chat
22Andrew22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Raulito7 2. 5. 2010 19:27

Urcite bych Ti doporucil telefon s operacnim systemem. Je to opravdu velke plus a obrovske ulehceni. Jinak touch2 neni spatny, ale prijde mi neprakticky. Mel jsem ho moznost mit nekolik dni a prijde mi, ze Ty klavesy dole se musi co nevidet pokazit. Navic nejsem fanda WM.

Urcite bych Ti doporucil nejaky telefon s Androidem. Velice levne je htc tattoo a myslim, ze je velmi dobre. Ten displej (i kdyz ho vsichni recenzenti odsuzuji) opravdu neni spatny. Barvy jsou velmi pekne a hlavne reaguje naprosto perfektne. Jen tezko rozeznas, ze se jedna o odporovy displej. No a HTC Sense asi znas. To je opravdu velmi pekne graficky vytvorene...
Raulito7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 22Andrew22 11. 5. 2010 18:03

díky...začnu o něm přemýšlet :) ...a kdybys ses měl tozhodovat mezi arenou a x6 ...jaky by ji zvolil? :'(
22Andrew22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 5. 2010 18:10

Na Arenu se vykašli, s ní je dost problémů
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BreC 11. 5. 2010 19:38

ja bych volil tu x6 a nebo samsung i5700 spica s androidem by nebyl spatny
jo a arenu bych si nikdy nevzal, uz jen kvuli reklamacim a tomu, ze mi LG proste nesedi.
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackshark3 11. 5. 2010 19:47

X6 je dobra ale ja vlasnim LG GW620 a je tiez velmi dobry a splna tvoje poziadavky tak sa pozri aj na tento model ;-)

az naten bluethoot ten je zatial nepouzitelny
..LG GW620..
blackshark3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BreC 11. 5. 2010 20:06

Gw620 ma i qwerty, ze ???
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 22Andrew22 15. 5. 2010 10:29

jj, má... vypada dobře... ;) ale pro mě je asi hardwerová klavesnice zbytečná :D nwm no
22Andrew22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mrazakkuba 15. 5. 2010 11:37

já bych doporučoval Samsung Omnia II... zezačátku nybl doladěn, ale teď jsem četl tady na fóru, že na modacu jsou ke stažení oficiální ROM a ta nejnovější už je prý dobře vyladěná...

no s Androidem možná Samsung Spica...

a z těch co jsi napsal určitě Nokia X6
Apple iPhone 6
Mrazakkuba
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků