Nejlíp fotící telefon za 5tis

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 1. 2019 16:50

banner píše:Vzal bych bazarovy highend. P10 lite foti naprosto otresne ve srovnani napr. s mym iP SE ale budiz. I BB Passport foti mnohonasobne lepe, jak P10 lite...

To je to samé, jak kdyby jsi napsal iPhone SE a BB Passport fotí naprosto otřesně ve srovnání např. s S8 nebo Huawei P20 Pro

Huawei P10 Lite má dle recenzí za dne hezké fotky a i v noci snímek ujde, vždyť jde o telefon s cenovkou okolo 5tis. a v této kategorii je jasné, že žádný nebude fotit tak jako dvakrát dražší smartphony
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karsat 23. 1. 2019 19:32

zajimalo by nejvic praktocka zkusenost toho kdo ma mi8 lite, jak fotky to dela, jestli to stoji za to,
hodne o nem premyslim kdyz je ted v akci
..
karsat
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 23. 1. 2019 20:55

planetoid_LV426 píše:Defakto jediné kriterium je cena do 5tis (pár stovek navíc nevadí, když to bude stát za to, ale 5800 už fakt ne, limit je prostě 5) a je to pro ženskou ve středním věku, takže rozumná velikost cca do těch 15cm ideál, zase, když to bude 15,5 a bude to stát za to ... svět se nezboří, ale víc už fakt ne, to by radost moc neměla, už těch 15 je svým způsobem dost.

Má někdo zajímavý tip / zkušenost ?

jelikož nemáš žádné konkrétní specifikace tak ti vřele doporučuji pro paní v letech toto: https://mobilni-telefony.heureka.cz/xia ... -3gb-32gb/ , z vlaszní zkušenosti doporučuji už jen k vůli velikosti - kompaktnosti, vcelku nízké hmotnosti a obstojné výdrži, hezkému modrému provedení, paní určitě nebude litovat a ušetří, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 23. 1. 2019 21:25

No, ten určitě ne teda :)
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod sigurd 23. 1. 2019 22:14

Xiaomi Redmi Note 5
Nokia N82 (již třetí kousek)
sigurd
Junior

Odeslat příspěvekod danpro 23. 1. 2019 23:45

Asus 3 - za ty peníze není co řešit. Indikátor kvality je optická stabilizace, laserové ostření a 4K video. Paměť 4/64 je v té ceně také luxus. Škoda menší kapacity baterie.
danpro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jostal 24. 1. 2019 06:18

Baterka zase taková tragédie není. Ze začátku jsem s ním dával v pohodě dva dny, po dvou letech už je to slabší, ale den dá v pohodě a to ho používám jako služební (hovory,internet,mp3, a přes BT připojené Geary).
jostal
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 24. 1. 2019 13:01

planetoid_LV426 píše:No, ten určitě ne teda :)

zaujímavé, vybíráš pro paní a rozhoduješ jak kdybys to vybíral pro sebe, takže s pravdou ven, nemusíš se stydět za to , že nemáš popouchy na lepší mobil, tady je každému fuk co si koupíš, takže raději příště nelži, ju? :pozor , myslím, že je to jasné fšem od začátku jak to tady "mastíš" , Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 24. 1. 2019 13:28

Metyne,on chce co nejlepší foťák do 5,ne kepl na tlučení dětem.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod janekjankovatej 24. 1. 2019 14:33

Honor 9 - super telefon jeden z mála do ruky a fotky nejsou špatný
janekjankovatej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 24. 1. 2019 18:14

Já mám G6, ta mi postačí ještě dlouho na všechno, jsem maximálně spokojený, ale ty mi tu cpeš nějaký čínský low endový krám jen proto, že sis ho sám koupil, takové rady si strč víš kam.
Naposledy upravil Loader dne 24. 1. 2019 20:02, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna vulgarita
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků