Google Asisstent

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radek1265 18. 7. 2018 19:19

Zdravim chtel bych se zeptat jestli by mi nekdo neporadil jak nainstalovat google assistent do mobilu, jelikoz stahnout z google play to nejde z duvodu nepodporovani Ceske republiky. (Asus zenfone 5 2018)
radek1265
Junior

Odeslat příspěvekod Louis.scorn 20. 8. 2018 12:37

Mám úplně stejný problém. Včera sem na asus 5z naistaloval a dokonce vše krasně fungovalo v Angličtině. Pak sem udělal to, že sem si promazal pamět ram, schodil všechny běžící aplikace, a už to zase nejde.
Chci Anglicky mluvícího asistenta, který bude fungovat i při vypnutém displeji. A nechci si kvůli tomu dávat uplně celý mobil do Angličtiny, jde to ? Diky
Louis.scorn
Junior

Odeslat příspěvekod MilanGlask 15. 12. 2019 16:03

Taky řeším problém s nastavením Google hlasového assistenta pro ukládání připomenutí do aplikace Google Keep. Dříve jsem pomocí Google hlasového assistenta ukládal připomenutí do Google keep a současně se mi toto připomenutí ukládalo také do Google kalendáře. Pak jsem si nějak omylem vypnul ukládání připomenutí do Google keep a toto připomenutí se mi uloží už jen do Google kalendáře. Připomenutí je v kalendáři vidět, ale Google kalendář neprovede upozornění na toto připomenutí. Pokud uložím manuálně připomenutí do Google keep tak se mi připomenutí zobrazí jak v Google keep tak v Google kalendáři a Google Keep mě na toto připomenutí v daný čas upozorní. Neví někdo prosím jak obnovit to ukládání do Google keep? Předem děkuji za ochotu a odpověď. Milan
MilanGlask
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků