LG G6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod panrt 19. 7. 2017 12:45

panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Dusan 19. 7. 2017 20:56

Ale jenom hnusna cerna a jeste hnusnejsi bila. Jedina rozumna barva v nabidce - sediva, je stale za puvodni cenu.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 19. 7. 2017 21:37

Tvůj názor.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod standavfr 21. 7. 2017 07:44

Už máte někdo zkušenost s poruchovostí? Zvažuji koupi a tohle pro mě trochu strašák.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod opasino 21. 7. 2017 15:56

Asi těžko bude už nějaká opravdová dlouhodobá zkušenost. Já však za sebe musím říci, že po všech těch peripetiích řady G, potažmo i řady V, u mě LG v důvěryhodnosti kleslo ještě o mnoho níže, než bylo. V současné době bych od nich dražší smartphone nekoupil.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dusan 22. 7. 2017 12:43

Tak uz je na LG Shop zlevneny i Ice Platinum. Za 13.000 Kc slusna nabidka, samozrejme jen pro ty co zkousnou lonsky HW a riziko spojene s nakupem LG mobilu.

https://www.lgshop.cz/lg-g6-h870-ice-platinum?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=RTG+-+Dynamick%C3%A1DRTG+(3-5)&utm_term=
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod poletucha 22. 7. 2017 13:10

Můžu se zeptat jak jena tom výdrž baterie? jestli např. při zapnuté navigaci letí procenta dolů jako to bylo u G4? Jaká úskalí přináší jiný poměr stran než jsme zvyklí např u pořízených fotek. a poslední dotaz, jak je na tom foťák, je tady nějaký uživatel co měl osobní možnost porovnat fotky ze samsungu s7 a lg g6? díky za odpovědi
poletucha
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 23. 7. 2017 09:50

Dusan píše:Tak uz je na LG Shop zlevneny i Ice Platinum. Za 13.000 Kc slusna nabidka, samozrejme jen pro ty co zkousnou lonsky HW a riziko spojene s nakupem LG mobilu.

https://www.lgshop.cz/lg-g6-h870-ice-platinum?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=RTG+-+Dynamick%C3%A1DRTG+(3-5)&utm_term=


Mohl bys mě sdělit, nevyznám se, co je to to "riziko s nákupem"?
Obchod LG, produkt LG, zaáruka, ochrana spotřebitele, certifikovaný a homologovaný HW, ne tajný import z číny HW, který sotva prošel CE, navíc se špičkovým displejem... :hm
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puppak 23. 7. 2017 11:18

Tipuji, že myslí boot loop problém, měl ho G4, některé G5, V10 a V20. Jasně, v LG ti telefon opraví, možná pošlou nový kus, ale bude to trvat a to někdo nechce riskovat.
puppak
Junior

Odeslat příspěvekod manor 23. 7. 2017 11:28

......nicméně u LG G6 se o ničem takovém zatím neví.
manor
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 23. 7. 2017 19:41

puppak píše:Tipuji, že myslí boot loop problém, měl ho G4, některé G5, V10 a V20. Jasně, v LG ti telefon opraví, možná pošlou nový kus, ale bude to trvat a to někdo nechce riskovat.

:tleskani Ano, to jsem měl na mysli i já.

manor píše:......nicméně u LG G6 se o ničem takovém zatím neví.

Zatím ne, ale podle toho, jak to bylo u shora uvedených modelů, je to slovo zatím poněkud zavádějící.

Samozřejmě každý si to musí zvážit sám. Neznámená to, že když já bych to nekoupil, nemusí to koupit ostatní. Puppak to však ve své druhé větě shrnul tak, jaký na to mám názor.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dusan 23. 7. 2017 20:14

koblih.jr píše:Mohl bys mě sdělit, nevyznám se, co je to to "riziko s nákupem"?
Obchod LG, produkt LG, zaáruka, ochrana spotřebitele, certifikovaný a homologovaný HW... :hm


"Obchod LG, produkt LG, zaaruka, ochrana spotrebitele" je ti prd platny, kdyz ti telefon stejne jako mne umre nekde na dovolene a jses bez mobilu, bez GPSky a resis jak se neztratit v divocine a zavolat si pomoc pokud by se nedejboze neco prihodilo. Mobil je dnes docela kriticka zalezitost, takze kupovat LG, ktere nedokazalo vyrobit HW ani jedne ze svych poslednich dvou vlajkovych lodi je trosku riskantni. Asi bych pockal na LG G7 a ten poridil podle zkusenosti s LG G6. Ta je na trhu zatim prilis kratce aby se dalo rici jestli je to stejny prusvih jako predchudci.
Mimochodem, po oprave bootlop se moje LG G4 zacala zase sama restartovat. Uz ne fatalne do bootlopu, ale stejne to moc duveru nebudi.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnface1987 23. 7. 2017 20:57

LG vlajkové lodě mají tolik HW chyb, že hrůza.

Měl jsem G4 a G5. G5 to samé s GPS. Dovolenou jsem strávil reinstalací. A měsíc čekal na opravu bez telefonu. Samsung má alespoň rychlý servis. LG nikdy více. Stejně. Tak jak píše - až se ukáže G6.
johnface1987
Junior

Odeslat příspěvekod Dusan 24. 7. 2017 07:57

Tu zkusenost se servisem mohu potvrdit z vlastni zkusenosti. LG G4 zakoupena pres Vodafone, reklamovana s bootlopem. Vsude kolem nas se resilo okamzitou vymenou telefonu za novy, v Cechach poslano do Britexu na opravu. Vymena zakladni deska, telefon se vratil opraven zpatky presne den pred koncem tricetidenni lhuty ze zakona. Vlajkova lod par excellence.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honza_43 27. 7. 2017 20:04

Ahoj, ptám se vlastníků tohoto telefonu - jaké máte zkušenosti s vypínacím tlačítkem ve čtečce? Není problém při zamykání, ze by se telefon hned odemkl? Objevil už někdo nějaký problém?
Díky
honza_43
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků