Computer 20/20 vychází 18. října

Diskuze o časopisu Computer

Moderátoři: Moderátoři Živě.cz, Moderátoři Computer

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 18. 10. 2012 07:48

Obrázek
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.developer 18. 10. 2012 15:10

Obsahově super! :-) Rád bych si ho opět koupil na iPad, ale bojím se, že bude padat jako minulé číslo. Viz viewtopic.php?f=1861&t=1177087
Pamatujte si, kde jste byli, když jste Vy začínali.
To změní Váš pohled na lidi, jenž začínají teď!
martin.developer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.developer 21. 10. 2012 23:00

Tak jsem neodolal a zakoupil verzi pro iPad :)
Bohužel, časopis pořád často padá a například stránku s kvízem mám prázdnou kromě úvodního textu.

Obrázek

Jinak, iPad verzi kupuji teď čerstvě, ale do iPad verze se nedává Connect? Pokud ano, tak jsem slepý, neboť jej nemohu najít.
Naposledy upravil martin.developer dne 22. 10. 2012 11:16, celkově upraveno 1
Pamatujte si, kde jste byli, když jste Vy začínali.
To změní Váš pohled na lidi, jenž začínají teď!
martin.developer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 22. 10. 2012 10:04

Problémy s padáním jsem poslal na podporu, zatím to ale nevypadá na něco masivně se vyskytujícího.
Connect na iPadu není, stejně jako většina ostatních příloh a vkladů.
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.developer 22. 10. 2012 11:21

Dobře, děkuji.
Nyní mi to taktéž spadlo, takže pro lepší debug přikládám log http://pastebin.com/FLe5QTvd

Stalo se to v situaci kdy jsem "hluboko ve stránce" (popisy herních ntb) a následně se chci posunout o stránku doprava. A kvíz je bohužel pořád prázdný, přičemž ve starších fungoval bez problémů.

Asi mám prokletý iPad :-)
Pamatujte si, kde jste byli, když jste Vy začínali.
To změní Váš pohled na lidi, jenž začínají teď!
martin.developer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wisp 22. 10. 2012 19:29

Zdravým,
díky za Computer pro iPad! V aktuálním čísle mne bohužel čekalo nemilé překvapení - po dlouhé době opět časopis není na novém iPadu ke koukání. Písmo je zubaté a rozmazané. Přitom v čísle 19 bylo vše OK. V čem je problém?
Časopis také padá častěji (i číslo 19), ale "zubaté písmo" mne štve mnohem víc.

J.Hemer
wisp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 23. 10. 2012 12:09

Tak jsem se dozvěděl, že nová verze Content Vieweru od Adobe pro Computer už čeká na schválení u Apple. Jestli vyřeší přesně tyhle problémy netuším, ale podle Adobe by nějaké věci okolo iOS 6 řešit měla.

HD obsah tam každopádně je (spolu s SD), čili to bude taky nějaký error prohlížeče.
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robertek 20. 11. 2012 21:57

Zdravim, rad jsem si precetl test hernich notebooku - chci si jeden poridit. Proto mam jednu otazku.SSD v mSATA funguje jako Smart Response - urychleni, ale jde to nejak prepnout (v BIOSu?) aby fungoval jako standardni SSD disk napr. pro system? Funguje tak u vsech NB? Zvazuji Acer Aspire V3 - ve slabsi konfiguraci s i5 a jen DVD mechanikou. Ma i tento moznost pripojeni druheho HDD? (u HP tehdy totiz u levnejsiho modelu chybela potrebna kabelaz (sachta byla) a druhy disk byl pouze u drazsiho modelu jiz primo nainstalovan). Diky a pokracujte v dobre praci. Podesva.
robertek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Antonín Trčálek 23. 11. 2012 11:55

S SSD a Smart Response si nemusíte lámat hlavu. I když bude Smart Response v BIOSu zapnutý (on už asi i bude od výroby nebo to nepůjde vůbec ovlivnit, nastavení BIOSu v noteboocích se hodně strohé), stejně nejdříve musíte provést přechod na Smart Response v softwaru od Intelu (tuším Matrix Storage). Do té doby se bude SSD, které vložíte do mSATA slotu tvářit jako samostatný SATA disk, tkerý s můžete naformátovat dle libosti. Takhle to funguje u všech notebooků, ale i základních desek s mSATA slotem. Nehledejte v tom složitost - mSATA je vlastně jen jinak vypadající SATA a dokud neprovedete aktivaci ve Windows s volbou, kolik místa pro Smart Response chcete na SSD vyhradit, bude SSD vedeno jako samostatný disk. Jinak když je v tabulce zmíněna druhá pozice pro 2,5" disk, je rozhodně možné ho tam připojit, je tam kabeláž. Jinak bych to zmínil, že není a bylo by to výrazné mínus.
Antonín Trčálek
Redaktor Computeru


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků