Grafická úprava časopisu Computer

Diskuze o časopisu Computer

Moderátoři: Moderátoři Živě.cz, Moderátoři Computer

Odeslat příspěvekod krajánek Bolo 17. 6. 2012 11:56

Téměř v každém čísle časopisu Computer se objeví podkreslování textu různými obrázky. Tím se stává písmo nečitelné pro nás, kteří už nemáme zrak to co býval. To, co je určeno pro čtení má být čitelné např.v č. 12/12 tam, kde je slovníček pro pojmy digifoto je stránka nepříjemně podbarvená nějakým šedo-bílo-černým rastrem, takže se v něm písmo ztrácí. Vím, že chcete udělat časopis co nejvíce atraktivním, to ale určitě není ten způsob. Pro mně je to důvod, že si časopis nepředplatím a ani nekoupím. Občas si jej půjčím. Určitě nejsem sám, komu to vadí. krajánem Bolo :'( :'(
krajánek Bolo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dedek2 14. 1. 2013 16:50

Dobrý den, taky nemohu přijit na chuť tomu nesmyslnému podkreslování textu různými obrázky. Když se podívate např. na stranu 84-85 Computeru 24/12, tak Vám da za pravdu snad každý normální čtenář Computeru. Jelikož nikdo z redakce, nacož pak sám pán šefredaktor nebyl schopen za 7 měsíců odpovědět, usuzuji že je úplně zbytečné se k něčemu vyjadřovat.
dedek2
Junior

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 16. 1. 2013 16:05

Dobrý den,

tento problém jsme již řešili v jiném vlákně. Právě teď jsme s grafičkou problém odstranili, podklad textu bude výrazně světlejší a pozadí méně výrazné. Změna bude v Computeru 2/13, 1/13 je ještě stejná jako 24/12.
Jiří Kuruc
Redaktor Computeru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dedek2 21. 1. 2013 11:06

Dobrý den, jsem překvapen rychlou reakci ohledně grafické úpravy časopisu Computer. Pochopil jsem až po přečtení úvodníku v Computeru 1/13, kde je pod titulem „šéfredaktor“ podepsan pán Jiří Kuruc, gratuluji. Zjistil jsem ale, že jméno Pavel Nygrýn zmizelo jak z redakce, tak i z řad spolupracovníků. No, mě to trápit nebude!
dedek2
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků