Sleva na předplatné pro nové předplatitele

Diskuze o časopisu Computer

Moderátoři: Moderátoři Živě.cz, Moderátoři Computer

Odeslat příspěvekod yuris62 9. 3. 2012 07:28

"Každý nový předplatitel získá slevu 40%" - takže já jako několikaletý předplatitel mám zaplatit skoro o 70% více, než nový předplatitel? Nebo mám nejprve zrušit předplatné a potom zase objednat jako nový předplatitel? Stejně jako dlouholetý čtenář Computeru nemám žádné výhody. Spíše naopak.
yuris62
Junior

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 12. 3. 2012 14:29

S předplatným vám redakce moc nepomůže a neporadí (viz viewtopic.php?f=1861&t=1056500) - my časopis vytváříme, ale neprodáváme. Takže nevíme, ale rozhodně bych na vašem místě zkusil zavolat na předplatitelskou linku a chtěl nějakou slevu.
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adidas 13. 3. 2012 21:31

Také mám časopis předplacený a také se mi to nelíbí. Co můžu dělat - počkat, až předplatné skončí a dále ho neobnovovat.

Jinak doporučuji zkusit konkurenční časopis, třeba budete mile překvapen...
Sagem MC939/Siemens ME45/CX70/Nokia 6234/Siemens S75/LG BL20/GD880/P990/Nokia N8 / Samsung Galaxy Note II / Samsung Ativ S / LG G Flex 2 / Moto X Style / Moto Z / S7 + Samsung Gear S3 Frontier / Nokia 7 plus / Samsung Note9 / Moto Z3 play
adidas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yuris62 13. 3. 2012 22:24

adidas píše:... počkat, až předplatné skončí ...


Pozor - předplatné se neukončí automaticky, ale -
Předplatitel dále bere na vědomí, že předplatné se automaticky prodlužuje na další období v délce jednoho roku ...

A zrušit lze jen písemně! (Computer 5/12 str.86)
Jenom tak mimochodem, poraď nějakou tu konkurenci. Dík ;-)
yuris62
Junior

Odeslat příspěvekod adidas 13. 3. 2012 23:33

Díky za upozornění, vím o tom. Emailem by to snad mělo stačit.
Ale pokud nezaplatím, tak mě dále nutit nemohou, ne?

Konkurence, třeba zde:
http://www.chip.cz/mesicnik-chip/elektronicky-nahled

(Pokud někdo ten odkaz nesmaže. :D)
Sagem MC939/Siemens ME45/CX70/Nokia 6234/Siemens S75/LG BL20/GD880/P990/Nokia N8 / Samsung Galaxy Note II / Samsung Ativ S / LG G Flex 2 / Moto X Style / Moto Z / S7 + Samsung Gear S3 Frontier / Nokia 7 plus / Samsung Note9 / Moto Z3 play
adidas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yuris62 14. 3. 2012 10:36

Časopis z tvého odkazu čtu pravidelně už asi dva roky, ale bohužel vychází jednou za měsíc, takže mě Computer vyhovoval jako čtrnáctideník. Ale nějak mě nejde oddělit obsah Computeru od předplatitelské politiky MF DNES, která zvýhodňuje pouze nové předplatitele. A jak jinak vyjádřit nesouhlas, než přejít ke konkurenci :hm
yuris62
Junior

Odeslat příspěvekod Harry_ 29. 3. 2012 19:12

Úprk ke konkurenci nepomůže, je to všude stejné!
Ale takto to přece funguje u všeho, to jste si nevšimli? U mobilních operátorů, UPC, předplatné čehokoliv - oni potřebují NOVÉ zákazníky, vás už mají, tak co by se podbízeli vám!
Je to svinstvo, jě vidět, že věrnost se nevyplácí, ale tak to bohužel funguje.

Znám lidi, co na to mají nervy a čas a službu prostě neobnoví nebo vypoví a pak se přihlásí znova a dostane akční slevu. Budeme to muset dělat holt taky tak.
Jenom doufám, že nenažranost vydavatelů (ať je to Petr nebo Pavel) nezabije dobrý časopis, kterým Computer je.
Harry_
Junior

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 2. 4. 2012 11:18

Zdravím, neplánujete akci na Ipadové vydání časopisu, třeba při ročním předplatném ? Máte teď akci na tištěnou verzi, která teď vychází podstatně lépe než Ipadová. Tištěnou ale nechci. Na druhou stranu bych si předplatil Ipadovou, klidně i na rok, ale zase né o 30% dráž než je tištěná :-))
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Junior

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 2. 4. 2012 17:39

Já tedy netuším, co se s akcemi stane, ale skoro bych se vsadil, že u iPadu už to levnější nebude. Fixní poplatky a náklady jsou docela vysoké a přitom to není trh pro desítky tisíc lidí.
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 6. 4. 2012 19:48

Computer na Ipadu jsem měl předplacený asi 1/4 rok, pak jsem zrušil. ještě jsem asi 2x koupil číslo jednotlivě. Dál už mě to neláká, navíc mám subjektivní pocit že je tam toho míň než v tištěném. Tištěný bych si objednal kdyby to šlo nějak administrovat na webu s objednáním a po skončení předplatného i se zrušením. Podobně to chápu třeba i u MFDnes na Ipadu. Prakticky žádný cenový rozdíl mezi tištěným a elektronickým. Čekal jsem asi od elektronického šíření víc.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Junior

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 10. 4. 2012 14:26

Ono to elektronicky v tak malé zemi, jako je ČR, vychází spíš dražší, než u tištěné verze - jsou to náklady navíc na výrobu, skoro žádná inzerce a především stále velmi málo potenciálních čtenářů.
Co se týče obsahu Computeru - je tam úplně všechno, co v tištěné verzi + doplňky navíc (fotky, videa), které v printu nejsou.
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Haveja 26. 4. 2012 06:59

a jaky je rozdil mezi publerem a kioskem v elektronicke podobe Computeru? co je vyhodnejsi?
Haveja
Junior

Odeslat příspěvekod ikocka 29. 4. 2012 18:23

Jenže ten časopis je čím dál horší, co se týká odbornosti redaktorů a úrovně článků.
Je z toho takový COMPUTER BLESK od té doby co ho spolkla MF. Odebírám ho 11 let a letos naposled.
ikocka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 30. 4. 2012 14:55

Publero je v podstatě "přebalené" PDF, tedy to stejné, co na papíře. Kiosková verze je upravená pro iPad, obsahuje materiály navíc (videa, 360 fotky, interaktivitu) a výrazně líp sedí na 10" displej. Na tabletu (snad už opravdu brzy i Android) bych určitě volil tu "kioskovou".
Ostatně vyzkoušejte - v Kiosku je vždycky i "demo".
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Harry_ 18. 5. 2012 08:42

ikocka píše:Jenže ten časopis je čím dál horší, co se týká odbornosti redaktorů a úrovně článků.
Je z toho takový COMPUTER BLESK od té doby co ho spolkla MF. Odebírám ho 11 let a letos naposled.

Nemyslím si, že by kvalita klesala. Naopak mám dojem už je to jediný časák u nás, který si dělá vlastní testy.
Bohužel úroveň vydavatelství MF je bídná a redakce slízává jejich "politiku".
Harry_
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků