Computer v e-podobě

Diskuze o časopisu Computer

Moderátoři: Moderátoři Živě.cz, Moderátoři Computer

Odeslat příspěvekod wolf9 13. 5. 2013 07:54

Mimochodem, konkurence (mám jmenovat?) poskytuje pdf soubor majitelům tabletové verze zdarma - stačí vyplnit email ve formuláři v tabletové verzi. Nebyla by to taky cesta?
wolf9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 14. 5. 2013 07:15

Dobrý den,

bohužel dokud budeme využívat publikační platformu od Adobe, tak toto možné není, nemáme přístup k databázi uživatelů, kteří si tabletovou verzi zakoupili.
Jiří Kuruc
Redaktor Computeru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wolf9 14. 5. 2013 08:20

OK, tak já budu konkrétní. Podle ovládání aplikace a designu všech těch serepetiček okolo bych se vsadil, že Chip používá stejné prostředí. A k databázi uživatelů nejspíš nepřistupují vůbec. Přímo v publikaci (tudíž mimo dosah ne-majitelů tabletové verze) je prostě formulář, kam vyplníte emailovou adresu, a na ni přijde jednorázový ticket ke stažení. Používají to nejen na PDF soubor s časopisem, ale i plné verze softwaru z přikládáného DVD atp.
wolf9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 21. 5. 2013 13:31

Dobrý den,

ano, tak by to zřejmě šlo. Uvidím, co s tím zmůžu. Na každý pád - pokud si Computer kupujete, můžete si vždy stáhnout PDF o 7 čísel zpět z našeno online DVD. Heslo a odkaz je vždy v Computeru (tabletu) v obsahu.
Jiří Kuruc
Redaktor Computeru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mishack 8. 11. 2013 10:20

Ptze jsem propásl Computer 20/13 na stáncích. Chtěl jsem zakoupit elektronicky. Bohuzel "Tato aplikace neni kompatibilni s vasim zarizenim" (Galaxy Nexus, AOKP 4.2.2) ... wtf?
Jediná cesta je tedy zakoupit nové cislo s DVD?
N1 (CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox)
Mishack
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 9. 12. 2013 14:35

Dobrý den,

kupoval jsem přímo v aplikaci Computer HD, nebo přes Publero?

Děkuji, JK
Jiří Kuruc
Redaktor Computeru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Valinalo 28. 2. 2014 13:55

Chtěl jsem si koupit nový Computer 3/2014 v android aplikaci, ale nahlásilo mi to "Tato platební metoda byla odmítnuta", i když nakupování aplikací dále funguje a při nákupu předchozích dílů to fungovalo. Mohl by mi někdo poradit, co s tím mám dělat.
Valinalo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 27. 3. 2014 10:21

Dobrý den,

myslíte orig Computer nebo nákup přes Publero?

Děkuji, J.
Jiří Kuruc
Redaktor Computeru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanystanek 1. 4. 2014 20:07

Dobrý den. Vůbec se mi nelíbí, že si nemohu (přes nějakou fa.Publero) stáhnout aktuální číslo Computeru. Takováto odpověď na stránkách Publera mě, jako dlouholetého předplatitele neuspokojuje - Vážení předplatitelé, vzhledem k ochraně duševního vlastnictví jsme byli nuceni omezit možnost stahování pdf souborů u titulu Computer pouze na archivní výtisky. Jakmile vyjde nové číslo, můžete si předchozí vydání archivovat stažením pdf souboru tak, jak jste byli doposud zvyklí. Pročítání titulu off-line je možné prostřednictvím čteček programů nabízených ke stažení pro jednotlivé operační systémy na http://www.publero.com. Děkuji za pochopení. S pozdravem Lukáš Fabián manažer předplatného - Tak takhle ne. Dost často jsem na PC, které nemá připojení k internetu a není jiná možnost, jak na něm číst Computer, než si ho stáhnout na usb flahdisk a přenést na tento počítač. Je mi to moc líto, ale budu hodně zvažovat další předplatné časopisu. Děkuji za vyjádření někoho z redakce Computeru. Staněk Jan
hanystanek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 2. 5. 2014 17:01

Přeji dobrý den,

k tomuto kroku jsme se opravdu odhodlali i s vědomím, že se negativní ohlasy objeví. Vždy do několika hodin po uvedení nového čísla se Computer objevil na nejrůznějších úložištích a není v silách redakce ani vydavatele vše kontrolovat. Navíc vyjma ulož.to se nelze dovolat odstranění obsahu.

Prosím pochopte, že musíme aktuální číslo časopisu chránit.
Jiří Kuruc
Redaktor Computeru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ibehem1 25. 8. 2014 22:36

Dobrý den,pak je Vám asi jasné,že s tímto přístupem si můžete celé elektronické předplatné strčit někam.Nechápu proč mají být potrestáni dlouholetí poctivě platící čtenáři na úkor těch pár nepoctivých. Rozhodně se nemám chuť vracet k papírovému předplatnému a zase řešit nedoručená nebo poškozená čísla Computeru s Českou poštou.Tímto s Computerem končím.
ibehem1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 16. 9. 2014 18:01

Dobrý den,

samozřejmě jsme k tomu přistoupili s tím, že již nabízíme alternativu.

pokud si předplatíte Computer na Publeru, nebo elektronickou verzi pro iPad, budete jej mít nejen výrazně levnější, ale samozřejmě vždy aktuální číslo v den, kdy se dostává předplatitelům:

S pozdravem,
Jiří Kuruc
Redaktor Computeru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monikash 30. 10. 2020 13:10

Virtuální DVD, tedy programy a články ke stažení přes www.c-zona.cz je Esetem blokováno jako nebezpečné. Máte tam propadlé certifikáty nebo je problém v antiviru?
Sony RX100/7, A6600, A7R2, A7III

Moje cvaky najdete zde http://monikash.rajce.idnes.cz/
A videa tady https://www.youtube.com/@monikasindelkova1432/videos
monikash
Moderátorka
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků